Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben cheap den clinuque sabun ve tonik siparişi verdim.
ertesi gün sabun kalmadığı için sabun ve sabuna düşen kargonun bedelini hesabıma geri yatırdılar.bakalım ne zaman gelecek.

tatlışım bişey diycem kart annenin adınaysa vede sen siparişi kendi adına veriyorsan ordanda bir sorun çıkartabilirler ben çünkü annemin kartı oldugu için siparişi annemin adına verdim sorunsuz oldu bide öyle dene istersen

pişşştt kuzu bende bundan istiyorum heee banada alalımmı nütfenn:Saruboceq::Saruboceq:kaydirigubbakcemile3

hacercim hayırlı olsun paletin renkler gerçekten çok iddialı. şanslı yaratıklar anında buluyosunuz güzel şeyleri biz burda habire internet sitelerinden arıyoruzkötükedihüso

sırf kozmetik için yurtdışına çıkan varmı aranızda ya merak ettim ben yapıcam sanırım iyicene delirdim dimi.sınırdan öte tarafa sadece freeshoplar için geçecem gelmek isteyen peşime takılsın:jeyyar::jeyyar:

teşekkürler burcucum
vallahi keşke olmasaydı burda da, saydım paracıkları, ama iyi ki de almışım çokkkk memnunummmm renkleri kalıcılığı parlaklığı süper
bundan sonra harçlıklar inglot.a :lepi:

arada bizede gönderin yav unutmayın biz garipleriii:1shok::a015::a015:

canım çok güzellerhihoyyyt sana da çok yakışmıştır eminim :1hug:

hacercim çikolata güle güle kullanın cicilerinizi
hacer cnm forumda hangi dükkanda buldun inglotu :)bende hala bulabilmş diilim de:)
aybikemm valla bende uzak kaldım bikaç gindr siteden ama yokluğunu farkettim hayırdır?

Canım forum bornovanın girişindeki sırada Park Bravo mağazası var, girişte de Inglot var, vallahi böyle gittim satış elemanının yanına delikafadulden

Bu sabah aklıma gelmediysen ne olayım aybikeeee . . .
noolmuş yaw hayırdır keyifsiz bi durum yoktur umarım . . ?

burçincimmmm che sparişim tamamdır çok şükür anneme arattım dün akşam bankayı ki aklınızda olsun hanımlar akşam saatlerinde müşteri temslclrine çok daha çabuk ulaşabiliniyor . . .

sositososito

Escada Magnetism 50ml EDP ve Diesel Green Feminine150ml Perfumed Deodorant Spray aldım kargo dahil toplam 25.5 STERLİN tuttu . . .

Ulaştığında fotolarını ekleyeceğim . . .
Burçincim tekrar teşekkür ederim . . .

:asigim:

kızlar bugün labaratuvardan çıktım ve kendimi alışverişe attım delikafadulden ya bu labaratuvar bana yaramıyo hep bişeyler alıyorum:roflol: neyse inglota uğradım amann indirim varmış hemen atladım. farlar 7 ye düşmüş allıklar 10 a falan. hemen iki tane allık bi tane far aldım.bide paletlerde 10 a düşmüş hepsi 40 tuttu. tekli farlarda da %50 indirim vardı.elime renkleri sürdüm fikir olsun.
aybikemmm kuzumm janjanlı güzel nerdesin sen. ayrıca bunlar varya bu kokoşlar beni de unuttu bende hastalık okul uzak kaldım ne oldu yavrum sana anlat çıbıkkkkaydirigubbakcemile

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . . . delikafadulden şu paletlerrrr beni mahvetti 06ım sende mi . . . ne derli toplu bi oluş o palet ya bi de geniş . . .Trabozn da ınglot yok uffff . . .

:çok üzgünüm:

almagester06 bir an kendi far paletim sandım seninkini :roflol:

hayırlı olsunnn

aybikemm hamile misin kız senn bir laf atıp kaçtın hemen :uhm:

ohhhooooo inglot çılgınlığı aldı başını gidiyor yaaaa
inş. haftaya kadar sürer şu indirimde bende sebeplenirim
bana istanbuldaki inglot mağazalarını belirtin kızlar yaaa sanırım anadoluda yok
almagester çok güzel seçimler yapmışsın güzel günlerde sür sürüştür

nerde bu aybike ya kaçtı gitti

sabunummmmmmmmmm
bebeğimm çok sevindimm haa
çabık gelsin seninkilerdeeee
inş sorunsuz elinde olurlar tatlımm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…