Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
en baş solda kapağı kapalı üzerinde koccaman mac yazanı
canım o far degil.mac mineralize skinfinish gold deposit tonunda
e1afbc95.jpg

sabunum dün bende baktım everdaye sipariş vericektim ama şuan kullandıgımfondoteni bulamadım sanırım yok o yüzden birz daha bekleyip yenisample kit istiycem sanırım bide fırça :KK70: yumuşacık fırçası ya bende bir tane var biraz daha olsun:)

damlam al sende sipariş vermeyi denedinmi ?sorun falanmı yaşadın yoksam

Bende sipariş verdim biraz önce cheapsmells den, Boyner de 160 tl olan parfümü 62 tl ye aldım. Umarım problem çıkmaz :))) Burberry, London for men aldım eşim için

-tatlicadiarzu-
Bende sipariş verdim biraz önce cheapsmells den, Boyner de 160 tl olan parfümü 62 tl ye aldım. Umarım problem çıkmaz :))) Burberry, London for men aldım eşim için

cnm güle güle kullansın eşin . . .

:asigim:

ben hala veremedim sprişi uffff güvenlik sayfasında hata veriyor . . . bankayı arıyorum tüm müştri temsilcileri dolu . . .

:kızgın:

sende güvenlik sayfası belirdi mi cnm kart bilgilerini girdikten sonra . . ?

burçncm baktım siteye everdays e ama bişi anlamadım ya beceremedm kits yazan kısmı tıkladım 2 tane set çıktı rek seçeneği fln hiçbişi beceremm anlıycağınn:)

burçncm baktım siteye everdays e ama bişi anlamadım ya beceremedm kits yazan kısmı tıkladım 2 tane set çıktı rek seçeneği fln hiçbişi beceremm anlıycağınn:)

damlam burdan zor olabilir istersen özelden ben bi kısmını anlatırım canım . . .

kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3
baktım cnm bende sana yazdım:)

tmm damlam bende anlattım kısa kısa canım fırsat buldukça bakacağım bi yerde takılırsan ziyaretçi msjı bırakırsın . . . kolay gelsin . . .
burçincimde yardımcı olur buralarda olursa . . .

06ım anlatmıştı banada . . .

damlacım şimdi gördüm tatlım yazını kusura bakma istersen özelden istersen msnden yardımcı olabilirim canm
sabun mineral aşkımı kabarttın gene fondotönümü sürmeden çıkmıyorum bence harika bi ışıltı veriyor
bide ismini hatırlamıyorum ama bi tane concealar var eve gidince yazarım süper aydınlık veriyor göz altı yerine her yerime sürüyorum ışılışıl:)))
uf daha sipariş veresim var ama kart ekstrem geldi gelmez olaydı ya::KK70:

kızlar alışveriş yapıp memnun kaldığınız siteleri yazabilirmisiniz???

strawberry, cheapsmeels,brigitteboutıque, fragrancexte var ama henüz siparişlerim gelmedi
daha çok var ama henüz alışveriş yapmadım
bunlarda mineral siparişlerimi verdiğim siteler:
taylormademinerals,,everdayminerals,,lumierecosmetics

Kızlar aldıklarınız hayırlı olsun, güle güle güzel günlerde kullanın işallah.
Ben de sonunda İnglot mağazasını buldum delikafadulden
Far ve pigment denemekten ellerim ne hale geldi :roflol:
dsc02056ge6.jpg

Yavaş yavaş paletimi oluşturmaya başladım, 3 far ile çıktım yola delikafadulden

dsc02067ow7.jpg

dsc02076dq3.jpg

damlacım şimdi gördüm tatlım yazını kusura bakma istersen özelden istersen msnden yardımcı olabilirim canm
sabun mineral aşkımı kabarttın gene fondotönümü sürmeden çıkmıyorum bence harika bi ışıltı veriyor
bide ismini hatırlamıyorum ama bi tane concealar var eve gidince yazarım süper aydınlık veriyor göz altı yerine her yerime sürüyorum ışılışıl:)))
uf daha sipariş veresim var ama kart ekstrem geldi gelmez olaydı ya::KK70:

bi pink kokusu alıyorummmm . . . burçincimmmm buraya kadar geldi mis gibi . . .

conce öle burçincim kesinlikle bendekide feci ışıltılı bi şi . . .ama seninkini merak ettim şimdi mutlaka yaz canım bekliyorum . . .
che dende sparişimi verebilseydim keşke . . .
kredi kartı annemin üzerine olduğu için beni püskürttüler telefonda annem ilgilenecek artık . . .

:çok üzgünüm:

-tatlicadiarzu-

cnm güle güle kullansın eşin . . .

ben hala veremedim sprişi uffff güvenlik sayfasında hata veriyor . . . bankayı arıyorum tüm müştri temsilcileri dolu . . .

:kızgın:

sende güvenlik sayfası belirdi mi cnm kart bilgilerini girdikten sonra . . ?

Canım bende belirdi hatta ilk şifremı yanlış yazdım kartımla işlem yapamadım sonra bankayla görüştüm şifremı değiştirdim işlem yaptım bu sefer.Belki kullandığın kattan dolayıır.Ben kıvırcık kafalı reklamı olan kartla işlem yaptım.Bana orders numarası geldi.Ama ondan başka bı şey gelmedı.Trackıng number gelmedı

hcr canim sonunda inglot kervanina sen de katilmissin hayirli olsun =) mavi far cok guzel! indirimdeydi di mi paletler? diger herkes de aldiklarini gule gule kullansin fazla geriye gidip bakamadim =)

2977615538_c669463182.jpg

bu da benim az once ismarladigim sey :eek:
Urban Decay 24/7 Vip goz kalemi seti... Su an bir numaraymis bu kalemler, bakicaz bakalim umarim cabuk gelir...

hcr canim sonunda inglot kervanina sen de katilmissin hayirli olsun =) mavi far cok guzel! indirimdeydi di mi paletler? diger herkes de aldiklarini gule gule kullansin fazla geriye gidip bakamadim =)

2977615538_c669463182.jpg

bu da benim az once ismarladigim sey :eek:
Urban Decay 24/7 Vip goz kalemi seti... Su an bir numaraymis bu kalemler, bakicaz bakalim umarim cabuk gelir...

ayy canım umarım sorunsuz gelir ve güle güle kullanırsın
çok sevindim hoplaya zıplaya gittim inglot.a delikafadulden
bütün renklere hasta oldum, hele de pigmentlere, bundan sonra 3 ayda 1 pigment almaya karar verdim kaydirigubbakcemile2
paletler %30 indirimdeydi

X