Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya kızlarr inglot da indirim varmış:dance:hangi ürünlerde ne kadar indirim var tam olarak biliyomusunuz ona göre inglota gidicem dea.s

tekli farlarında ama hepsinde diil, 3 lü farlarında %50 indirim var 11-12 ytlye inio paletler ve içine koyulacak ürünlerde de % 30 du bildiim kadarıyla ben böle hatırlıorum yani sonuçta bayaa bi indirim var. 3lü farları çok azmış gibi gözüküo ama inan çok uzun gidio. buarada ara ara indirim yapıo zaten İnglot ondan gaza gelmeyin

ya ben çok duygulandım valla inşallah aybikecim sonuç pozitifitir bebiş gelir. ya ne gzel bişey bide kız olursa biz şimiden ona burdan makyaj malzemeleri alırızdelikafaduldendelikafadulden çeyizzz kk daki teyzelerinden kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 tabiki allah en hayırlısını nasip etsin Şeniz

hayırlısı olsun canım ..benim annem hiç sevmez makyajı süsü püsü sadelikten hoşlanır
kızlar anneye benzemezmiş..bakalım nasıl olucak..anam sanki kız oldu da muhabbete baakdelikafadulden
piloş okuyormudur sayfları:çok üzgünüm:

Kızlar bana pembe tonlarında far lazım dörtlu pembe tonları farlardan olabilir kalıcı olsun istiyorum çok aşırıda pahalı olmasın yardımcı olur musunuz

okuodur bence . . .

Bende hep okuyorum ama çok katılımda bulunmuyorum çekınıyorum ne bileyim bi atsam üstümden şu çekingenliği

ben de bunu düşünürüm zaman zaman ((
çok özledik pilarımızı...
umarım okuyordur...:çok üzgünüm:

bende hafta ici bunlari aldim

nivea yüz temizleme sütü ve tonigi
maybelline Jade volume express turbo boost rimel
dior iconic rimel
estee lauder kapatici
vede catriceden far (rengi yeni cikmis görünce bayildim aldim )

bunlarda avondan gelenler
super shock rimelin sisesi cok kalin ve cok büyük, sok oldum resmen, fircasida aynen o bicim hantal kaba ve cok büyük, ama rimel gercekten güzelmis

Son düzenleme:
huli güle güle kullan çok güzeller
avondan aldıklarında rujların önündekiler ve rimelin yanındaki ne acaba?
Bende ilk defa avondan bu ay sipariş verdim bakalım nasıllar

ya avonun super shok rimeli ben hiç ama hiç beğenmedim
onu süreceğime hiç sürmemeyi yeğlerim
acaba benim şansımamı öyle geldi
kuru falanmıydıki

Bende hep okuyorum ama çok katılımda bulunmuyorum çekınıyorum ne bileyim bi atsam üstümden şu çekingenliği

ps canım kız kızayız biz ki bundan emin olabilirsin belkide erkek sızabilecek en son topicdir en son satın aldığımız makyaj ürünleri topiği . . .
kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…