Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sabunummmmmmmmmm
bebeğimm çok sevindimm haa
çabık gelsin seninkilerdeeee
inş sorunsuz elinde olurlar tatlımm:)

saol karamelli pasta dilimim . . .

sayende . . .

kaydirigubbakcemile5

aybikemin bebi :CüvCüv: olucaksa ilk tebrik eden ben oliim . . .

:teytey:

hcr canim sonunda inglot kervanina sen de katilmissin hayirli olsun =) mavi far cok guzel! indirimdeydi di mi paletler? diger herkes de aldiklarini gule gule kullansin fazla geriye gidip bakamadim =)

2977615538_c669463182.jpg

bu da benim az once ismarladigim sey :eek:
Urban Decay 24/7 Vip goz kalemi seti... Su an bir numaraymis bu kalemler, bakicaz bakalim umarim cabuk gelir...

sositososito[/QUOTE]

tatlım renkler harika
nerden aldın nasıl aldın fiyatı
ve ben nasıl alabilirim
sana zahmet olmazsa bana özel msj atabilirmisin:lepi:

almagester06 -
almagester06

canımsın Ankarada hangi mağazadan aldın
ayrıca güle güle kullan bitanem

tşk ederim kızlar ya aklım kaldı valla yarın gidip bi palet daha alcam:roflol::roflol: aybikeeee ayyy ne güzel yaa kız gelsene cadııı anlatsana bizee. smhsmh canım armadadan aldım :içelim:

manin neler okuyorum
aybikecigimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm simdiden hayirli olsun insallah pazartesi tamamen pozitif olur

bu arada aldiklariniz cok güzel ya renklre bayildim yine
güle güle kullanin

benimde bugün taaa 6-7 hafta önce siparis ettigim avon ürünlerim geldi, bakalim daha acmadim paketlerinden yarin ceker koyarim hafta ici diger aldiklarimida eklerim

teşekkür ederim arkadaşlar kaydirigubbakcemile5hayırlısıyla inş.ben hala atamadım şaşkınlığı üzerimden beklemiyordum kendisini:sm_confused:

denizciğim kalemlerini çok merak ettiğim çok değişik duruyorlar
ingot un cam göbeği farınıda çok beğendim ayrıca ille paletle mi almak gerekiyor bitane öyle far alsam olmuyomuymuş:uhm:
bcrinn sitelerden sölediğin ürünler geldimi orjinalliği konusunda ne diyorsun?
ben lancome bi facil makyaj suyu kullanıyorum ve bitmek üzre orda baya ucuz alsam mı ki?

ya kızlarr inglot da indirim varmış:dance:hangi ürünlerde ne kadar indirim var tam olarak biliyomusunuz ona göre inglota gidicem dea.s

güzeller %100 değil sonuç pazartesi netleşecek şuan öyle görünüyor ufak testlerde pozitif çıktı :)

harika bir haberrr bu çok sevindim bitanem inanki
inş. pazartesi kesin netleşir.:ecrin_bebek:Şeniz

tatlım evet sadece 1 siteden parfüm bekliyorum hala gelmedi fragrancex odakötükedihüso
diğer alışveriş yaptıgım sitelerin hepsi sorunsuz tatlım ben memnunum a.s.

harika bir haberrr bu çok sevindim bitanem inanki
inş. pazartesi kesin netleşir.:ecrin_bebek:Şeniz

tatlım evet sadece 1 siteden parfüm bekliyorum hala gelmedi fragrancex odakötükedihüso
diğer alışveriş yaptıgım sitelerin hepsi sorunsuz tatlım ben memnunum a.s.

teşekkür ederim fıstığımŞeniz
ben dün inceledim şaka gibi ama parfümlere bakamıyorum bile başım dönüyo delikafadulden

canim bunlar cok güzel ya hangi marka?
güle güle kullan

bu arada sitelerde cogaldi
strawberry, brigitte, cheapsmell, coastal scents vs vsdelikafadulden

saoL tatlım ya =) erkek arkadasım almıs =) fLormar markası hepsinin ..kahverengi olan ruju süprizzzzzhediyeymis cok güzel parlıyo sürüncee wooww dedim been :) cok begendim :)

aybikeeeeeeeee canım çok sevindim, umarım gerçektir bebiş =) ehehe :CüvCüv: delikafadulden

X