Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arkadaslar, Makeup Alley'den tanistigim Polonyali arkadasim bana paket yollamisti, bugun ulasti =)

DSCN2966.jpg

Ortada iki tane Inglot Integra var, Turkiye'de satistan kalkarken dank etti bana ne kadar harika olduklari. Ondan rica etmistim, sagolsun numaralari tutmadigi icin renkleri tariflerine gore bulmus ve almis. En solda lacivert bir far var, Urban Decay marka, burada satilmiyor ama cok unlu. Buna ek olarak kendiliginden bir suru sey eklemis, kalp seklindeki banyo kopugu, dudak bakim kremi, guerlain tester'lar koymus, LA Girls diye bir far yollamis, bir de maybelline gumus/siyah cift tarafli maskara yollamis.

DSCN2968.jpg

Ayrica uc tane Inglot pigment yollamis, cingene pembesi, limon sarisi, deniz yesili.
Benim aldiklarim: Too faced galaxy glam shooting star far, sephora yeni koleksiyonundan aydinlatici, too faced lucky charms far, en altta da mac team violets far.

canım hepsi mükemmell :asigim: güle güle kullan Şeniz

stajımı başarıyla bitirmem şerefine sevgilimin hediyesii :asigim::asigim: nasıl sevindim ve şaşırdım anlatamamm :asigim::asigim:

dsc04701hl6.jpg

w640.png

ablasından yardım almış biraz tabii sırnaşık şey yoksa inglot a haytta giremez tek başına :roflol: oje benim her zaman kullandığım açık beyaz - krem gibi :icecream: göz kalemi de sevgilimin çok beğendiği uzun bir kazağım var aynı onun renginde mor hihoyyyt kalemtraşı kendim aldım the body shop :ecrin_bebek:

aman aman pek düsünceli sevgilin varmis iyi günlerde kullan, mor kalem cok güzel görünüyor

chocolatem,nisan,,jigsaw canlarım sizde güle güle kullanın yenilerinizihihoyyyt

cikolatam yine her zamanki gibi harika şeyler too faced galaxynin morumsu bi rengi vardı bu seride onu almak istiyorum bende. nasıl kalıcılığı sürümü falan :asigim:

canim ben too faced galaxy farlari cok seviyorum cunku istedigin dumanli goruntuyu verebiliyorsun. farin acik kismina sur acik, koyu kismina sur dumanli olsun =) cok isimi gordu benim. kaliciligina gelirsek: ben artik farimin altina baz suruyorum. yine too faced shadow insurance aldim, iyi ki de almisim. bir far 12 saat kalir mi hic bozulmadan dagilmadan solmadan... oluyormus... gercekten tavsiye ettigim bir urun. baska bir urun kullaniyorsan da olur, ama kendi kendine kaliciligi tabi bir sure sonra ucuyor dagiliyor ruzgarda ucusuyor vs...
lafi gelmisken shadow insurance gibi far alti urunler tavsiye ediyorum gercekten, hem de yuzunu yikasan da far waterproof olarak kaliyor. sephora'da 32 ytl...

too-faced-insurance.jpg

amma gevezeyim ya, nerden nereye =) ama sizin de bu tarz bildiginiz far altina surulen bir baz varsa paylasin kizlar, gercekten onemli bir urun cunku... alternatifleri bilelim =)

Huli81 ve chocolatestar çok teşekkürler :1hug: o kadar çok sızlandım ki bu 2 hafta yazık bunaltmışım onu da belli ki sırnaşık şey

canım hepsi mükemmell :asigim: güle güle kullan Şeniz

tesekkurler canim =))))) ben de cok sevindim, ozellikle o inglot uclu farlardan acik renk olani anami aglatti anami... oradan cok sade gorunuyor ama =) parmaga surunce hepsi baska renk hologramli... kizcagiza tarif edene kadar canim cikti =)
bugun de amma dustu benim cene :eek:

benimde rosenseden siparişlerim geldi bugun rosense günü forumda :roflol:
önce fotolarını koyayım :

pic0266ql6.jpg

pic0272hy3.jpg

pudrayı çok merak eden var diye flaşsız çekmeye çalıştım
kremsi bi yapısı var toz değil yarın tüm yüzüme uygular akşam sonucu yazarım sanki beni rahatsız edecekmiş gibi geldi:bbo:
en çok farını beğendim bi tane daha düşünebilirim hatta allıkta bence sıradan :tomato:

gelelim fiyaskomuza
:1shok:
renkli bi rimelim olucak diye sevindirik olurkennnnn
kuru ve fırçasız değişik bi tarzda rimelim oldu buda bi başarılaelaelaelaelae
ilk açtıgım kutuda buydu üstelik aha dedim nelere para verdim ben :dilcikar:
e tabü çin malı kötükedihüso
yarın arayıp iade edicem ya parayı yatırsınlar geri yada yeni göndersinler:dilcikar:

pic0273gl2.jpg

burçinim yaaaaa
inanamıyorum!!! :1shok::1shok::1shok:

RosenseZEDE olduk desene...delikafadulden :a015:

deli oldum yaa..nasıl yani fırçasız rimal...dalga geçiyorlar resmen. benim de kapatıcının mekanizması yok, bozuk :roflol:

bak çok sinirlendim şimdi...:kızgın:

canım diğer aldıklarını güle güle kullan Şeniz

kizlar su cheapsmells den siparis eden oldumu? nasil birsey kargo vs
cok ucuzmus yaaaa sasirdim

canım benim, ürünler muhteşem...delikafaduldendelikafadulden
öyle arkadaşa can kurban!! a.s

güle güle kullan tatlım, sen Too Faced ve İnglot hastasısın kanımca :roflol:

dusundum de ben herseyin hastasiyim =DDD boslugu neyle doldursan tutuyor =D inglot de lancome de chanel de =DDD ama too faced'e yeni sardim... bazi urunleri gercekten cok guzel =)

ya kızlar bu cheapsmelles dediğiniz sitenin tam adresi ne? biriniz özelden gönderebilir mi bulamadım bir türlü :1no2:

kızlar bu siteye baktım, bana parfüm lazım ya, very irresistable...çok uygun fiyatı, free shop fiyatı yani...napsam ki acaba...sipariş eden var mı hiç buradan ?

Huli81, canımcım uzun zamandır aklımdaydı bu allık hihoyyyt
Bugün gittim ve yüzümde duruşunu gördükten sonra hiç düşünmeden aldım:nazar:
Ben çok beğendim valla kaydirigubbakcemile2
İlk defa mineralli bir ürün aldım. Umarım kullandıkça daha da memnun kalırım:1hug:

burçinim yaaaaa
inanamıyorum!!! :1shok::1shok::1shok:

RosenseZEDE olduk desene...delikafadulden :a015:

deli oldum yaa..nasıl yani fırçasız rimal...dalga geçiyorlar resmen. benim de kapatıcının mekanizması yok, bozuk :roflol:

bak çok sinirlendim şimdi...:kızgın:

canım diğer aldıklarını güle güle kullan Şeniz

nisancım ben dedim sana bu rosensenin hiç bir ürünü güzel değil
bir ıspartalı olarak ama tavsiye etmiyorum asla :1no2:
bende rosense'nin dükkanına gittiğimde makyaj malzemelerine bakmaya tenezzül bile etmedim hepsi kırık dökük duruyo bi köşede insanın alası gelmicek :1shok:
ıspartamızın güllerini bu şekilde tanıtıyorlar yani (markadan dolayı) :çok üzgünüm:
tamam gül ürünü yapsında madem bu makyaj malzemesi çok saçma bence rosense için delikafadulden

nisancım ben dedim sana bu rosensenin hiç bir ürünü güzel değil
bir ıspartalı olarak ama tavsiye etmiyorum asla :1no2:
bende rosense'nin dükkanına gittiğimde makyaj malzemelerine bakmaya tenezzül bile etmedim hepsi kırık dökük duruyo bi köşede insanın alası gelmicek :1shok:
ıspartamızın güllerini bu şekilde tanıtıyorlar yani (markadan dolayı) :çok üzgünüm:
tamam gül ürünü yapsında madem bu makyaj malzemesi çok saçma bence rosense için delikafadulden

canım ben pudrasını çokk beğendim ya :1shok: gülsuyu zaten mükemmel çokk iyi geliyor cildime temizleyici köpüğünü uygulamışlardı eczanede rosense bakım gününde o da harikaydı yakında almayı düşünüyorumhihoyyyt diğer ürünleri de hiç dandik gelmedi bana yani far galan denemedim makyaj malzemelerini ama güzel duruyorlardı çok şaşırdım böyle demene :1shok:

X