Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkür ederim kıslar pudranın kapatıcılığı çok başarılı lekeleri kapatıo bende ve çok ince bi tabaka oluo yüzde hiz belli olmuo

a.jpg

aldıklarımın resimlerini koyayım dedim
guerlain pudraların hediyesi guerlain fırça, rengine bayıldım =)
pudralar ustten alta pink fresh, begie chic, mythic
sephora farı prag sephora'dan aldım, rengi acayip güzel =)

b.jpg

farın rengi yaklaşık olarak böyle

pudralar da far da süpermiş canım.. güle güle kullan.. sorması ayıptır pudraları kaça aldın strawberryde görüp bayılmıştım ben de ama 80 civarıydı fiyatı, o yüzden merak ettim de sen kaça aldın diye.. sanırım prag'dan aldın demi?

pudralar da far da süpermiş canım.. güle güle kullan.. sorması ayıptır pudraları kaça aldın strawberryde görüp bayılmıştım ben de ama 80 civarıydı fiyatı, o yüzden merak ettim de sen kaça aldın diye.. sanırım prag'dan aldın demi?

pragdan degil de budapeste havalimanindan aldim canim, duty free shop'tan... uc tanesi arti firca 55 euro'ydu, aslinda az degil ama uc renk olmasa almazdim zaten =) benim guerlain urunlerine karsi bir merakim var da =)
strawberry'deki fiyat aslinda cok uygun, cunku normalde orijinal boy pudra 110-130 tl arasi degisiyordu benim gordugum yerlerde...

pic1143zb6.jpg
w640.png

Cheap ı yeni keşfettim sayenizde . . .
İnceliyorum . . .
Acaba spariş veren oldu mu ?

06ım sen ne dersin burası için ?

Hakikaten çok minnak hap gibi . . .

brcmcmcmcm ben con u serçe parmağımla uygulayacağım sanırım . . . göz altlarına ve pınarlara biraz aydınlık kazandırmak adına . . . ya da makyaj pamuğu ile pamuğa biraz termal su sıkarak con u da pamuğa aktararak . . .
termal suyuda bitirdim gerçi 1 haftada nsl dayandıysam bitti . . .

:çok üzgünüm:

cnmcm sen fondoları nasıl uyguladın ?
ıslak-kuru ?
tekniği ?

termal su benimde bittii :KK43:
fondotenleri kabukiyle sürüyorum canım
ıslatıpta uygulamadım hiç öyle yapılmıyor diye biliyodum ben
bitek farları ıslatıpta deneyim dedim pek başarılı olamadım:KK70:

termal su benimde bittii :KK43:
fondotenleri kabukiyle sürüyorum canım
ıslatıpta uygulamadım hiç öyle yapılmıyor diye biliyodum ben
bitek farları ıslatıpta deneyim dedim pek başarılı olamadım:KK70:

brcmcmcm bende kuru kullandım bu sabah ve 06mın dediği gibi fondotenin kapatıcılığı şaşılıcak düzeyde ve dokusu çok hoş fakat ben renk seçiminde sanırım çok başarılı olamadım . . .

açık oldu sanki bi miktar ki zaten pc ekranından olabildiği bu olsa gerek . . . en iyisi kendine gidecek rengi keşfe kadar bu kitlerden istemek . . .

yanlız maden suyu ile sürmeyide deneyeceğm 06mın tevsiyesiyle ki sitesinde ıslak kullanım için videolar mevcut . . .

dün kabuki fırçamı yıkadım bu arada aldığımda yıkamamıştım kutulu muhafazalı ve temiz göründüğü için ama hanımlar bildiğiniz zift aktı fırçadan aklınızda olsun yeni diye kullanmaya başlamamalı . . .
:1no2:

sabuncm ii günlerde kullan çok şeker görünüolar

damlam tşkkr ediyorum bulanık çıkmış biraz foto ama cnmcmcmcm che den bende sordum spariş veren olup olmadığını ama yanıt yok henüz ki bahsettiğin gibi özellikle parfümde çok fazla seçenek mevcut ve şu an müthiş indirimli . . .

spariş vermek istiyorum ama henüz deneyimleyen olmadığı için cesaret edemedim . . .

14 şubattan sonrada indirimi kaçırabiliriz aslında acil bu site ile ilgili bilgi edinmeliyiz . . .

:eek:

bende dün akşam innovanın 68 nolu rujundan aldım.dogal bi kırzımsı bi renk verio zaten dogal duran bi renk istemiştim..çok begendim yumuşak bi sürülümü var...1 hafta öncede cecileninde kendinden fırçalı glam shine glossundan aldım 07 şeker pembe ve cecile gerçekten çok hoşuma gitti yapışkanlık hissi çok çok az biraz şişede problem yaşadım üzerine en ufak baskıda yaşıyo biraz çantama bulaşma oldu ama renkler harika .maxi lipste harika ondanda almayı düşünüyorum. ama uzun zamandır istediğim ruju buldum innova 68... :))

bende dün akşam innovanın 68 nolu rujundan aldım.dogal bi kırzımsı bi renk verio zaten dogal duran bi renk istemiştim..çok begendim yumuşak bi sürülümü var...1 hafta öncede cecileninde kendinden fırçalı glam shine glossundan aldım 07 şeker pembe ve cecile gerçekten çok hoşuma gitti yapışkanlık hissi çok çok az biraz şişede problem yaşadım üzerine en ufak baskıda yaşıyo biraz çantama bulaşma oldu ama renkler harika .maxi lipste harika ondanda almayı düşünüyorum. ama uzun zamandır istediğim ruju buldum innova 68... :))

tatlım rujun resmini koyar mısın? bende o tonları severim.

ayyy cheapsmells ayyyyy yaktı bu ay bu siteler beni kızlar ben bu siteden pazartesi sipariş vermiştim. dün demiyim dedim gelince yorumlarım dedim ama kampanya var işte diğer sitelerden daha güvenli bir site yalnız sanal kart kabul etmiyor sanırım şifre doğrulaması istiyolar ödeme sırasında çünkü şifreni falan her bişeyi giriyosun o yüzden limiti düşük olan alışveriş yapsın bence.
yalnız sterlin üzerinden hesaplanıyor kızlar dolayısıyla çokta ucuzdeğil bence,, sterlin düşerse o zaman süper olur o ayrı. dolar üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayan bisite daha var fragrancex com burayada göz atın daha uygun hem free shipping:) yalnız ürünler 3 haftadan önce gelmiyor ben 2 haftaönce sipariş verdim hala gelmedi 1-2 hafta daha gelmez.ben beklerim diyen alışveeriş yapabilir:KK70:

şimdi kozmetik parfüm neyin bırakıyorum giyime yöneliyorum canlarım birazda oraya para harcıyım. memnun kaldıgım siteleri yazarım buraya :)

chocolatestar canım pudralarını çook beğendim güle güle kullan şeker gibiler gerçekten hihoyyyt farın da çok güzel prag da adım başı sephora olunca tabii sırnaşık şey ama ben nars bulamadım hiç prag da sen gördün mü canım?

ayyy cheapsmells ayyyyy yaktı bu ay bu siteler beni kızlar ben bu siteden pazartesi sipariş vermiştim. dün demiyim dedim gelince yorumlarım dedim ama kampanya var işte diğer sitelerden daha güvenli bir site yalnız sanal kart kabul etmiyor sanırım şifre doğrulaması istiyolar ödeme sırasında çünkü şifreni falan her bişeyi giriyosun o yüzden limiti düşük olan alışveriş yapsın bence.
yalnız sterlin üzerinden hesaplanıyor kızlar dolayısıyla çokta ucuzdeğil bence,, sterlin düşerse o zaman süper olur o ayrı. dolar üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayan bisite daha var fragrancex com burayada göz atın daha uygun hem free shipping:) yalnız ürünler 3 haftadan önce gelmiyor ben 2 haftaönce sipariş verdim hala gelmedi 1-2 hafta daha gelmez.ben beklerim diyen alışveeriş yapabilir:KK70:

şimdi kozmetik parfüm neyin bırakıyorum giyime yöneliyorum canlarım birazda oraya para harcıyım. memnun kaldıgım siteleri yazarım buraya :)

brccm en detaylı bilgiyi sen vermişsin yine fıstık . . . ve netten alışveriş deneyimin full :roflol: :roflol:

bizide çıkardın yoldan . . .

fragrancex e bakalım o zaman bi de . . .
parfüm düşünüyorum şu sevgililer günü dalaveresi vesilesiyle uygun düşürürüm düşüncesindeyim ama . . . orjinallikte çileğe güveniyorum ama orada kullandığım parfüm olmayınca :çok üzgünüm:

fragrancex orjinal mi bari ?
yani ne biçimde emin olunabilir ?

X