Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kararsiz

ürünlerini görünce aklima geldi ya, kizlar böyle rujlari nasil sürüyorsunuz fircayla, ben alana kadar ugras dur firca yikiliyor nerdeyse yoksa parmaklami aliyorsunuz, teknigi varmidir bunun?

bu arada güle güle kullan tatlim

Teşekkürler Hül . . .
En iyisini yapıyorsun zaten bi müddet sonra kullanılamaz oluyorlar tarihleri geçiyor en mantıklısı seninkisi . . .

kaydirigubbakcemile2

Teşekkürler Hül . . .
En iyisini yapıyorsun zaten bi müddet sonra kullanılamaz oluyorlar tarihleri geçiyor en mantıklısı seninkisi . . .

kaydirigubbakcemile2

tarihleri geciyor dedinde, hic bir ürünümde tarih göremedim ben nedense niyeki:1shok:

Bİldiğim kadarıyla KK de kozmetik satışı yasak
Nerde satışa çıkarıorsunuz Benimde kokusu uyuşmayan bi parfümüm var satmak istediğimde

kıslar cicilerinizi güle güle kullanın ben şimdi geldim kozmetik hariç birsürü şey aldım:) cliniquede bi ruj denedim oda givenchy pembe rujumla aynı renk çıktı almadım yani başkada inanın alcak bişey bulamadım ama lorealin mineral allıklarından alıcm en kısa zamanda koydum kafaya:)

hulicim bide ruju sormuşsn ben dudaklarıma pudra sürdükten sonra fırçayla sürüorm o tarz rujları çok kolay oluo

Tmm canım sğl Bende diğer versiyonuyla değerlendieyim bari:1closedeyes:
Birde hızlı cvp için tşkr ederim
Bu topicte değil hızlısı cvp bile alamıyorumda

hangi versiyonu anlamadim
rica ederim ne demek, burda birileri oldugu zaman genelde hizli cevap veriliyor aslindaŞeniz

güle güle kullan tatlim eklede görelim, mineral allik degilde bende mineral pudra yada fondöten düsünüyorum

benim yorumlarda arada kaynamış:dilcikar:kimse cevap verme zahmetinde bulunmamış:1no2:saolsunlarÇok üzgünüm çoook

hangi site çubukçum yaa kafamçokkarıştımerak ettim bak şimdiii:jeyyar:

siteyi soruyorsun galiba.... valla güzelim kac sayfa geri gittim bulamadim,
cilek yada brigitte boutiqden bahsediliyor sanirim
o site konusmalari gectiginde kac gün girememistim haliyle kacirmisim:1shok:

hulicm nie zor olsun normal ruju sürmekten bile daha kolay rujun üstüne fırçayı sürüosun bikaç kez sonra dudişee :)

hulicm nie zor olsun normal ruju sürmekten bile daha kolay rujun üstüne fırçayı sürüosun bikaç kez sonra dudişee :)

ay ne bilem sanki firca cok yumsak rujda cok sertmis gibi geliyor bana :roflol:
sanirim beceremiyorum :teytey:

ahh ahh sesimi duyan birisi varmışş demekdelikafaduldendelikafaduldensende olmasan hüliiimm yaa kimse pas vermiyo heemirmirmirmir

ask olsun canim
yalniz dedigim gibi o siteyle ilgili konusmalari kacirmisim ben yoktum ozaman
ama ya strawberry yada brigittekaydirigubbakcemile2

strawberry ise hepimz bişiler alıorz ordan sorun olmuo brighette ise daha ilk defa burçin sipariş verdi onunda eline geçmedi henüz hepimz burçini bekliors cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…