Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

damlam puff alıcam sanırım ama önümüzdeki ay . . . çıbığıda bekliyorum onun deneyimlerini de merak ediyorum . . .

Az önce çıkık parlak elmecık kemikleri için tepelere vazelin sürülüyormuş üzerinede krem allık ii fikir gibi geldi . . .
:uhm:

ekliycem pazartesi burçincmm :)
ya böle sabırlı arkidişleri tebrik ediorm (sabun) :):) ben aklıma koyduysam hemen almalıyım bekliyemiorm ya çatlıom alana kdr:)
bugün ne alsam die düşünüom sabahtan beri bulamıom kırdım kafayı heralde :)

delüüüü para fazla geliyosaa bana gönderebilirsin şeker çekinme yaneeekaydirigubbakcemile3

:jeyyar:

:1hug:

kararsiz canım ya bende simdi baktımda kalpli rujlar guzelmiş 3 tane ruj almaktansa palet mi alsam ki karar veremedim ya hangisi kullanişlı sen denedin mi

burçin para dan değilden delülükten işteee
çikolatacım gri kalemi güsel avonun rengi kalıcılığı fln kalpli rujları hiç güzel değil sakın para verme ruj paleti al derim ben ben çıkıom canlar alışverişe allah bilr ne alır gelirim şimdi saçma sapan :):):)

ben çok dandik 2 tane far aldım ama renklerine bittim :asigim: tam çıkmamış sanırım mürdüm ve kırık beyazz

Ben de uzun zamandır almayı düşündüğüm estee fondoteni bugun aldım....yüz yıkama jeli,ojeler ve roll on da diğer aldıklarım...
[/quote]

bende bunları aldım.pudaram loreal çok güzel tavsiye ederim.çok doğal,kullanımı çok kolay.güzelde kapatıyo.allığım golden rose.pempe gibi çıkmış ama şeftali.rimelimde loreal oda ehhh fena değil.
URL=http://img26.imageshack.us/my.php?image=seker000xw5.jpg]
[/URL

ben çok dandik 2 tane far aldım ama renklerine bittim :asigim: tam çıkmamış sanırım mürdüm ve kırık beyazz

bence cok hos görünüyor güle güle kullan tatlim

Ben de uzun zamandır almayı düşündüğüm estee fondoteni bugun aldım....yüz yıkama jeli,ojeler ve roll on da diğer aldıklarım...
[/QUOTE]

iyi günlerde kullan canim, esteenin fondötenini bende almayi düsünüyorum kullandiginda yorum bekliyorum

güle güle kullan cnm, lorealin o rimelini bende almistimm ama begenmedim insallah sen memnun kalirsin Şeniz

Bihter Estee yi kullandın mı hiç memnun musun canım güle güle kullan . . .
Pembe ojenin rengine bittim . . .

gamyoncuiremsu

sabuncugum sende güle güle kullan tatlim

bu arada ben son zamanlar birsey almiyorum, gecenlerde kafamin tasi atti ve kullanmadigim ve aldigim bütün uyduruk malzenleri ya attim yada satisa cikarttim, durup duruyorlar, bundan sonra az ve öz takilacagim :)))

kararsız güle güle kullan aldıklarını bende birşey sormak istedim avon paletindeki renkler çok hoş duruyor ama sürünce renklerini veriyormu yoksa şeffaf parıltılımı sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…