Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ten makyajı derken fondoten ya da pudra kullanıyorsan zaten bu uygulamalardan önce nemlendirmen gerekir ki bu ürünleri kullanmıyorsan ve cildinde temizledikten sonra kurulukta hissetmiyorsan bence şart değil . . . Demek ki içten nemli iyi bi cilde sahipsin ama karma olduğunu belirtmişsin bu yanaklarda kuruluk demek o zaman yağsız bi nemlendirici isabetli olabilir . . .

Nemlendirenlerle ilgili bi topiğimiz var sanırım . . .

hayır canım fondoten ve pudra kullanmıyorum
haklısın nemlendiricilerle ilgili topic daha uygun fisfisfis

Kızlar max factor liquid eyeliner düşnüyorum
Bi yerde 29 küsür bi yerde 32 dediler
Tabi ben artık bu topiğin takipçisi biri olarak yem olmadım hemensengözlerimebaksanab
Şimdi nette bi sitede 19,32 ye buldum Ne dersiniz
BİRDE EN BÜYÜK IZDIRABIM BU TOPİCTE HERKESİN ALDIĞI FİYATLARI YAZ MA MASIIIsenağlama

poison cnm ürünlerini güle güle kullan depolamışsn maşallah sür sürüştr tatlımm güzelliğine güzellik katsınlarkaydirigubbakcemile5

ruj paleti = süper bişiy, göz kalemin (koyu mavi) sürümü yumuşacık, mavi simli rimel niçin aldığımı bende bilmiyorum aslında biraz absurt duruyor ama yaz günlerinde siyah rimelimin üstüne sürebilirim, toniği daha önceden de kullanmıştım fiyatı uygundu aldım yüz makyajımı süper temizliyo :)

canım iyi günlerde kullan.
ama yüz makyajını sadece toniklemi temizliyorsun anlamadım:uhm:

cok yoğun makyaj yaptıysam fondoten + pudra gibi önce tonikle temizliyorum arkasında yüztemizleme jelim var onunla yıkıyorum canım sadece tonikle değil merak etme :)

kararsız ruj paleti harika görünüo renk veriomu öle göründüğü gibi yoksa şeffaf mı çoğu bence tatlım ilk önce yüz yıkama jeliyle sonra tonikle temizlesen daha memnun kalırsın denemekte yarar var :)
ii günlerde kullan cicilerini

tşk ederim damlass saol , haklısın birde dediğin gibi deneyim göz makyajımı silerken hemen tonikliye veriyorum üşengeçlik işde sonra gidip yıkıyorum jelle

Dün Fresh line vanilyalı duş jeli ve vücut sütü
Bir de yves rocherden vanilyali vücut spreyi aldım.
Kendimi kocaman bi pasta gibi hissediyorum ama seviyorum vanilya kokusunu ben

arkadasım hayırlı olsun çok güzellermiş ya o goz kaleminden bende alcam ne zaman bitiyo acaba bi bilgin var mı kampanyası ruj paletinde süperr oda mı avondan delikafadulden

dün bişiler aldım ama cekmedim resimlerini
pazartsiye inşallah
şimdik de tekin acara gidicem
JF saç bakım ürünlerinden almak istiyorum bakalım nolucek :lepi:

sabuncm burdayımm bende bişiler aldım ama pazartesi ekliycem mecbur buarada baktın mı cnm pudralara karar veremedn mi yoksaa hala:)
gurbaa sen neler aldın merak ettimm:)
ben avon far paleti-alix avien pudra-alix avien göz kalemi aldım bugünde bakıcm bişiler artık allah bilr ne alırım yine:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…