Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkürler hülicim ve damlascımm..damla canım sana bide bişiy sorcam bu pastelden aldıgın terracotta bronz allıgın yapısı nasıl ?memnunmusun

cnm benimarkadas bodyschopta calisiyor ürünlerimiz kesinlikle natur katki maddesi asla yok dedi bende alcam

%100 doğal olduğunu zannetmiyorum aslında ama kimyasal oranı daha düşük olabilir.:eek:
Ben Body Shop'un cilt ürünlerini beğendim, ama makyajda hiç denemedim.gamyoncuiremsu
İlk defa minearlli bir ürün alacağım. O yüzden tereddüt ediyorum.
Fiyatından haberin var mı canım?
Denerden allığı yorumlarını bekliyorum.a.s.

farketmess cnm ben pastelin mozik bronz allığını almıştım yapısı çok hoş rengide harika ben çok çok memnunum

damlascım ben pırıltılı bronz allıgını aldım yapısını hiç begenmedim mozaik olanıda denedim ama ben beyaz tenli oldugumdan heralde çok koyu geldi rengi bana ...pastelde indirim var kızlar 1 ürün alana 2.si %25 ,,2 ürün alana 3.sü%50,,3ürün alana 4.sü beleşş ..vala ben açgözlülük yaptım bisürü far aldım 4.beleşe geldii farları çok güzel tavsiye ederim

lashblastmascara1ox2.jpg

w330.png

sonunda rimelim elime geçti fiyatına göre performansı çok etkileyici şöyle bi artısı var diyebilirim;
kirpikleri gür gösteriyor çok sıkmış gibi duruyor kirpiklerim:sm_cool:

lashblastmascara1ox2.jpg

w330.png

sonunda rimelim elime geçti fiyatına göre performansı çok etkileyici şöyle bi artısı var diyebilirim;
kirpikleri gür gösteriyor çok sıkmış gibi duruyor kirpiklerim:sm_cool:

aybikecimm ben de bu rimelin peşindeydimm
nasıl aldın, ne kadara aldın, nesinden memnun kaldın, eksileri neler şeklinde soru yağmuruna tutmak istiyorum seni delikafadulden
tabi öküzlük etmeyip hayırlı olsun da demek lazım kaydirigubbakcemile3

hcr35 - duygu1912 ;
rimeli isviçrden babama getirttim markası covergirl bu sene yurtdışında en çok tutulan maskara seçimiş diorshola yarışıyor okadar diym yani:lepi:
inanılmaz uzatıyor,tek tek ayırıyor ve gür bi görüntü sağlıyor
bana göre bi eksileride dolgun değil çok fazla bu yüzden 2 kat sürmek zorunda kalıyorum

hee fiyatıda 12 chf (yaklaşık 15 tl)

hcr35 - duygu1912 ;
rimeli isviçrden babama getirttim markası covergirl bu sene yurtdışında en çok tutulan maskara seçimiş diorshola yarışıyor okadar diym yani:lepi:
inanılmaz uzatıyor,tek tek ayırıyor ve gür bi görüntü sağlıyor
bana göre bi eksileride dolgun değil çok fazla bu yüzden 2 kat sürmek zorunda kalıyorum

hee fiyatıda 12 chf (yaklaşık 15 tl)

teşekkürlerrrrr ben de çok okudum internetten ebay.den almayı düşünüyordum
iyi oldu kullanan birinden yorum almak a.s.

X