Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok tesekkur ederım kızlar..daha once kullanmadım ama baya begenıldıgını gorunce denıyım dedım..
soldakı ısıya ve gunese karsı koruyucu serum ayrıca elektrıklenmeyı ve kabarmayı onluyor -38tl
ortadakı acık kahve saclar ıcın sampuan -22tl
sondakı de shıne shock parlaklık vermesı ıcın-24 tl bu fıyatlar lıste fıyatı arada bır kac lıra oynayabılır..

bende bugun bunları aldım sositososito ..

canımcım güle güle kullan :1hug:

kızlar pembepazar rosensenin ürünlerinin satıldıgı site ıspartadan gönderiyolar tüm ürünleri bugunde indirime girmişler makyaj malzemelerinde sadece. ben rosensenin cilt ürünlerinin bazılarını kullanıyorum çokta memnunum. ama makyaj ürünlerini hiç denememiştim:1no2:

Taksit imkanıda var bi banka kredi kartına hemde 12 ay . . .
Düşünülebilir aslında . . .
Özellikle gül suyu düşünüyorum ben . . .

yafs kızlar nerden bakıyorsunuz ben sitesine girdim ama fiyatları göremedim yardımcı olabilirmisiniz fisfisfis

sositosositoheytt anladım sabunun yazdıklarını çok iyi okumamışımm

ya nasıl bi markadır rsense bilen var mı acep kullanan daha doğrusu ????fiyatlarda baya ii

tatlım rosense ıspartada üretilen genelde gül suyuyla ünlü bir marka. sitede çok kişi kullanıyor ürünlerini bende dahil olmak üzere zaten yazdım şutarafagitti

sabun 12 taksit olayında fiyat değişmiyomu tatlım ya benim kredi kartıma anca 3 verdifisfisfis
12 taksitte fiyat acaip arttıkaydirigubbakcemile3

Hmmmm brcmcmcm evt vade koyabilirler tabii . . .
Ben karar vermediğim için ödeme aşamasına geçmedim . . .
Sen geçmişsen ve bu biçimde bilgilendiysen doğrudur . . . Vade koyarlar tabiiii . . . Ürünler zaten uygun . . .

Bende bunları aldım kızlarr

ImageShack - Image Hosting :: 021vq9.jpg

She nin normal rujları güzel de bu ikili parlatıcı rujunu sevmedim hiç renk vermiyor bi de su gibi:dilcikar:

Pembepazara baktımda fiyatları bana baya bi uygun geldi.
Memnun kaldığınız ürünleri yazarmısınız bana?

kıslar iyi hoşta pudranın tonunu nasıl seçices yaa
burçncm bide kaç günde gelio elimize ürünler

Son düzenleme:

bende bugun bunları aldım sositososito ..

canım güle güle kullan ama çok pahalıya almışsın ya,ben şampuanını turckell indirimli 15 aldım diğerleri de tam hatırlamıyorumm ama 60 a falan geliyordu boynerde ;ama bir de 3 al,2 öde vardı 3ü 40tl'ye geliyordu;hadi o özel indirim onu atarsak bile pahalı geldi bana:uhm:

damlam sende puff pudra var mıydı ?
ya da hiç kullandın mı ?

[ Sabah kirpiğime rımelden önce biraz şeffaf maskara uyguladım ve rımeli bunun üzerine sürdüğümde yumuşacık oldu . . . kuruduktan sonra 1 kat daha şeffaf uyguladım bu seferde bu uygulama kirpikleri tek tek ayırdı ve üzerine son kat maskara geçtim ki dadından yenmez dadındannn . . . sositososito
TAVSİYE OLUNUR . . . ]

cnm bende vardı crem puff çok güsel ama yoğun yani ben pek kullanmadım arkadaşıma verdim:)dün alix avien in pudrasını aldım çok güsel ipek gibi tavsiye ederm kıslar bide alix avienin yine kalın beyaz sedefli kalemini aldım göz pınarları için:)

burcincim sen hangi cilt ürünlerini kullanıyorsun rosensenin?yazdın mı daha önce bilmiyorum göremedim ben.

Evt o göz pınarı olayı dehşet . . . Küçük gözlere bire bir . . . 06ım sayesinde Everyday den aldım pigment pınarlara uygulayacağım geldiğinde ama 1 haftayı geçti henüz gelmedi . . .

:çok üzgünüm:

Damalam PUFF yoğun derken belli oluyo muydu ciltte ? Ben belli olmayan asla belli olmayacak bi ürün arıyorum puff a karar kıldım gibi oldu çıbııı bekliyorum o deneyip deneyimlerini bildirdiğinde ona göre karar vereceğim . . .

CNM YOUN DERKEN YÜZÜNDE PUDRA OLDUĞU ÇOK BELLİ YANİ İNCE Bİ TABAKA OLUŞTURMUO PUFF BENCE BİZLERİN GÖRÜŞLERİNDEN ÇOK SEN KENDİ CİLDİNDE DENE TATLIMM EN DOĞRUSU BÖLE OLUR BENCE
YA KISLAR LOREALİN MİNERAL ALLIKLARINI DENEDİM HARİKA ÖTESİ:) KÜÇÜK AMA BAYA 36 TL MİŞ AMA RENKLER AŞIK OLUNASI

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…