Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hayır tatlım henüz denemedim yarın denerim kıpırdayacak halim yok son gücümle resimleri çekip ekledim
bu arada damlacım moda bölümüne bakım hevesle yoktun ,bekliorum..

cnm benimde bugünn hiç dışarı çıkasım gelmedi pinekledm evde ondan eklemedm deneyince yorumlarını beklkiorm tatlım

ya ben bu carminanın amber serisini ilk çıktğında almıştım yahu kullan kulan bitmedi ne berekitliymiş.:1shok::1shok:kızıma evladiyelik koycam valladelikafadulden bayılıyorum ama carminanın amber serisine :asigim:

Maşallah bi hafta girmedim, site alt üst olmuş sırnaşık şey
Antalyadan bugün geldim ve kozmetikleri görünce kendimi yine durduramadım bi kaç ürünüde ablama bıraktım geldim

Loreal göz makyajı temizleyici aldım
Cecile 'den iki alana bir bedava gibi bişey vardı bende beş ürün aldım ama bedava dedikleri öylesine şeylerdi nasıl oldu bilmem üç ürüne iki hediye verdi sanırım
iki kalem far bir pembe bir beyaz aldım beyazı bende pembeyi ablama bıraktım
golden rose beyaz göz kalemi aldım
cecile turkuaz göz kalemi ablamda kaldı
cecile maskara
cecile dudak parlatıcı
şelale aseton =))

maskara beklediğimden çok güzel çıktı normalde 19ytl indirimde olduğu için 9ytlye mi satıyoruz ne demişti hem indirimdeydi hemde gerçekten hoşuma gitti

Fotoğraf fazla net çıkmadı ama şöyle işte şakkıdı

anaaa aybike nazar değdi. neyse artık çabuk biter. değilse bitmezdi o

hülyalı güle güle kullan canım ben de çok seviyorum cecilin bazı ürünlerini:1hug:

buldum işte burası:) ama resim koyamıycam malesef foturaf makinem yok,neyse en yakın zamanda bir çaresine bakılır

canim valla bir iki saat yoktum sitede görmmisim özür dilerim
ama buldum bak, cokta güzel seyler almisin bodyshoptan birde cekmece fikrinide cok begendim, bende birseyler düsünmeliyim ama bir türlü karar veremiyor aklimada birsey gelmiyor, sepetlerinde cok cici, bu arada o fircalar ne öyle bir sürü delikafadulden
iyi günlerde kullan hepsinia.s.

yaaa çok kıskandım valla neyse bu arada mac allığın fırçası yok ve paınt pot yazılan madde şu anda gözüme gereksiz görünüyor. göz kapağına ve ve biraz yukarı doğru yayınca ışıltı veriyomuş farı sabitliyomuş kapakta çızgı oluşmuyomuş. hade hayırlısı:))

canım o tarz ürün bazları gerçekten güzel hele ki mac yani . evet far için süper.sen boşver gereksiz değildir iyi günlerde kullan. sen dur biz sana nerelerden ucuz fırçalar buluruz. sen söle biz yardım edelim sana delikafadulden

tşk ederim hulicim ne cazgırım ya zorla dedirttirdim :roflol::roflol:

ask olsun tatlim ya ne demek benim icinde iyi oldu cekmece fikrini cok sevdim ama ac bak ac bak uzun sürmezmi aradigini bulmak
öyle kücük kücük sepetlerde cok hos:asigim:

ask olsun tatlim ya ne demek benim icinde iyi oldu cekmece fikrini cok sevdim ama ac bak ac bak uzun sürmezmi aradigini bulmak
öyle kücük kücük sepetlerde cok hos:asigim:

yok hulicim ya ben öle sepetlere koyuyodum zaten ayrı ayrı toz olur ışık alır ben sevmem böle derli toplu durdu heryeri dolaştım ya onları bulmak için :1shok::1shok: ne menem şeymiş

çok teşekkürler hepimiz iyi günlerde kullanalım.valla fırça olayı çok önemli ama epey pahalı.fondöteni şimdilik nemli süngerle sürücem. kaş kalemi de güzel benim gibi kaşsızlara öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…