Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
anladım cnm bende önem veririm parfüme herkes acır genelde parfüme verilen paraya ama çok önemli bencede aslında sevgililer günü kofreleri çıkmıştır baktın mı onlara cnm boynerde fiyatlar baya ii oluo

Amanın !!!! haklısın ama sabah koştur koştur işe yetişebilme dememek lazım aslında daha fazla gecikmeme için sadece kıyafetlere bakabildim hatta aldığım pantolonu denemedim aynı markanın aynı bedeninde giydiğim için hiç kabin beklemedim umarım olur akşama evde deneyeceğim . . .

Hala bileğimi kokluyorum yaaaa kalıcıda namussuz utanmaz terbiyesiz . . .

:çok üzgünüm:

sabun iyi günlerde kullan canım ama ben yeni geldim alışverişten öfff boyner çok kalabalıktı valla hiç uğramadım. bi dolu şey aldım. bodyshopta kenevir serisinde indirim vardı. 2 al bir öde.

bodyshoptan aldıklarım

azmedip çekmece buldum ve hemen yerleştirdim sizlere fotoları koymak istedim umarım sıkmam:asigim:

bu sandık alaksız ama yeni aldım koymak istedim makyaj malzemside konabilir

[/IMG]

Son düzenleme:
çok güsel herşeyin cnm güle güle kullan bayıldım
body shoptan aldıkların ne işe yarıor cnm

sağol damlacım valla o çekmeceler için dolaştım durdum-tatlicadiarzu- kenevirli el ve ayak kremi aldım çok güzel. bide peeling eldiveni aldım. ben keseyi çok seviyorum ama kayıyo elimden bunlar çok hoşuma gitti. selülit eldiveni olarakda geçiyo :asigim:

sandıkta harika cnm bunların hepsini nasıl taşıdın bütün gün:):)):) hımm bodyshoplarda baya faydalı anladığım kadarıyla

:lepi: yok aslında hafifler ama biraz tangur tungur oldu taşımak hacimce büyük olduğu için. sepetlerim eski zaten evet krem çokkkk güzel canım önce alacaktım ama bodyshoptaki kız bana öyle acileyeti yoksa bizim ürünlerimiz çok sık indirime giriyor öyle olunca al demişti hemde iki hafta öncesositosositosositososito

ay görgüsüzlük gibi mi oldu ben bunları arıyodum ya bide makyaj muhafazası için iyi bi çözüm diye fikir olması içnde koydum ama ne çok koymuşum foto

olur mu cnm yaa ne görgüsüzlüğü fikir oluo bizlerede benim çekmecem kendinden bölmeli acaip kullanışlı herşeyim orda kolayca buluorm ölede tavsiye edrm herkese bende bugün boynere gidicektm kozmetiklerde çok indirim yokmuş sabuncm öle dedi bende vazcaydım:)

bu bodyshop boyner falan bize komisyon versin yaaa burdan okadar sölüyoz dimiŞeniz

kıslar aranızda hiç brigettesboutique.com dan alışveriş yapan oldumu çok ucuz ürünler alalala

almagester06 bayıldım aldıklarına ne güzel çekmecelerin derli toplu ,durmuşlar iyi fikir benim hayatımda hiç okadar cok fırçam olmadı

bugün aldıklarım sephora sun disk,flormar bronz pudra,crmina bronz allık :))
he bide estee nin şeffaf glossunu aldım onun resmini çekmeyi unutmuşum googleden bulursam aynısının resimini eklerim..
bu ara bronzluğa taktım kaydirigubbakcemile3

cok güzeller güle güle kullan tatlım

güle güle kullan aybikecim sundisk i denedin mi cnm onu büyük fırçayla uygularsan çok ii sonuç alırsın zaten devasa olduğu için süngerle çok komik oluo:) carmina allıktan bendede var cnm ama flormar pudrayı bilmiorm nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…