Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hehehe seviyorum sizleri
babam kokoş olduğu için alır neler aldı görseniz gülersiniz söylemim adamın karizma iptal olur

damlacım takipçinim bundan sonra

valla ben diim yandınz paso eklerm artık resimleri :) banada çilekten siparişler geldikçe ofiste babam kızım memleketin suyumu çıktıda yurtdışına dadandın allah akıl fikir versn dio

valla ben diim yandınz paso eklerm artık resimleri :) banada çilekten siparişler geldikçe ofiste babam kızım memleketin suyumu çıktıda yurtdışına dadandın allah akıl fikir versn dio

:roflol::roflol: suyu çıkmadıda pahalı baba tuzu çıktı delikafadulden benimkide diyo ama sürünce bırakmıyo elinden ne güzeliş diyo kremleresırnaşık şey

:roflol::roflol: suyu çıkmadıda pahalı baba tuzu çıktı delikafadulden benimkide diyo ama sürünce bırakmıyo elinden ne güzeliş diyo kremleresırnaşık şey

otlakçı babadan sonra kocamda otlakçı çıktı aybike banada sık şu termal sudan iyiymiş bu diyo
3 tel saçı var john frida yı bende kullanıyom paraldı demi saçlarım diyoo
hatta utanmaz geçen gün şu sivilceme kapatıcı sür bile dediiidelikafadulden

:roflol::roflol: öyle deme beee onların daha iyi bakması lazım malum iki tel var daha kıymetli. kız şaka bi tarafa bak bioxcin kullansın ben şahidim yani çıktığına :1shok:

Kızlar mavalayı kullandım. Hiç bir numarası yok.
Geçenlerde talikanın benzer bir ürünü var onu aldım. Başta iyi gibiydi ama sonra kirpiklerimde dökülme başladı, bıraktım
Şimdi dinlenmeye aldım kirpiklerimi. Rimel dahil hiç birşey kullanmıyorum. Bakalım ne olacak..
Bu arada boşa gitti paralar ya neyse.........

bende bugün ciciler alıcam kendime
max factor allığımı ve olay nemlendirici losyonumu alıcam aslında bide yüz temizleme jeli almam lazım ama bakalım

aaaa hadi ya ben mavaladan cok memnunum
demek herkest farkli olabiliyor

ya aslında benim malzemem çoktur ama öle çok makyaj yapmam yapsamda hemen eve dönünce silerim ama işte eskiden daha gürdü sanki kirpiklerim. öfff napcez yaa napalım deneyelim bakalım mavalayı sonuç ne olcakfisfisfis

eskiden ben sürekli kıyafet alırdım,çarşıya çıktığım an asla boş dönmezdim
eşim yeter artık nolur alma diye yalvarıyordu
şimdide nolur artık kıyafet al,kozmetik alma,en azından kıyafeti giyiyon,kozmetikleri sürüp sürüştürüp akşama siliyon boşa gidiyo diyo :roflol:
sabahta fondöten sürmüştüm aaa yinemi maske taktın diyo :roflol:

:roflol::roflol: bak iyi olmuş gelen gideni aratır misalikaydirigubbakcemile2

Bu topiğin bendeki etkisi daha bi farklı oldu, Tuhaf ama sizlerin aldıklarına bakıp kendim almış gibi hissediyorum, eskisinden daha az kozmetik parası verir oldum. Zaten kullandığım ruj, allık rimel ve göz kalemi... Elimdekilerle en az bir yıl idare edebilirim...
Eğer alışveriş çılgınlığıma daha önce dönmezsem:))

Oh Oh Oh tüm fıstıklar toplanmış yine n güzel . . . Şimdi Boyner den geliyorum hanımlar kelebek vardı bu gün malum . . . % 50 üzerinden %50 . . . Sabahın köründe gittim yine ana baba günü tabi . . . Bi pantolon bi gömlek aldım 30 TL ye . . .

Kozmetiktede vardı bazı ürünlerde ama o sadece %50 ydi fıstıklar . . .
Shiseido ürünlerine hakimdi özellikle %50 . . .
Pudrası en son çıkanı 40 tl ydi . . .
Hemen paylaşiyim dedim hanımlarla imkanı olan çıkabilir belki . . .

kaydirigubbakcemile5

Öptüm hepinizi . . .

cnm ya bende gidicem boynere ama kalabalıktan bunalıorm birasdan çıkiim gidim bari bütün kozmetiklerde varmıydı tatlım %50

cnm ya bende gidicem boynere ama kalabalıktan bunalıorm birasdan çıkiim gidim bari bütün kozmetiklerde varmıydı tatlım %50

Yok yok fıstığım tüm kozmetiklerde değil . . . Sadece bahsettiğim markada ve belki bi kaç farklı ürünün bi kaç ürününde ve Benetton un bazı kokularında dikkatimi çekti . . .

Erken gitmek gerekli bu kelebekte erken gitmezsen seçilir beden renk falan bulmak güçleşir . . .
Ama kısmet tabi birazda . . .

damlam ya Escada magnetism hastasıyım tedavisi mümkün değil :asigim: sıktım bileğime tabi o ara Boyner de nasıl kokuyo hala burnuma hem kalıcı hem dehşet tatlı . . .
Kıyamıyorum lakin TL lere Çilekte bekliyorum indirilsindeeee nerdeeee . . .

benneyaptımki

zuhahahahahahahaha
eşin = annem :roflol::roflol::roflol:

sabuncmcnm hadi ya bende sevinmiştm kozmetiklerde var diince shiseido da varsa bitek gitmeye değmez
escada mağnetizmi bende kullandım ilk çıktığında halada severim cnm herzmn orjinal kullanmıosan dp lerden de alabilrsn çok ii yapıolar doldurma parfümü ben kullanamıorm alerji oluorm anında

Yok damlam kozmetikte çok kısıtlı üründe %50 .Yani sadece kozmetik için gidilmez, haklısın . . .
Koku mühim iş, orjinal olması şart benim için imkanım olmasın yani beyaz kalıp sabun kullanırım mis gibi yine doldurma almam . . .
Hassasım kokuda . . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…