Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok teşekkürler hepimiz iyi günlerde kullanalım.valla fırça olayı çok önemli ama epey pahalı.fondöteni şimdilik nemli süngerle sürücem. kaş kalemi de güzel benim gibi kaşsızlara öneririm

evet canım malesef fırçalar çok pahalı ama istersen 10 dolara falan satılıyo. ben everday mineralsden hem saple kit free buarada hemde fırça aldım muhteşem. bodyshopta aynı ayar fırçalar 35 falan. bi bak istersen. bu başlıkta koymuştum resimlerini. bide innovanında güzel fırçaları. parfümerilerde var. kaşların seyrekse aslında far ile boyasan çok doğal durur hem mac ında var özel farları.aklında olsun:1hug:

kızlar yoktum uzun süre çok güzel aldıklarınız güle güle kullanın :1hug: bana da doğal duran iyi bir pudra tavsiye edebilir misiniz? kliniğe başlıyorum ve makyaja pek sıcak bakmıyorlar galiba :1no2: kapatıcı-pudra başlığına baktım ama pek bir şey hulamadım siz işin uzmanısnız size danışayım dedim hihoyyyt

tşkler jigsaw ama ben pek pudra kullanmam ama bodyhopun toz pudrasını kullanıyodum. beyu nun pudrasına çok güzel diyılar beyu başlığjnda yazıyodu.damlasss clinique den memnun sanırım kızlar daha iyi yardımcı olur galiba.bu arada ne kliniği tıp mı okuyosun :asigim:

benim aldıklarımın da biri 22 biri 28 göz kalemi ve far için büyük fırça değil yani. fondöten için olan 75miydi neydi. canım valla kaş olayı bende bi garip.koyulaştırsam nasrettin hocanın karısına benziyorum bu halde de annemin deyimiyle salçasız ymek:) işte kalemle biraz düzeltcem. boyattım iki kere ama o da yıpratıyo kaş boyasıydı üstelik galeriada menije diye bi yer var orda,badem yağı falan sürcem

yok hulicim ya ben öle sepetlere koyuyodum zaten ayrı ayrı toz olur ışık alır ben sevmem böle derli toplu durdu heryeri dolaştım ya onları bulmak için :1shok::1shok: ne menem şeymiş

güzel olmus yinede, evet o tür güzel seyler zaten heryerde bulunsa sasardim kötükedihüso

hımmm boyatma yaa onlar çok zararlı. sen kendi haline bırak. bide o yağları göz çevrene çok denk getirme yağ bezesi yapar gözünede kaçırma zararlıymış. ya mac ın falan böle çok doğal kaş setleri var. bide mac ın bi ürünü vardı böle rimel gibi o da güzeldi kaş için.hatırlayamadımfisfisfis

kızlar ben bugün alışverişe çıktım almadan geldimm
hepsi birbirinden harikaydı ayırt edemedim
insanın çeşit çok olunca kafası karışıyo hepsinde aklı kalıyo :çok üzgünüm:

bide tuhafı şu fikir olsun die satıcı kızlara soruyorum bu far nasıl iyimi diye oda evet çok güzel şuan gözümdeki ondan diyo
yanlız dikkat ettim bütün satıcılar aynısını söylüyo sırnaşık şey
tekin acara gittim rimel bakıyorum bu nasıl diyorum baktım oda çok güzel şuan bendekinden diyo :roflol:

ayy çok komik ama ya allık soruyorum öbür kızda bendekinden diyo :roflol:
anlayamadım gitti benneyaptımki

:roflol::roflol: aynen . sen onalara sormıcan ben en sorup aldıysam fısss. onlar ayarlı gibi aynı şeyi tekrarlıyolar. sen eline liste yapcan onlara bakıp çıkcan :içelim:

demek ki bu kızlar buna programlı çünkü benim gittiğim yerde de öyle oluyo. neye elimi atsam bendekinden diyo. ama sephorada ilgilenen arkadaş erkekti,onun sunumu da bi tuhaftı cliniqu glooslara bayılıyomuş o da aynından kulanıyomu bilmem:bbo:

eee sonucta temsil ettikleri ürünelri satmalari gerek kaydirigubbakcemile2
valla ben hic sormadan aliyorum bilmedigim bir ürünü ilk kullanmadan önce netten falan arastirma da yapiyorum ona göre karar verip ya aliyor yada almiyorum şakkıdı

tamam canım sağol valla bi de sen fondötenden önce ne sürüyosun? ben krem olayında tedirginim muratın kızarık ciltler için yeşil bi serisi var ondan almıştım ama çok memnun kaldığımı söyleyemem.yanaklarım tahriş oluyo ama yağlanmaya da müsait biraz biodrma güneş koruyucusu yeterli olurmu ki

almagester06 canım benim çekmecelerine bayıldım, çok mantıklı hemde toplu durur, süpersin =) bir de bodyshoptan son aldığın ürünler bende var, kenevir serisini çok severim, bak indirim olduğunu senden öğrendim, bana alışveriş yolu göründü :)) a.s aldığın peeling eldivenleri muhteşem, bende yeşili var, süper bir şey, harika temizliyor! Şeniz

yesilgosluMELEK canım ya, ben satış danışmanlarını sevemedim bi türlü ahah :)) aynen bişey soruyorum, biz de ondan kullanıyoruz diyolar hey yareppim...artık bişi sormuyorum, o zaman da bi karış suratla bakıyolar :)) :roflol:

canlarım, aldıklarınızı güle güle kullanın, hepsi ayrı ayrı çok güzel...

aybike cim, moda topiğine bakıcam şimdi, valla ben senin tarzına hastayım :1rolleyes: kimseyi kafana takma, senin gibi modern ve dindar insanların olması kimilerine garip geliyor, hiç düşünme, biz seni izlemeyi seviyoruz maşallah :)) Şeniz

sağol canım Şeniz ben rosense de olabilir diye düşünüyorum prenses memnundu galiba ondan CADIARZU başka tavsiyesi olan varsa çokk makbule geçerr :lepi: diş hekimliği okuyorum canım :asigim:

Son düzenleme:
almagester canım cok güzel sepetlerin çekmecelerinn ve kutunn güle güle kullan şekercim :asigim: Şeniz

:uhm:
kıslar aranızda hiç brigettesboutique.com dan alışveriş yapan oldumu çok ucuz ürünler alalala

bennnn geldimmmm. uyy bir gün girmedim başım döndü sayfaları okurken kızlar aldıklarınızı güle güle kullanının hepiniz herşey çokk güzellll:asigim:Şeniz

damlaaa ben dün akşam sonunda o siteden alışveriş yaptım burayada yazacaktım ama dedim bi siparişler gelsin eğer sorunsuzsa sizede haber vericektim. ucuz evet ama insanı baya kandırıyor denemek amaçlı aldım ama yine 16 dolar tuttu :bbo:
bakalım siparişler gelicekmi

daha bir sürü site var alışveriş yapmak istediğim ama kredi kartım onay vermiyor. vermesinde şu ara zaten battım durduramıyorum kendimikaydirigubbakcemile

sağol canım Şeniz ben rosense de olabilir diye düşünüyorum prenses memnundu galiba ondan CADIARZU başka tavsiyesi olan varsa çokk makbula geçerr :lepi: diş hekimliği okuyorum canım :asigim:

ayvah diş hekimi :1shok: delikafadulden ehe canım acilen diş hekimine gitmem lazım ama tırs tırs durumdayım korkudan...yirmilik dişler hayatımı kararttı...:çok üzgünüm:

evet canım rosense'in pudarsından memnun kalan çok, ben de merak ediyorum ama makyaj ürünlerini nerde bulucamı bilmiyorum, netten satış ı var ama.

gurbba bir de PUPA nın pudrasını öneriyordu.
Şeniz

nisan papatya sağolun kızlar :1hug: buarada kajucum ben termal su sıkıyorum sonra biodermanın nemlendricisini sürüyorum tavsiye ederim. bende biodermanın kızarıklık giderici kremi var biraz yğlı gibi ama güzel. ya brcinn hangi site o yaa ben neden bilmiyom:dilcikar::dilcikar:

sağol tatlım rosense alacağım galiba okuduğum yorumlarda hep "maske gibi durmuyor çok güzel" şeklinde cümleler var :lepi: canım rosense nin sitesine gir orada satış noktalarına gir il ve ilçe seçiyorsun ve rosense satılan bütün eczane parfümeri vs. adı ve adresi çıkıyorr :1hug:

aybike cim, moda topiğine bakıcam şimdi, valla ben senin tarzına hastayım :1rolleyes: kimseyi kafana takma, senin gibi modern ve dindar insanların olması kimilerine garip geliyor, hiç düşünme, biz seni izlemeyi seviyoruz maşallah :)) Şeniz[/QUOTE]

teşekkür ederim nisancımŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…