Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

düğünüme 10 gün kala yaptırmıtım çok güzeldi valla bariz fark oldu
ama her ayda yaptıramam kii:1no2:

ya evet 2 hafta arayla dediler burda, yapılması gerekiyomuş. 4-5 seansta istediğiniz sonuç elde edilir dediler ama 120tl tek seans baya maliyetli oluyor yani. sorayım bi dedim
bi kere yetiyosa bir defalık denenir:roflol:
[/QUOTE]

dediğim gibi çok farketti pırıl pırıl gezdim yüzüme hiç bişey sürmeden durabildim düğüne kadar normalde hayatta çıkmam makyajsız:icecream:
ama 2-3 hafta sonra gene aynısın yani ayda 1 kez yaptırmak lazım her ay için bana o fiyat çok:1no2:

çikolatam gene yapmış yapacağını bana nispet olsun diye nars allık ta almış:dilcikar:
kesin sephoraya gittin sen kaça aldın indirim neyim varmıydı seni sephora tellalı ilan ediyorumsositososito[/B]

ahhahaha =DDDD nispet olur mu ask olsun!!! sephora'da dune kadar indirim vardi, dun itibariyle bitti. benim allik indirimli falan degil, gayet bayildim o parayi :S ama deger ya, herkese lazim bir nars =) aslinda orgasm istiyordum ama kalmamis, torrid aldim ben de =)
58 tl canim allik :S

bide bana dio hanıma bak ay deymess alma napcan narsı diyee meğer benden önce gidip kendi alıcakmış baakk sana da kalmaz iştekaydirigubbakcemile2
şaka bi yana güle güle kullan tatlımkaydirigubbakcemile5

bide bana dio hanıma bak ay deymess alma napcan narsı diyee meğer benden önce gidip kendi alıcakmış baakk sana da kalmaz iştekaydirigubbakcemile2
şaka bi yana güle güle kullan tatlımkaydirigubbakcemile5

ya o zaman oyle dusunmustum ama kiz yuzume yapinca kendimden gectim
aslinda ben estee alicaktim bayerde kalmamis :S nars aldim boylece =)

aybikecimmm murgizcm damlacım hoşbulduk sizi çokkkk özledimmm....murgizcim stila allığıma bende bayıldım valla ömürlük maşallah kocaman bide ışıltısı falan çok güzel. aybikecim estee kapatıcı boyerde 79 tekin de 64 falandı ben çilekten 39 aldım sırnaşık şeysırnaşık şeyya kızlar ben bu mineral makyajın kutularına böleeee dokularına bayıldımmm simli gibi bide. murgizcim tabiki de elimden geldiği kadar yardım ederim. damlasss ya bende bayılmıştım valla boynerde bu fiyata kaçmaz dedim iyi yapmışımdelikafaduldendelikafadulden

nan bu arada meyve asitli peeling nerden çıktı. memlektte doktora gittim. dedim böleee bölee benim cildmde ne var dedim. adam bana kızdı sen daha ne istiyosun dedi. öff bide babamdan zılgıt yedim sen böle oyna oyna kendinle valla çirkinleşcen dediÇok üzgünüm çoook

ahhahaahhh klasik laf benim babam da böle ama her akşam şu yüzüme hani senin şu şeyin vardı ya ondan bi sürsene demeyi bilirdişakkıdı
cildiyeciye gitmiştim geçen yaz isviçredeyken adam bana bi krem verdi nemlendirici olduğunu öğrendim gittim çattım ben gözenek siyah nokta diorum sen nemlendirici veriosun diye o da yaşın gereği bunlar normal sıkma canını demişti:1shok:

bi narstan geri kalmıştım onuda sokun aklıma oda olsun bende almak istiorm nars ama standı hiç beni çekmio herşey simsiyah fln :)ambalajlar yani

almagaster çileği kaldırmışsın gene

hiç gerek yoktu tatlım ama napayım o kadar alıp zahmet etmişsin bende mecburen kabul edeyim bari hediyelerini -tatlicadiarzu-

güle güle kullan canım

ha sahi çaklıt canım sende güle güle kullan allığın rengi çok tatlı

Hanımlar Estee nin kapatıcısını taktınız kafama ki double fondo yu denerken deneyen bayan göz altıma aydınlatıcı fondotenin renginden açık oluşumu sürdüğünde dengeli kullanıldığında bu eylemin ne kadar doğru olduğu aklıma geldi . . .
06ımda edindi dedim ve çileğin yolunu tuttum ama 06 nın kapatıcı ambalajı lacivert çilekte aynı ürün siyah . . .
Ben mi bi yerde hata yapıyorum . . . Bayılarak kullandığınız kapatıcı bu değil mi ?

cnm kapatıcı bu nette belli olmuo resimler malum ama kapatıcnın tonu önemli denemeden bilemessn ben 01 ini kullanıorm en açık ve ben beyaz tenli diilim buğdayım tabi ben aydınlık dursun die açık aldım ama aşırı memnunum kapatıcılığı mükemmel

damlam koştun imdadıma saol . . .

BU ÜRÜN göz altı aydınlatması için biçilmiş kaftan diosun . . . ki pek çok kişi de aynı fikirde . . .

Çilekte 03 orta rengi var sadece denemek üzere bana boyner yolları göründü yine . . .

Bi de 06 hakkaten çok iyi almış fiyatta şu an 42 TL.

Sparişler geldilerrrr . . .
sositososito
Akşam evden fotoğraflandırırım hanımlar . . .
Bayılıyorum müthiş ambalaj yapıyorlar pes . . .

damlam Versus öngördüğüm gibi nemlendirici jel ki nefissss lezizzzz kokusu dokusu tam !
hemen deneme sürüşü yaptım ambalajı açar açmazzzz kadife kadifeeee .

:asigim:

bende yeni allığımı ekliyim dedimmcokacimcoook
canımcım bi kez daha teşekkürlerŞenizŞeniz

alliginin rengi cok hos görünüyor tatlim iyi günlerde kullan

ya birsey soracam bu strawberry dediginiz sirf internet explorer üzerindenmi aciliyor?
dünden beri ugrasiyorum giremiyorum,

alliginin rengi cok hos görünüyor tatlim iyi günlerde kullan

ya birsey soracam bu strawberry dediginiz sirf internet explorer üzerindenmi aciliyor?
dünden beri ugrasiyorum giremiyorum,

Opera da açıyo fıstık . . . Bilgine . . .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…