Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sparişler geldilerrrr . . .
sositososito
Akşam evden fotoğraflandırırım hanımlar . . .
Bayılıyorum müthiş ambalaj yapıyorlar pes . . .

canim güle güle kullan cok güzeller lancome fondöten den yorum bekliyorum senden
parlaticinin rengide cok tatliymis :)))

opera mi???
ok bir bakayim canim cok tesekkür ederim, bende Firefox var o yüzden acilmiyor demek -tatlicadiarzu-

Access Denied
You don't have permission to access "http://tr.strawberrynet.com/main.aspx?" on this server.

Reference #18.3923554.1233064810.11d31d4c

bu hatayi veriyor, simdi operayida yükledim denedim ayni ((
acaba firefoxu silmemmi gerek ne

yok canım gerekmiyor

HMMMM cnm bu gibi alışveriş ve ziyaretçi sayısı bol olan diğer sitelerde de aslında e çok daha kullanışlı çünkü daha yaygın kullanıldığı için site alt yapısı e ye daha uyumlu halde biçimlendiriliyor . . .

Hiç halledemicek gibi olursan sana özelden bi proxy adresi veririm oradan denersin cnmcm . . .

yok gurbacık dior'un:jeyyar:

ysl'in de aynı şekilli şemalli bi allıgı var ondan şeyettiydim
güle güle kullan canım delikafadulden

Gurbağı, nefis lezzetli dudak şeysi keşfettin mi ?
nerdeeee
aklıma bile gelmedi bakmak :roflol:
lipgloss alcam diye girdim parfumeriye
dermokillendim çıktım :sm_cool:

burçincmmm çok tatlı allığın rengi göründügü gibi mi bende denemiştm bunu ama doru düzgün renk vermedi testerı nedense ne kdra aldın çok tatlı güle güle sürsürüştür
sabuncum çok sevindm istediğn gibi çıkmasına ürürnün hepsini ii günlerde kullan

annembirmelek nerdesn yahu kil maskesi almıştın kullanıp yorum yazıcaktın bizde alciktik ama yaaa:)

brcinnn sabun kızlar aldıklarınız çok güzellll güle güle kullanın

sabuncum bende 2 light var. zaten bende bi en açık genelde 1 numara ile 2 numara olur bazen aydınlık olsun bazen abartmadan kapatsın diye. beyaz tenliyim bende. sanırım kalmamış açık tonu.bence boynerde bi dene öle al canımcım.. bide şey aklında olsun ben strawberryde ürünler her yenilemndiğinde bakıyorum değilse iki gün içinde ürün kalmayabiliyor.kaydirigubbakcemile5

kız çubukk al senin olsun kuzum feda olsun sana Şeniz

Allaahhhh coşmuşnuz kızlaaarrr delikafadulden insanın içi açılıyo baktıkçaa
hepinizde güle güle kullanın aldıklarınızı çok güzelleeerr...

hiç keyfim yok ama ekliyorum aradığım hiçbişi bulamadım bugün sephorada;nars orgasm blush alıcaktım kalmamıştı diorun renkli nemlendiricisni denedim hiç yakışmadı bana beeenmedim alternatif bişiler istedim satıcı okadar kıl bi hatudu ki mıy mıy tamam ya boşver dedim geçtim sephoranın bronz pudralarına damlass da avrdı galiba ondan heves etmiştm ama okadar çok seçeneği vardı ki hele 3 tane iri iri olanlara aklım uçtu ama denemeden almak istemedim bide damlass a sorim tekrar dedim
damlass seninkinin bi resmini eklermisin gülüm yhaa

he bu arada she nin allığı ireeenççççç

tatlım makyaj malzemeleri bölümünde ki resimlerimde var o pudram kocaman böle tabak gibi senin dediklerinden yani güneş resmi var ortasında 02 no soleil dore benim bence sanada uyar bu ton sephora sun disk ismi ürürnün 29 tl cnm lancomedan bişi almışsn o nedir acaba

hımm güneş resmi sadece 1 tanesinde vardı anladım hangisi tamamdır canım hafif ışıltı veriyo galiba simli gibi sanki?
ya of oynamıyorum ben yaa nars istioruummmmmmmsenağlama

lancome nin nemlendiricisi o 2.ye alıyorum memnun kaldım yağlandırmıyo güzel bi ürün canımhihoyyyt

anladm cnm yağlandırmaması önemli gerçekten nemlendiricinin
bende bulamıorm ya nars orgasm fln millet yemio içmio nars alıo heralde bizim gibi sıkma canını ya bulurs heralde sitesinden alınmıomuki

aybikecim hayırlı olsun güle güle kullan. ya ben she nin mavi kalemi ve gloss larını çok sevdim ama allıkları iyi seçmek lazım değilse şap gibi yapışıp kalıyo yüzüne insanın dayak yemiş gibi

bende yeni allığımı ekliyim dedimmcokacimcoook
canımcım bi kez daha teşekkürlerŞenizŞeniz

canım beyuda vardı buna benzer bişi çok şekerr:asigim:
sen ne kadara aldınŞeniz

güle güle kullan canım.bende allık arayışındayım .esteenin geçişli allığını gördüm bugün ykm de çilekte 47 napsamki acabafisfisfis

aybikecigim canim aldiklarin güzel güle güle kullan, ama allik neden igrenc ya güzel duruyor renginden dolayi sanirim

merhaba kıslar...bu gün parlatıcı almaya gittim pembe tonlarda düşünüyodum ama markalarda karar veremedim...ben tüp şeklinde olanlarından istiyorum.alix avien, golden rose ve cecile arasında kaldım??sizce hangi markanın ürünleri daha iyi.hangisinden memnunsunuz?ayrıca golden rose 104 nosuna baktım ve rengi çok hoştu sölemeden edemicem :))

herkese teşekkür ederim
hulicim fırçaya bile zor geliyo kremsi bişey bu allık yüzümede eşit dağıtamadım çok aptal bişe anlican hiç yorum yapmasam daha iyi.
evet ya bu neymiş millet pusuda mı beklio çikolata da dün astoriadaki sephoraya gitmiş ordada yokmuş ben palladiumdakine gittim içimden nispet yapiom bide çikolataya haha ben alcam diye hainliğimin hazin sonu
bu arada esteenin geçişli allığı çok tatlı evet bende çok beğendim hım bide guarlein in kelebekli bi allığı vardı manyak ötesi ama 225 kuruş:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…