Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım söylediğin markalar içinde bence en güzeli cecilin glossları hatta ben bitince hemen alıyorum. ya ben golden rose un almıştım ilk önce beğendim,ama geçen bi baktım resmen dışına acyip yapışkan bişey taşırmış her malzememi batırmış almıcam bi daha öffff.. dikat ettim sürekli yapıyo aynı şeyi atcam zaten vıcık vıcık sevmem ölegamyoncuiremsu

saol almagestercm.bende aslında cecile li çok beğendm renkleri ve pırıltıları harika... tüp şeklide olanlarının başlıkları fırçalı ilk defa gördüm. gerçekten cecilenin diğer glosslarınada bayıldım renkleri çok güsel...tüplerin sürülmesi kolay diye istiyodum dışarda diğerlerini sürmek zor oluyo ama onlardanda alıcam galiba cnm sen cecilenin hangi nosunu kullanıyosun?

evet canım bende gördüm o allığı süperrr
sürmesen yiyesi geliyo insanın :roflol:

ayy saç jölesi yemiştim 1 kez aklıma o geldi :roflol::roflol:

mn54 golden rose un o rujundan aldım iğrenççç sakın alma pütür pütür oluyo dudakta ve hiç kalıcı değil
onun yerine cecilinkilerden alabilirsin

cok ucuzmus canim delikafadulden:1shok:

canım bendekiler 6 numara kırmızı 3D effect ------3 numara açık dudak rengi maxi lips.ikisinden de memnunum valla

alla alla ben golden roseun glosslarını sevdim ya. kokuları falan hoşuma gidiyor:asigim:
ama şidi sally hansene taktımalmassam rahat edemiycem sanırım.

ya bide az önce aynanın önünden geçerken şaşırdım:1shok:
bugün kuaförüme söylemiştim öyle laf olsun diye bronz bi budra arıyorum fln diye bana kaşla göz arası bişiler sürdü önemsememiştim dandik bişeydi çünkü
ama şimdi bakıyorumda hala yüzümde ve renk acayip uymuş tenime bi ara gidip sorim neymiş küçümsememek lazımmış

kıslar beyuda mı var böle ponponlu allık bende too faced de gördüm nette leopar desenli bronz allık ya süper kesin bakıcam ona

sor sor kuaförlerin kullandiklari genelde iyi oluyor ama bilemem
sordugun zaman burayada yazarsan sevinirim merake ttim
bronz bisi bende ariyom cünkidelikafadulden

yahu benim artık yeni malzemelerle spetim doldu. hepsi için ayrı sepetim vardı,şimdi çekmece alcam valla. ya benimde gözüm düşüyo ama ben daha şu ürünlerden birinin dibini getirsem kız aybikecimm barbara bortun bi böle yanar döner bronzerı vardı böle kum gibi çok değişik. hemde ucuzdu. ben bittim bi bak yolun düşerse.brcinnn ya bende sevdim ama mahvetmiş akmış ve hala akıyo garip şekildeÇok üzgünüm çoook

evet almam benimde öyle çok iyi anlıyorum seni kuzenim bende kalıyor yurtta sıkılmış günlük kullandıklarımın dışında herşeyi ona verdim bahanem olsun biraz almaya..bişeye ihtiyacım olduğundan değil ama yeni şeyler sürüp sürmüştürmek hoşuma gidiyooşutarafagitti
bu arada barbara bortun ki ne kadar dı?şakkıdı

aybike_zehra
aybike_zehra

she nin allığınımı yoksa rengini mi beğenmedin canım :uhm:

kıslar unlar geçen gün arkadaşımn aldığı hedaayeler
[/URL]
[/IMG]
buda sun disk im aybikecimmm
[/URL]
[/IMG]
carmina beyaz aydınlatıcı far harika yumuşacık üçlü farda çok güsel bitek ortadaki renk biraz sert diğer ikisi yumuşacık allıkta harika çok yoğun azcık sür tamamdır:)

teşekkür ederim cnm
sabuncum ürnleri çıkarsaydn keşke kutulardn görmş olurduk tatlışşşım

tabiki cnm bak dene ikisinide mutlaka ben memnunum hemde çok alırsan sende memnun kalırsn umarım tatlım

damlasscm ve sabuncm aldıklarınızı iyi günlerde kullanın...ayrıca gloss tavsiyeleriniz için hepinize tşkler...yarın alıcam inş. resmini eklerim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…