Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
1-17.jpg

solda:
NARS Torrid Allik, Givenchy Phenomen' Eyes Mascara, Too Faced rujlar Trophy Wife ve Private Jet, Guerlain Kiss Kiss Ruj Philtre D'or
sagda:
Too Faced Shadow Insurance far bazi, MAC Lustreglass Gloss

NARS haric hepsini cok komik fiyatlara aldim...
çikolatam yine kaldırmışsın piyasayıdelikafadulden
damla çok övüyomu givechy rimeli sen kaça aldın:eek:

canım çok güzel şeyler almışsın nerden aldın kaça aldın hemen ahiret sorularını yönelttim:)

herkesi buradan cevaplayayim =)
nars ve too faced'ler sephora'dan. nars bildigimiz kazik nars, onda indirim yok. too faced glosslar 20 ytl idi, bir de oje alinca ekstradan yuzde 20 indirim daha yaptilar, ikisi 30'a falan geldi. shadow insurance far bazi 30 lira.
givenchy, mac ve guerlain bayer'den. givenchy 35, mac 15, guerlain de 25 liraya geldi. detayli bilgi istediginiz urun varsa aciklama yapabilirim =) bu arada mac'in altindaki etiket sokuk yani rengini bilmiyorum :S

chocolatestar --huli--jigsaw bende sizi özledim kızlar. valla gelir gelmez hemen nete girdim size yazdım delikafadulden

jigsaw canım ben kargoya 5 dolar verdim sanırım 10 dolarda fırçaydı. kutular küçük ama bereketli duruyo. kaydirigubbakcemile5

kızz chocolatestar sen beni illa oraya getirtcen,ünlüler yurtdışına giderken valiz götürür ya bende öle kapcam bi hostes valizi gelcem oraya. buarada güle güle kullan canımŞeniz

herkesi buradan cevaplayayim =)
nars ve too faced'ler sephora'dan. nars bildigimiz kazik nars, onda indirim yok. too faced glosslar 20 ytl idi, bir de oje alinca ekstradan yuzde 20 indirim daha yaptilar, ikisi 30'a falan geldi. shadow insurance far bazi 30 lira.
givenchy, mac ve guerlain bayer'den. givenchy 35, mac 15, guerlain de 25 liraya geldi. detayli bilgi istediginiz urun varsa aciklama yapabilirim =) bu arada mac'in altindaki etiket sokuk yani rengini bilmiyorum :S

harikasın chocolatestar ne diyimki. süper şeyler almışsın yineeee hepsini güle güle kullanhihoyyyt
bu arada tekrar teşşekkürler:lepi:Şeniz

:asigim::asigim::asigim:

ya bende baktım şöle bi makyaj sepetime benim ihtiyacım kalmamış. jigsaw ında uyarısıyla rimel falan gibi likit tarzı şeyde almak istemiyorum. artık ben bakkala çakkala giderken bile sürer sürüştürürüm bitsin de yeni alayım diyedelikafaduldendelikafadulden

almagester06 şeker hoşgeldinnnŞeniz. bizde seni özledik hee:1hug:. ne güzel şeyler almışsın güzel günlerde kullan içimi açtınız yine beeesositososito hastayım yataktan kalktımda bakıyorum size iyi geldi:hooray:

almagester06 şeker hoşgeldinnnŞeniz. bizde seni özledik hee:1hug:. ne güzel şeyler almışsın güzel günlerde kullan içimi açtınız yine beeesositososito hastayım yataktan kalktımda bakıyorum size iyi geldi:hooray:

anaa kuzum geçmiş olsun biz sana burdan şifa melekleri yollarız hemen kalkarsınŞeniz bende ösledimmmm siziiii çok hemde valladelikafadulden

almagesteriiiiiiiiiiiim hoşgeldinnn çok özledik seni
aldıkların çok güzel benimde everyday mineral siparişlerim geçen hafta geldi :)
bu arada stila allığına bayıldım onun ve estee kapatıcının fiyatını istioummm

çikolatam gene yapmış yapacağını bana nispet olsun diye nars allık ta almış:dilcikar:
kesin sephoraya gittin sen kaça aldın indirim neyim varmıydı seni sephora tellalı ilan ediyorumsositososito

almagesteriiiiiiiiiiiim hoşgeldinnn çok özledik seni
aldıkların çok güzel benimde everyday mineral siparişlerim geçen hafta geldi :)
bu arada stila allığına bayıldım onun ve estee kapatıcının fiyatını istioummm

çikolatam gene yapmış yapacağını bana nispet olsun diye nars allık ta almış:dilcikar:
kesin sephoraya gittin sen kaça aldın indirim neyim varmıydı seni sephora tellalı ilan ediyorumsositososito

aybikecim seni yakalaşmışken hemen sorayım bu termal suyu mineral makyajın üzerinemi sıkıyosun yoksa makyaja başlamadan öncemi kullanıyosun ben anlamadım ya makyaj sabitleyici felan diyolardı ama nemli kalıyor ya anlamadım pöff-tatlicadiarzu-

almagestercim harika aldıkların estee kapatıcı bendede var ve hiçbişeye değişmem onu mükemmel ötesi ii günlerde kullan lancome seti nasıl beğendin mi
buarada hoşgeldin canımmm
çikolata sende doldurmuşsn yine ürünleri harika hepsi givenchy rimel harika dimi onuda tek geçiorm asla başka rimel kullanmam

aybikecim seni yakalaşmışken hemen sorayım bu termal suyu mineral makyajın üzerinemi sıkıyosun yoksa makyaja başlamadan öncemi kullanıyosun ben anlamadım ya makyaj sabitleyici felan diyolardı ama nemli kalıyor ya anlamadım pöff-tatlicadiarzu-

tatlım piloş makyaj sabitleyici özelliği var demişti ama bende olmadı çünkü mineral makyaj
zaten hahif bişi aktı e rimelimde waterproof değil yağmura yakalamış gibi oldumkaydirigubbakcemile3
ben öncesinde sıkıyorum 5 dk da cildim çekiyo onun üstüne yapıyorum makyajısengözlerimebaksanab

bencede makyajdan sonra sıkılınca akar yani çünkü ıslak kalıo yüz nasıl iş bende çözememiştm bölelikle açıklık getirdik kıslar:)

almagestercim harika aldıkların estee kapatıcı bendede var ve hiçbişeye değişmem onu mükemmel ötesi ii günlerde kullan lancome seti nasıl beğendin mi
buarada hoşgeldin canımmm
çikolata sende doldurmuşsn yine ürünleri harika hepsi givenchy rimel harika dimi onuda tek geçiorm asla başka rimel kullanmam

benimde canım givenchy çekti şimdi gayet güzel sonucu. damlasçım internette satış yapan bie yerde rastladınmı hiç bende alam:eek:

tatlım piloş makyaj sabitleyici özelliği var demişti ama bende olmadı çünkü mineral makyaj
zaten hahif bişi aktı e rimelimde waterproof değil yağmura yakalamış gibi oldumkaydirigubbakcemile3
ben öncesinde sıkıyorum 5 dk da cildim çekiyo onun üstüne yapıyorum makyajısengözlerimebaksanab

haklısın canım. bende makyaj sabitleyici filan diyince heralde hafif bişey dedim ama bu su gibi bendemi sorun var diye düşünüyodum.sırnaşık şey saol canım bende öyle yapıyorum

birde kızlar aranızda meyve asitleriyle peeling yaptıran varmı. iyi sonuç alınıyormuş bi kaç seansta. varsa yaptıran bizi aydınlatsın yav:smiley-cool:

ay kızlarrrrr ne çok şey almışnız vede yazmışınızz
jigsaw canım ciiclerin çok hoş allığına bayıldımmmmmm tam istediğim renk harika
brcnn ve hüli sizde cicilerinizi güle güle kullanın
almegaster hoşgeldin canım harika seninde ciiclerin everydays ten bende sipar,iş vercem o zman sana renk konusunda ve ödeme konusunda danışacağım şeyler var kafam karıştı diye erteledim boş zamanımda sipariş vercem malum bebeğim var boş zaman arıyorummmm
buarada stila allığı beğendinmi ben çok beğendim çok doğal bir renk veriyorr
chocalatestar harika şeylerrrrrrrrr yine seninde allık güzel kızlar buarada farın allığın kullanma ömürlerini bilen varmı kaç yıldır diye bazı malzemelerim var 3-4 yıllık acaba bayatladımıki

birde kızlar aranızda meyve asitleriyle peeling yaptıran varmı. iyi sonuç alınıyormuş bi kaç seansta. varsa yaptıran bizi aydınlatsın yav:smiley-cool:[/QUOTE]

düğünüme 10 gün kala yaptırmıtım çok güzeldi valla bariz fark oldu
ama her ayda yaptıramam kii:1no2:

burçincim ben nette rastlamadım givenchy rimele 45 tl mağaza fiyatı lancome a göre fln baya ucuz ve sonuç bin kat daha ii emin ol değer
kızlar bana bronzer böle set halinde bişi tavsiye edin ya işte allık ruj pudra far fln biarada ama bronze olcak varmı bilen kullanan esttede vardı eskiden hala varmı ki acebeee

birde kızlar aranızda meyve asitleriyle peeling yaptıran varmı. iyi sonuç alınıyormuş bi kaç seansta. varsa yaptıran bizi aydınlatsın yav:smiley-cool:

düğünüme 10 gün kala yaptırmıtım çok güzeldi valla bariz fark oldu
ama her ayda yaptıramam kii:1no2:
[/QUOTE]

ya evet 2 hafta arayla dediler burda, yapılması gerekiyomuş. 4-5 seansta istediğiniz sonuç elde edilir dediler ama 120tl tek seans baya maliyetli oluyor yani. sorayım bi dedim
bi kere yetiyosa bir defalık denenir:roflol:

X