Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yaaa benimde teyzem almanyada ama beceripte alamaski yahu:)saol cnm ya ordan göndermen makyaj setinden pahalıya patlar heralde ne kadara aldınki:)

canim indirime girmis 5 Euroya aldim, normal fiyati 15, pahali degil yani, teyzen nerde kaliyorki ben ona gönderem o da sana :)))

Evet yağı kullnadıktan sonra oluyor yada sabunu kullandıktan sonra bu akşam bı sabunu kullanayım sadece bakalım nasıl bır tepki verecek.Body shop iade alıyor muki ama şu an ankaraya gitmem de imkansızsenağlama

Çay ağacı özlü ürünler yağlı ciltlerde kullanılır bildiriğim kadarıyla, sanırım etki yapan yağ onu sürmeden birdenesen diğer ürünleri

Body shopta çalışan bayan cildimin yağlı olduğunu söyledi.Bu akşam tekli deniyecem.Nemlendiriciden şkayetçı değilim sürdüğümde yüüzm rahtlıyor hissediyorum da sabun ve çay ağacı yağı yakıyor yüüzmü çok fazla.Sabun sürüp yıkayınca yüzüm alev gibi yanıyor

Alev gibi demişsiniz, kendi yönteminizle bu etkiyi yaratan ürünü tesbit ettikten sonra kullanmayı hemen terk etmelisiniz . . .
Yağı iade etme gibi bi imkanınız yoksa duş jelinizin içine karıştırabilirsiniz . . .

psoriasis canım bence de kullanma alev alev yakması hiç beklenen bir etki değil ben de kullanmıştım the body shop un çay ağacı yağından ama hiç öyle yakmamıştı :1no2: gerçi pek bir faydasını da göremedim gibime gelmişti yakması mı gerekiyordu acaba :lepi: neyse bence sen bir götür faturanla birlikte değiştirebilrler belki ya da en azından başka bir şey denersin Şeniz

kızlar bişey sorcamm -tatlicadiarzu-
hani bi far rengi var yaa tv de herkes sürüoo böle aslında dogal gibi duruo kahve gibi ama tam kahvede diil bakıra yakın kaydirigubbakcemile3
ne renk o tam bilen var mı benneyaptımki
anlatabildim mii
:uhm:

bu çay ağacı yağını bende sürüyorum sivilce lekelerimin üstüne sabah akşam bende hiç öyle bir etki yapmıyor acaba sabunu mu yapıyor ayrı ayrı bir dene bakalım ne olacak.

bilmiyorum canim ama bende merak ettim simdi

canım kahve bakıra yakın deyince benim de severek kullandığım renk bir farım geldi aklıma duruşu şöyle eğer bu tip bir şeyi kastediyorsan marka ve numara verebilirm canımhihoyyyt

resim de fazla büyük oldu ya şöyle ufak koyayım bir de

jigsaw bu diil canım ama bu renkte arıyorummm sen söle bana nedir adı sanı delikafadulden
bi de rimelini sölee pek güzel durmus Şeniz

jigsaw canım bu muhteşem bir renk, ben böyle doğal çok seviyorum...=))
nedir bu far ve nosu tatlım ? kaydirigubbakcemile2

bu far the body shop tekli farlardan 08 numara canlarım Şeniz rimelim diorshow yardımcı olabildiysem sevindim hihoyyyt papatyacım sen de o dediğin farı bulursan resmini koy canım ya merak ettim ben de kaydirigubbakcemile3

bu far the body shop tekli farlardan 08 numara canlarım Şeniz rimelim diorshow yardımcı olabildiysem sevindim hihoyyyt papatyacım sen de o dediğin farı bulursan resmini koy canım ya merak ettim ben de kaydirigubbakcemile3

tmm tatlım arıyorum nette bulayım koycamm delikafadulden
makyajın cok güzel olmuş bence kirpiklerin fln cok hoş durmuş şakkıdı

ay cok güzel renkmis bu ya tsk ederim numara ve markayi verdigi nicin tatlim

rica ederim kızlarr :1hug: benim genelde kullandığım renk budur çok makyaj yapmışsın gibi durmuyor ama kesinlikle ferkediyor çok sade ve bakımlı gösteriyor tavsiye ederim ayrıca the body shop un shimmer cubes serisinde kakverengi olanı da buna benzer tonlarda ama biraz daha pırıltılı bundan yerimseniben

kızlar ben geldim ve hemen sayfalara baktım. hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanınhihoyyythihoyyyt

benimde siparişler gelmiş sonunda hatta strawberryden gelen geri gidiyomuş nerdeyse:1shok:

neyse bende koyayım gelenleri sırasıyla. everday minerals den fırçam ve custom kit

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…