Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet agorada var bana madalya vericeklermş öle dediler adım zaten sephora manyağına çıktı :) bi çok ürünün birarada olması çok hoş başına dikilmiolar öle sen bakınırken

kıslar işte rujun rengi ışıktan tam belli diil ama ii çıktı yinede
[/URL]
[/IMG]
bakın bakalım beğenicekmsnz

İştahımı kabarttınız heee......delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ben de gidicim ben de alicim...ben de ben deeeee

sephoradaki kampanya bana nie uğramadı acebee:) lancome damıydıki sadece hediye kampanyası kıs sadece 8 tane fln sephora marka makyaj altı bazı tester verdi bana

şu bayere sölesende izmirede dükkan açsalar ya cnm sadece ben geçindirebilrm yani onları teklif et valla :):):):) çikolatacım ne sipraişi verdiler alınca resim eklersen şenlensn buralar:)

ay yaaaa adriana limanın allığı ne güzeldi yaa tam istediğim renk ve duruş:asigim:. öyle bi allık bulamadım pöff:çok üzgünüm:

kızlar adriana bildigim kadari ile bobbi brown'ın allığını kullanıyor
günlük hayatında da allıgı yogun kullanmayi sevdigini soylemişti bir roportajında

Allahım bunlara nasil bir makyaj yapiliyorsa afet oluyorlar
makyajsız hali o kadar da ahıö şahım birşey değil oysa fisfisfis

kıskanc uye simili naniknanik

yiğidi öldür hakkını yeme kız afet maaşallahh:asigim:
ama dün akşam ablam annem babanem ve ben 4ümüz izledik.
biz ablamla ikimiz "of ne güzel kız", "harika", "muhteşem" diye konuşurken annemle babanem "neresi güzel","dişlek","bu kızın neresi dünya güzeli" deyip durdular:roflol::roflol:
ay çok komikti yaa kıskandılar sanırım adriana görseydi keşkeee:roflol::roflol::roflol:

bence mayajsız hiç güsel diil sıradan yani abartılacak bişiii yok ama makjaylı güsel kıs tabi gözleri mavi olmasa ne kdr dikkat çeker oda ayrı konu

bencede gözleri çok güzel ve tabi makyajla neler yaratılıyo....ama çok sempatikti ve tatlıydı.ben gözfarını çok begendm. allığı biraz fazla gibi geldi ama hoştu.o fara benzer bi mavi far biliyo musunuz??gözlerim kahverengi olurmu bilmem ama çok güzeldi...

brcinn bende senin gibi çok beğendim allığını. Allahım allığı ne güzel nerden bulabilirim diyip durdum ya bu topic beni manyak etti :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…