Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Selam kızlarr a.s. uzun süredir fotoğraf koymuyordum şimdi koyayım kaydirigubbakcemile2
dsc04636uv1.jpg

w434.png

john frieda ısıya karşı koruyucu serum- dergiden çıkan :jeyyar: :Hakikaten çok beğendim ama çok çok az sürmek gerek demişti bazı arkadaşlar ben de öyle yapıyorum zaten öyle bir yayılıyor ki daha fazla sürsem vıcık vıcık olur bütün saçım -tatlicadiarzu-
john frieda saç spreyi:bundan da çok memnun kaldım spreyim bitmişti deneyeyim dedim gerçekten şekil çok kalıcı oluyor hem de az sıkmam yeterli :lepi:
rosense gül suyu: anneciğimin tavsiyesi üzerine bugün aldım daha kullanmadım hiç hem de eczanede rosense nin bakım günü vardı bir de bakım yaptırdım hihoyyyt ürünleri güzele benziyor bakalım artık.. kaydirigubbakcemile2

dsc04635gz2.jpg

w570.png

vee nihayet Prag havaalanındaki free shop da bulduğum şeftali tonu chanel allık hihoyyyt burada hiç bir yerde yoktu umudumu kesmiş gibiydim pilarcım tavsiye etmişti bunu güzelmiş gerçekten :asigim: kendimle de gurur (!) duyuyorum yani free shop dan aldığım tek şey bu benneyaptımki ama ne yapayım uçağı kaçıracaktım neredeyse :çok üzgünüm: Prag da da her şey buradan daha pahalı benneyaptımki M.A.C e gittim belki hello kitty serisi vardır diye ama yoktu hem de çok daha pahalıydı her şey almadım bir şey ben de :dilcikar:
neyse sonra the body shop minik parlatıcı: ablacım almış yine set gibi bir şeyler ondan çıkmış bana verdi hihoyyyt
ve maybelline bordo oje: hayatımda ilk defa koyu renk oj aldım heves ettim işte :eek: ama sürer miyim bilmiyorum ya da sürsem de dışarı çıkar mıyım öyle acaba kafamçokkarıştı

aldıklarını herkes güle güle kullansınnn :sm_cool: :1hug:Şeniz

jigsawcım aldıklarını güle güle kullana.s.
ama ben en çok allığına bayıldım süper ötesi bişi:asigim:

jigsaw canım aldıkların çok güsel ii günlerde kullan cnm allığı free shoptan ne kadara aldın acaba
mn54 cnm topaklanma yapmıo farlar

Son düzenleme:
whiteroseve damlasss çok teşekkür ederimm:1hug: canım allığı pilar tavsiye etmişti sağolsunkaydirigubbakcemile2 kesinilkle ben de tavsiye ederim :lepi: 27 avroya aldm cnm yerimseniben

kuzenim istanbuldaydı haftasonu bana bunları almış canımcım:asigim:

img0022ep9.jpg

bodyshop seaweed peeling
bide ışıldatıcı bende ışıldarım artıkın-tatlicadiarzu-delikafadulden

jıgsawcım gülegüle kullan tatlım allık ciddi çok hoş duruyor:içelim:

jigsaw canim güle güle kullan hepsi cok güzeller, alliginda gercekten süpermis. Fiyatida cok uygunmus 27 euro :)
Bu arada bende Prag`da girmistim MACe falan gercekten cok daha pahali gelmisti banada heheheh

brcinn canim sende güle güle kullan, bugün bende gittim Bodyshopa ama su isildaticiyi bir türlü bulamadim :SSSSSS

JİG güle güle kullan, bereketi bol olsun . . .

Bende çilekten gelecek olan son sparişlerimi sergileyeceğim elime ulaştığında . . .
Bu biçimde ürünleri fotoğraflandırmak çok daha aydınlatıcı oluyor netteki görünümlerinden . . . Paylaşan herkese tekrar tekrar teşekkür etmek gerek . . .

a.s.

cnm flormarın fln terracota farları var öle çok sedefli bakablrsn onlara

Arkadaşlar merhaba,

Nezamandır yazdıklarınızı okuyorum gerçekden cok güzel böyle bir sayfanın olması, damlass flormanın terracota 4 lü mavi sedeflesini kullanıyorum fakat beyazı oldukça güzel olmasına rağmen mavi tonu bir türlü renk vermiyor oysaki nasıl beğenerek almıştım, en kısa zamanda bende ürünlerimin resimlerini ekleyeceğim

brcinn bende senin gibi çok beğendim allığını. Allahım allığı ne güzel nerden bulabilirim diyip durdum ya bu topic beni manyak etti :)))

aynen bende allığa takıldım kaldım:jeyyar: acaba maybilline köpük allık buna yakın bi sonuç verirmi ya nedense aklıma o geldi çünkü adriana limanınkide hafif kremsi yapıdaydı sankiiiisırnaşık şey bugun bi tane allıkçazım daha olduu:teytey::teytey::dance::sm_cool:

kıslar cnm arkidişim bana hediyeler almış carmina beyaz sedefli aydınlatıcı far carmina terracota kahve tonları yine carmina mineral allık yeni çıkmış denicem bakalım hediyeleri verirkende al kozmetik manyağı ii günlerde kullan die kafama attı :KK70::KK70::KK70:
resim eklerm akşama

Kızlar bi şey sormak istiyorum geçen hafta Ankaradaydım body shoptan çay ağacı sabunu,tree te oil yağ aldım birde body shop cocoa butter ve yosun özlü nemlendirici aldım.Eve gidince resim çeker eklerim asıl sorum şu ben her akşam çay ağacı sabunuyla yüüzmü yıkıyorum ardından çay ağacı yagını sivilce ve lekelerimin oldugu yere sürüyorum.Sabahları da nemlendiriciyi sürüyorum.Fakat yüzümü yıkayıp yağı sürdükten sonra cildim çok kızarıyor benek benek.Acaba alerji yapmış mıdır.Cildim öyle sorunlu bir cilt değil.Orda kız cildime bakarak bu ürünleri verdi.

bu makyaj setini görür görmez asik oldum renkleri cok güzel
arabian makyaj seti olarak geciyor

1001244hw1.jpg

Kızlar bi şey sormak istiyorum geçen hafta Ankaradaydım body shoptan çay ağacı sabunu,tree te oil yağ aldım birde body shop cocoa butter ve yosun özlü nemlendirici aldım.Eve gidince resim çeker eklerim asıl sorum şu ben her akşam çay ağacı sabunuyla yüüzmü yıkıyorum ardından çay ağacı yagını sivilce ve lekelerimin oldugu yere sürüyorum.Sabahları da nemlendiriciyi sürüyorum.Fakat yüzümü yıkayıp yağı sürdükten sonra cildim çok kızarıyor benek benek.Acaba alerji yapmış mıdır.Cildim öyle sorunlu bir cilt değil.Orda kız cildime bakarak bu ürünleri verdi.

Bahsettiğin gibi yağı sürdükten sonra oluşuyorsa benekler kesinlikle cildin bu yağa tepki gösteriyor demektir ki bence kullanmaya devam etmemelisin fazla zaman geçmeden de ürünü iade etmelisin . . .

Kararsız hoş geldin . . .

Çay ağacı özlü ürünler yağlı ciltlerde kullanılır bildiriğim kadarıyla, sanırım etki yapan yağ onu sürmeden birdenesen diğer ürünleri

african erde bronzer yaziyor
arabian make-up case

bilmedigim bir marka ama yinede aldim renklerine bayildim
ve yumusacik far alligi :))

X