Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yok canım kötü değil ama belki ben açılacak diye şartlandırdım kendimi ve o yüzden koyu geliyor zaten 28 şampuanlamaya kadar diyor ama 1-2 güne kestane şekerine boyamayı düşünüyorum amonyaksız zaten hafif bir boya saçlarım da hiç olmadığı kadar yumuşak sevdim bu boyayı :lepi:
canım eğer içine siniyorsa problem yok:lepi:
inşallah istediğin rengi tutturabilirsin.evde boyanın zorluklarını çektiğim için kuaförleri zengin etmeyi tercih ediyorum artık:nazar:

bende o boyayı kullanıyorum, çok güzel bence :asigim: pırıl pırıl yapıyor saçları :asigim:
çikolata karamel e boyamıştım ben, açıkçası benimki de beklediğimden koyu olmuştu :lepi:

bende o boyayı kullanıyorum, çok güzel bence :asigim: pırıl pırıl yapıyor saçları :asigim:
çikolata karamel e boyamıştım ben, açıkçası benimki de beklediğimden koyu olmuştu :lepi:

evet canım çok güzelmiş ilk defa boyuyorum ben deli cesareti herhalde :lepi: duymuştum böyle parlaklık verdiğini bi deneyeyim 1 ton açığna ne kaybederim dedim bakalım 2 ton açığını deneyeyim zaten 28 şampuanlama nedir ki kaydirigubbakcemile3

ohh ya kızlar bayılıyorum bu topiğe =)))

okul sınavlar tezler yerel seçim vs derken bunaldım...kaç gündür giremiyorum siteye, şimdicik herşeyi okudum =))

HEEPPPİİNİİİZZZ GÜLE GÜLE KULLANIN CANLARIM! =)) Şeniz

almagestercim güle güle kullan ama kafamı karıştırdın şimdi bende bu hafta diorun renkli nemlendiricisini
almayı düşünüyordum ama body shop 15 eyse baya bi fark var ucuz muş e bide memnunum demişsin.
daha önce kullandınmı başka markaların ?

aybikecim yanlız renkli nemlendirici diilmiş aydınlatıcı tarzında bişimiş ona göre al bende ilk önce heveslendim ama sonra kızlar yazdı şimdi yinede bakıcam tabi ama renkli nem. de alıcam kesin bakalım ne zmn:)

aybikecim yanlız renkli nemlendirici diilmiş aydınlatıcı tarzında bişimiş ona göre al bende ilk önce heveslendim ama sonra kızlar yazdı şimdi yinede bakıcam tabi ama renkli nem. de alıcam kesin bakalım ne zmn:)

olsun aydınlatsın sorun olurmu ki;?
indirimle 15 olduysa alalım dursun köşede :KK70: aç gözlüyüm ben yaa

pilar da clinique kullanıyordu oda memnun du ..dior kullanan var mı ki..
ya biri bi değerlendirme yapsınn:bbo:

olsun aydınlatsın sorun olurmu ki;?
indirimle 15 olduysa alalım dursun köşede :KK70: aç gözlüyüm ben yaa

pilar da clinique kullanıyordu oda memnun du ..dior kullanan var mı ki..
ya biri bi değerlendirme yapsınn:bbo:

sen benim dediğim hiçbirşeyi dinleme sonra da bana hıh la :mymeka:
ben dior kullanıyorum tatlım yerimseniben

aybikecim kapatıcılığı nasıl bilmiyorum ama çok güzel bi ışıltı veriyo. bide şey yazıyo renkli fondöten nedemekse ben renksiz fondöten göremdim amaCADIARZU bi dene ikisinide öle al istersen

bide ben ta aylar önce kırmızı rugan babet almıştım ama uygun çanta kemet bulamamıştım aynı renk buldum kotonda alakasız ama :eek::eek:

sen benim dediğim hiçbirşeyi dinleme sonra da bana hıh la :mymeka:
ben dior kullanıyorum tatlım yerimseniben

hıhlarmıyım sen benim bitanemsin yaaaŞeniz
ama benim aklımda clinique nin ki gibi kalmış
alsam , fondoten kullanmayı bırakırmıyım sende?
yüzümde göz altlarımdan başka kapanması gereken yer yok aslında ama fondoten yada pudra sürmezsem yüzüm cansız mış gibi geliyor:teselli:

aybike bi dönem bende öle olmuştum resmen ölü gibi hissediyodum fondötensiz ama alıştırdım kendimi bisüre sonra . benimde sorun yoktu cildimde ama işte illa pürüzsüz olcak diye. bi süre sonra alışıyosun hatta fondötenli zamanlar daha güzel geliyosunŞeniz

kızlar boya konusu açılmışken ben bi türlü evde boyamayı beceremdim mahvettim saçlarımı.sonrada düzeltecem diye dnya para döktüm sözde en iyi kuaföre gittim ama olmadı. resmen yıprandı saçlarım bide saçlarım açık kahveyken siyah yaptım ben hangi akla uyduysam-tatlicadiarzu- valla bi kendine gelsin bende düşünyorum güzel bi renk

hıhlarmıyım sen benim bitanemsin yaaaŞeniz
ama benim aklımda clinique nin ki gibi kalmış
alsam , fondoten kullanmayı bırakırmıyım sende?
yüzümde göz altlarımdan başka kapanması gereken yer yok aslında ama fondoten yada pudra sürmezsem yüzüm cansız mış gibi geliyor:teselli:

canım Şeniz
cliniquei, manyaklığından kurtulmuş olan çubuk krakercim kullanıyordu, o çok memnundu.
bende diorumdan memnunum, fondoteni hiç kullanmadım yani bilmiyorum ama ince yapılı birşey, senin de kapatılcak kusurun yokmuş zaten canım :nazar: cildin düzgünse fondoteni falan boşver, renkli nemlendirici yani benim kullandığım ışıltı veriyor, cilt tonunu biraz düzgünleştiriyor bence, bunlar dışında bir etkisi olduğunu sanmıyorum. yanaklarına da hafif bir allık sürdün mü fıstık gibi olursun tatlım, zaten yüzün çok hoş maşallah :nazar: Şeniz

ama cildin yağlı değil dimii???

kızlar boya konusu açılmışken ben bi türlü evde boyamayı beceremdim mahvettim saçlarımı.sonrada düzeltecem diye dnya para döktüm sözde en iyi kuaföre gittim ama olmadı. resmen yıprandı saçlarım bide saçlarım açık kahveyken siyah yaptım ben hangi akla uyduysam-tatlicadiarzu- valla bi kendine gelsin bende düşünyorum güzel bi renk

benim annişim boyuyor saçlarımıı hihoyyyt yıllardır kendisininkini boyadığından alışık hihoyyyt her boyarken de söyleniyor bu yaşta saç mı boyanır falan diye lülülülülülü

pilarım almagesterim sizleri vıcık vıcık öpüyorum len seviyorum sizi
neyse konuma döneyim cildim ne yağlı ne yağsız kafasına göre takılıyor.
almagesterim dediğin gibi alışkanlıktan dolayı kullanıyorum ben fondoteni kapatıcak bişi yok ama ne bilim pürüzsüz duruşu beni cezbediyor ama gerek te yok bu yaşta bukadar cildi yormaya diyorum her sürüşümde..
bide gözenekler oluştu burnumda bu fondotenden dolayı bırakmak istiyorum bisürrü sebelerle
piloşım 2-3 aydır kupkuru cildim.
ben dengesizm miyim neyimfisfisfis

cildin yağlı değilse sorun yok canım.
dior-hydraction özellikle kuru ciltler için mükemmel diyorlardı, benim cildim karma ama bende hiçç yağlandırma falan yapmadı. ama yağlı ciltte belki sorun olabilir. gamyoncuiremsu

herkese iyi geceler kızlar, inekliyim, yarından sonra serbestim :sm_cool:
herkese çokkkk Şeniz Şeniz Şeniz

aybikecim bende seni çok seviyom ŞenizŞeniz gel öpcem Şeniz ya benimde bi süre öle oldu fondöten kullanmaktan biliyomusun allah allah dedim galiba cildim kuruyo ama işte fondöten kullnamak tetikliyo böle dengesizlikleri:teselli::teselli:

cildin yağlı değilse sorun yok canım.
dior-hydraction özellikle kuru ciltler için mükemmel diyorlardı, benim cildim karma ama bende hiçç yağlandırma falan yapmadı. ama yağlı ciltte belki sorun olabilir. gamyoncuiremsu

herkese iyi geceler kızlar, inekliyim, yarından sonra serbestim :sm_cool:
herkese çokkkk Şeniz Şeniz Şeniz

pilarcım kolay gelsin. bende yarından itibaren 15 gün yokum tatile gitcem ablamın yanına. ooo nelerle dolar artık oku oku bitiremem . öptüm seni kocamanŞeniz

clinique renkli nemlendirici bende kullanıyorum beni unuttunuz:çok üzgünüm:senağlama
ben biraz koyu aldım cildime göre hafif bronz oluyorum çok hoşuma gidiyor. bide gözenekleri kapayan pore minizarmıydı ondan var işte clinique tester ama onuda çok biyendim önce onu sürüp gözenekleri kapatıyoruz sonrada nemlendirici tamamdır tabi onları sürerken her sabah işe geç kalıyoruz:nazar:

ya bnde siyah göz kalemi sürmezsem kenimi çok çiikin buluyorum yaa çok feci alışkanlık yaptı umarım ilerde gözle ilgili sorun çıkarmaz:Saruboceq:

X