Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunlar da dun ekleyemediklerim:lepi:

concealer in yanindaki eye make-up basis kullanisli aslinda ise yariyor,
beyaz minik tupteki fircali far hafif sivi sekilde ondan da gayet memnunum,
manhatten concealer eh fena degil idare ediyor yenisi icin arayistayim,
lacivert ojemden cok memnun kaldim tirnaklarima nazar boncugu yapiyorum:asigim:
kirmizi ojem de tam istedigim gibi:asigim:
eh bole iste:1rolleyes:

my.php

bişey görünmüyo tatlım yaaa:1no2:

pilarcığım hazır aktifken bişey sorucam sana fikrini almak için dior concealerı beğendin mi birde body shopun seaweed serisinin matlaştırıcı kremini almıştın aynısından bende aldım ama dün yazdıklarında gördüm alkol var içinde demisin kullanmaya devam ediyomusun hani zararlıysa bende kullanmayım.

pilarcığım hazır aktifken bişey sorucam sana fikrini almak için dior concealerı beğendin mi birde body shopun seaweed serisinin matlaştırıcı kremini almıştın aynısından bende aldım ama dün yazdıklarında gördüm alkol var içinde demisin kullanmaya devam ediyomusun hani zararlıysa bende kullanmayım.

canım bodyshop toniğimde alkol var, nemlendiricide de var gerçi baktım da, sadece tonik yakıyor benim cildimi, kremle bir sorunum yok, çok sevdim kremimi kullanmaya devam etcem, toniği değiştircem :nazar:
dior concealerımdan gayet memnunum canım, estee de aynı şekilde ondan da memnunum. :lepi:

tadli sen kesin yurtdışındansın bunlar sanki "manor" dan alınmış gibii:1shok:

yok manor neyim degil, caprice, essence urunleri o kadar pahali degiller ama ben memnunum bu markalara donmeye basladim bazi urunlerim loreal, manhatten filan degisiyo yani...

yok manor neyim degil, caprice, essence urunleri o kadar pahali degiller ama ben memnunum bu markalara donmeye basladim bazi urunlerim loreal, manhatten filan degisiyo yani...

essence yi biliyorum güzel ürünleri var severim fiyatlarda uçuk değil
manhatten rujlarım ve fondotenim var he bide oje fena değil güzel denebilir evet
p2 yi biliyormusun?

sampuanlarımız aynıymıs canım, gule gule kullan =)

teşekkür ederim tatlım :asigim:

hayırlı olsun canım güle güle kullan, burda olmayan şeyleri koyup biizi çatlatıyorsunuz ama neeeysee -tatlicadiarzu-

pilaaaarrrrr bu jhon frieda şampuan ne işe yarıyorrrr bna da bi deyin canım iyise alayım uzzatmaya çalışiim saçlarımı da kırılıyolar

canım benim saçımı daha yumuşak daha parlak yapıyor john frieda. ama kırılma sorunun varsa şampuan değilde serum, maske araştırmalısın Şeniz

tadlicim resim göremedim.ya baktım bugün pastel ürünlerini bulamadım.içimde kaldı yaaa.
bende cecile far paleti aldım kahve ve acık tonları olan...

iyi günlerde kullan tatlı insan Şeniz

:1shok: :mymeka: :asigim: Şeniz

oooooo bu başlık coşmuş ya:teytey: uzun zamndır girmiyordum bende bu başlığın bu kadar ilgi görmesine sevindim.hepiniz iyi günlerde kullanın kızlar yeni ürünlerinizi hepsi çok güzel:asigim:

oooooo bu başlık coşmuş ya:teytey: uzun zamndır girmiyordum bende bu başlığın bu kadar ilgi görmesine sevindim.hepiniz iyi günlerde kullanın kızlar yeni ürünlerinizi hepsi çok güzel:asigim:

canım yakalamışken soriyim, damla senin lancome allığın numarasını sormuştu sanırım :1hug:

Şimdi kızlar sizden çoook çok şikayetiçiyim ben
Kİmemi şikayet edicem Sizi size şikayet ediyorum açın kulaklarınızı
1.... Çok güzel güzel şeyler alıyorsunuz insanın cnaı kalıyor
2..... Amaaa ne varki aldıklarınızın fşyatlarını fln da yazsanız
3..... kozmetik markalarda iice aklımı karıştırdınız
Zaten çok fazla bilgim yoktu İice allak bullak oldum
Bi gün hepinizi topliicam bi araay Hadi bakalım bana alışveriş yapalım diicem :dance:
Başka şikayelerim oldukça arzedicem efendim :kahve: süslüler siziii:dilcikar:

X