Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Termal suyu ilk defa duyuyorum.
Ne işe yarar , memnun musunuz , etkilerini gördünüz mü acaba?
Tavsiyeleriniz nelerdir?

canım içinde çeşitli mineraller var yatıştırıcı ve antienflamatuar yani diyelim sivilce problemin var kızarıklıkları geçirmek için falan.. yüzdeki gerginliği gideriyor ve cildi güçlendiriyormuş.. bir de eczacı makyajın üstüne sıkınca kalıcılığını arttırır dedi kaydirigubbakcemile2 ben daha yeni kullanmaya başladım ama gerçekten banyodan sonra sıkınca yüzüme iyi hissediyorum :lepi: ph dengesinin sağlanmasına da yardımcı oluyormuş a.s. tabii bir de derste uykumu açmak için birebir :roflol:

evet canım kullanıyorum ben de beğendim sağol tatlımŞeniz abin de kullansın tabi ki traştan sonra fln diyordu kullanımında :lepi: makyaj kalıcılığı olayına ne diyorsun canım ya ben dikkat edemedim hiç sen daha uzun süredir kullanıyorsun?

clinique'in su meshur 1,2,3 yazan cilt setini kullanan var mi? temizleyici, arindirici, ve nemlendiriciden olusan? su an deneme urunlerini kullaniyorum, sizin cildinize iyi geldi mi? siyah nokta vs problemlerini kokten gecirdigini soyluyorlar. tavsiye eden var mi?

canım korkutmak istemem de yakın bir arkadaşım görevlinin ballandıra ballandıra anlatması yüzünden aldı o seti ama pütür pütür şeyler çıktı hep yanaklarında benneyaptımki çok da kurutmuştu cildini ama sen deneme ürünü almakla iyi yapmışsın biraz kullan ona göre karar ver canım herkesin cildi farklı hihoyyyt

canım benim makyajım zaten normalde de akmaz pek, ama bunu makyajın üstüne sıkınca cilt daha canlı görünüyor sanki yaa :asigim: bende yeni aldım sayılır canım 1 hafta falan olmuştur çok memnunum ama hihoyyyt

canım kullanmadım, ve ben clinique in cilt ürünlerine çokkk güvenirdim. ama bir forumda o seriyle ilgili öyle şeyler okudum ki, bedava dağıtılıyordu ya birara deneme boyları, birçok kişinin cildine zarar vermiş, çok şaşırdım okuyunca :1shok: bide bildiğim kadarıyla clinique ürünlerinde alkol oranı baya fazla, arkadaşım losyonunu almıştı, yüzünü çok yakmıştı, alkol oranının fazlalığındanmış fisfisfis

cnm ben o seti lisede kullanmıstım ılk cılt urunumdu :) kesınlıkle tavsıye etmem .. efer problemsız bır cıldın varsa sadece bakım ıcınse olabılır belkı ama sıyah noktaları fln ıcınse hıç alma derım, clinique nın maskeleri peelingleri serumları ve makyaj mazemeleri çok iyi bence ...a.s.

kızlar dün sormuştum ama kımse kullanmadı sanırım :çok üzgünüm: biotherm AQUASOURCE nemlendırıcısını almayı düşünüyorum kullanan var mı kızlarrrhihoyyyt

tesekkur ederim, simdilik elimde dort-bes gunluk deneme seti var. haklisiniz, gorevli oyle bir anlatti ki sanki dunyada esi benzeri yok... cok ugrasti en azindan seyahat boyunu almam icin, ama o an almadim. simdi kullaniyorum bakalim esantiyon urunleri, benim de cildimi biraz yakti ama temizledigini de hissettim, bakalim. sizin onerdiginiz peeling/nemlendiriciler neler?

chocolatestar - valla bende almıştım o seriden ama inan öyle bi alkol varki yüzüme sürünce alkolünden dolayı sanki üst solunum yollarım açılıyodu buram buram-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- ben tonik falan verdim kuzenlere bi tek jeli kaldı o da bazen kullanıyorum sivilce çıkınca falan.bn önermem açıkcası kullanan biri olarak:asigim:

canım birkaç hafta önce olsa sana bodyshop ın seaweed serisini önerirdim (karma ciltliysen tabi) ama malesef onda da alkol varmış ya, clinique kadar olmasa da. artık ben eczane markalarını düşünüyorum. cildim kuruysa canım dior-hyraction serisine çokk iyi diyorlar. hihoyyyt

jigsawcım alakasız ama avatarın çok tatlı yaa :asigim:

cnm ben clinique pore minimizer thermal active ve cildimin hassas olduğu donemlerde clinique gentle exfoliator peelinglerini kullanıyorum maske olarakda clinique deep cleansing emergency mask 3 urunude tavsiye ederim cnmm

cnm ben clinique pore minimizer thermal active ve cildimin hassas olduğu donemlerde clinique gentle exfoliator peelinglerini kullanıyorum maske olarakda clinique deep cleansing emergency mask 3 urunude tavsiye ederim cnmm

bu ürünü çok tavsiye eden var hihoyyyt kil bazlı bir maske sanırım dimi? :asigim: ben de düşünüyorum almayı. :1hug:

bu arada benim dermokozmetk ürünlerim dışında kullandığım tek cilt bakım ürünü monteil jeli. ama çok sevdim. makyajımı çıkardıkytan sonra yüzümü onunla yıkıyorum. strawberry de de satılıyo ben pinodan almıştım. ama onun dşınında genelde biodermanın cilt bakım ürünlerni kullnıyorum

clinique pore minimizer thermal active ben kullandım ama pek bi fark göremedim belkide ciltten cilde göre değişiyodur ama bi arkadaşımda işe yaramıştı:1ninca:

evet cnm kil maskesi ben memnunum tavsiye ederim ama hassas ciltlere önermiyolarra.s.

teşekkür ederim canım a.s.

bugün aldıklarım

john frieda herzamanki şampuanım delikafadulden
body shop sıkılaştırıcı losyon (15inden sonra düzenli olarak kullanmaya başlicam a.s)

güle güle kullan canım benimm:asigim:Şeniz
bi ben alamadım şu john friedadan:çok üzgünüm:

canim güle güle kullan, sikilastiriciyi kullandiktan sonra yorum bekliyorum senden, benimde kullandigim ürünler varda )

güle güle kullan canım benimm:asigim:Şeniz
bi ben alamadım şu john friedadan:çok üzgünüm:

tşkler canımmm Şeniz john frieda cidden mükemmel yaa delikafadulden kızlar buarada marie claire dergisiydi sanırım, frizz ease serum varya 34 ytl olan, onun azcık daha küçük boyutunu veriyor hediye olarak, kesinlikle kaçırmayın derim. alcaktım ama zaten çok azar azar kullanılan birşey, kendi elimdekini zor bitiririm ben hihoyyyt

canim güle güle kullan, sikilastiriciyi kullandiktan sonra yorum bekliyorum senden, benimde kullandigim ürünler varda )

teşekkürler tatlım Şeniz canım 15inde başlicam işte sınavlarım bitince :roflol: 4 haftada gözle görünür etki yazıyor bakalım -tatlicadiarzu- ben böyle ürünleri hiç düzenli kullanamam ama zorlicam kendimi laelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…