Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım yaa canım çekti bende istiyorum beyunun o allığındancokacimcoook
zaten acayip tatlı bi rengi var.:asigim:
çikolata starım seninde glossların dudakta duruşlarıda çok güzel ee tabi dudaklarınında maaşallahı varrdelikafadulden

cok tesekkur ederim canim :eek: gercekten guzel bir gloss, hem guerlain gecen seneninmis, ben daha ucuza almis oldum.

pilarcigim, istanbul eminonu'nde bir parfumeri magazasi kullanilmamis tester urun satiyor. ben orada birkac ay once estee lauder gecisli alligi 35 tl'ye buldum. nakitte daha da indirim yapiyorlar. strawberry fiyati 49 tl. su an indirimsiz fiyati 76, sevil'deki fiyati ise 63 tl =) istanbul'a yolun duserse haber ver, gotureyim seni o parfumeriye. zaten ayagin alissin diye deli gibi indirim yapiyor =)

chocalatestar güle güle kullan glosslarını
canım tüm ürünlerini bekliyorum bende herşeyin çok güzel güle güle sağlıkla kullan
pilarcım pekiiii body shop allık mı beyu allıkmı bide ben şeftali istiyommm
bide o deberoh fardan istiyom

cok tesekkur ederim canim :eek: gercekten guzel bir gloss, hem guerlain gecen seneninmis, ben daha ucuza almis oldum.

pilarcigim, istanbul eminonu'nde bir parfumeri magazasi kullanilmamis tester urun satiyor. ben orada birkac ay once estee lauder gecisli alligi 35 tl'ye buldum. nakitte daha da indirim yapiyorlar. strawberry fiyati 49 tl. su an indirimsiz fiyati 76, sevil'deki fiyati ise 63 tl =) istanbul'a yolun duserse haber ver, gotureyim seni o parfumeriye. zaten ayagin alissin diye deli gibi indirim yapiyor =)

cnm nerde orası tarif edermisin banaaakaydirigubbakcemile2

chocolatestar sahte olmasın ürünler çünkü kandırıyolar yok gümrük fazlası bilmem ne diyip heleki bu ara sahte ürünlerle doldu heryer

chocolatestar güle güle kullan cidden hepsi çok kaliteli ve hoş ürünler.bu arada maşallah dudaklarda çok hoş bana sürsek böle durmaz:nazar: ahh keşke buralarda da öle yerler olsa yaaa. istanbulda olmanın avantajları. ben sephoraya bile üşeniyroum gitmeye.:asigim:

chocalatestar güle güle kullan glosslarını
canım tüm ürünlerini bekliyorum bende herşeyin çok güzel güle güle sağlıkla kullan
pilarcım pekiiii body shop allık mı beyu allıkmı bide ben şeftali istiyommm
bide o deberoh fardan istiyom

beyunun da bodyshop ın da allıkları gayet kalıcı, renk verme açısından, beyu bir acayip, hiçbir allıkta o kadar renk verme görmedim ben, fırçaya değdiriyorsun yetiyor, yapı olarak baya yumuşak sanırım ondan.
renk olarak,canım bodyshop allıklarımın renkleriyle beyununkinin alakası yok. bodyshopda beyudan aldığım renkte allık olsaydı kesinlikle gözüme çarpardı. renge göre seç derim ben, yapı olarak ikisi de gayet iyi. yerimseniben

beyunun da bodyshop ın da allıkları gayet kalıcı, renk verme açısından, beyu bir acayip, hiçbir allıkta o kadar renk verme görmedim ben, fırçaya değdiriyorsun yetiyor, yapı olarak baya yumuşak sanırım ondan.
renk olarak,canım bodyshop allıklarımın renkleriyle beyununkinin alakası yok. bodyshopda beyudan aldığım renkte allık olsaydı kesinlikle gözüme çarpardı. renge göre seç derim ben, yapı olarak ikisi de gayet iyi. yerimseniben

anladım canım sağol Şeniz ikisinden birini alcam artk alınca yazarım kaydirigubbakcemile2ama herhalde body shopu bulmak daha kolay olacak benim için

chocolatestar sahte olmasın ürünler çünkü kandırıyolar yok gümrük fazlası bilmem ne diyip heleki bu ara sahte ürünlerle doldu heryer

canim sahte degil. logosu kutusu damgasi cart curt hepsi var. sadece uzerinde tester, not for sale yaziyor. unlu markalarin standinda gorursun ya orijinal ambalajinda rujlar mesela, onlar iste. aslinda satilmasi yasak olan urunler. kapaksiz rujlar var mesela, bildigin standa ait olan =) estee lauder allik orijinal, katlanabilir fircasi bilmemnesi herseyi. anliyorsun sahtesini canim ya... zaten sakliyorlar, senin bilmen lazim orada oyle birsey satildigini. sen talep edince cikariyorlar.

Kızlar bir gazetede strawberry mallarının sahte olabileceğini okudum.çok şaşırdım:1shok:.üretici firmalar sitenin kendileriyle hiçbir ilgisi olmadıklarını falan söylemişler.

misir carsisinin icinden gectikten sonra marputcular haninda bayer kozmetik canim.
alt kata iniyorsun, sol taraftaki girintide. zaten buyuk bir parfumeri, parfum setleri bilmemneler feci indirimli. orijinal urunleri de nakit parayla en az 20-30 milyon indirime kadar alabilirsin.

canım çok teşekkürler en acilinden gidicemmm a.s.

Kızlar bir gazetede strawberry mallarının sahte olabileceğini okudum.çok şaşırdım:1shok:.üretici firmalar sitenin kendileriyle hiçbir ilgisi olmadıklarını falan söylemişler.

benim bildigim strawberry, toptancilik mantigiyla calisan bir site. yani uretici firmalar bu kadar ucuza satilmasini istemedikleri icin boyle soylemis olabilirler. iki tane lancome urunu aldim, ikisi de son derece orijinal halde geldi elime.

canım hiç sanmıyorum :1no2: strawberry sadece 3 5 kişinin ilgilendiği bir site değil bide, mesala yabancı kozmetik manyakları var, bizim gibi değil 100 200 ruju falan olan, onların bloglarında hep strawberryle ilgili şeyler görüyorum, bunu strawberryden aldım şeklinde. birçok ülkeden insanın alışveriş yaptığı bir site, sahte satsaydı sanmam bu kadar tutulsun -tatlicadiarzu- bide bi forumda okumuştum, kız bir ürün sipariş etmiş, eline geçince ürün birşeyinden şüphelenmiş, son kullanma tarihiyle ilgiliydi sanırım, ürünün markasının sitesine girip yetkililere ulaşmış, seri nosunu vs herşeyini vermiş, adamlar bilgi vermişler kıza sorunuyla ilgili ki sahte olsa mümkün değil böyle birşey :sm_confused: bende aldığım hiçbir üründe sorun yaşamadım şimdilik, gerçi çok bişeyde almadım ama-tatlicadiarzu-

Makyaj ürünlerine koymuştum zaten ama buraya da koyayım geçen hafta aldıklarımı hihoyyyt

dsc04452vu7.jpg

w640.png

The body shop far takımı: çok beğendim kendi aplikatörü de var kalıcı ve güzel renk veriyor :asigim:
Avene termal su: termal suyu pilarcımdan gördüm:eek: uriage yoktu eczanede eczacı bundan çok memnun kalırsınız dedi gerçekten de avene ile ilgili olumlu şeyler okudum hep a.s
Nivea roll on: tek geçerim :lepi:
she french seti: kullanmak henüz kısmet olmadı ama çok sevimli geldi bana :icecream:

sizin de aldıklarınız çok güzel kızlar güle güle kullanınn:1hug:

Termal suyu ilk defa duyuyorum.
Ne işe yarar , memnun musunuz , etkilerini gördünüz mü acaba?
Tavsiyeleriniz nelerdir?

Makyaj ürünlerine koymuştum zaten ama buraya da koyayım geçen hafta aldıklarımı hihoyyyt

dsc04452vu7.jpg

w640.png

The body shop far takımı: çok beğendim kendi aplikatörü de var kalıcı ve güzel renk veriyor :asigim:
Avene termal su: termal suyu pilarcımdan gördüm:eek: uriage yoktu eczanede eczacı bundan çok memnun kalırsınız dedi gerçekten de avene ile ilgili olumlu şeyler okudum hep a.s
she french seti: kullanmak henüz kısmet olmadı ama çok sevimli geldi bana :icecream:

Ya kızlar ben bu body shop un beşli farına kafayı taktım alıcam ama sınavlardan bi türlü almaya gidemedim:1no2:bi iki güne kadar bu indirim bitmez dimi kaçırmayayım sonra?

Ya kızlar ben bu body shop un beşli farına kafayı taktım alıcam ama sınavlardan bi türlü almaya gidemedim:1no2:bi iki güne kadar bu indirim bitmez dimi kaçırmayayım sonra?

inşallah bitmez canım al mutlaka çok tavsiye ederim hem çok uygun fiyata geliyor hem de çok güzel :asigim:

canım kullandın mı termal suyu, çok beğendim ben yaa, her makyaj sonrası sıkarım artık :roflol:
abim duymasın söylediğimi de, o da kullanıyor, birkere zorla sıkmıştım yüzüne çok beğendi:roflol: lülülülülülü

X