Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende bunları aldımm beğendikten kızlar barbara borta bayıldım bende süper farları falan var ve fiyatları çok uygun

1002265ij7.jpg

kızlar bu niveanın kalemine bayıldım sürdüm cidden akmıyor ama iki dakika beklemek gerekiyomuş. diğeride makyaj temzileyici. yıkıyorum ama öncesinde de silmek hoşuma gidiyor.

1002267xb7.jpg

1002278rr1.jpg

burda net çıkmadı ama renkler simli ve çokkkk güzel bayıldım:lepi:

cnm niveanın göz kalemini kaça aldın ?

ya bizim burda tekin acar var nezaman gitsem ne kampanyadan bahsediyor nede indirimli üründen içeri girince bön bön yümüe bakıyor ne geldin dergibi ne güzel sizin haberiz var :KK43:

almagester canım yeni farkediyorum barbara bort farın şu şekilde mi;
ur968eg2.jpg

ben bunu çok beğenmiştim de?
bide kaç tl delikafadulden bide nerden aldın :roflol:

tşkler canımmm Şeniz john frieda cidden mükemmel yaa delikafadulden kızlar buarada marie claire dergisiydi sanırım, frizz ease serum varya 34 ytl olan, onun azcık daha küçük boyutunu veriyor hediye olarak, kesinlikle kaçırmayın derim. alcaktım ama zaten çok azar azar kullanılan birşey, kendi elimdekini zor bitiririm ben hihoyyyt
bende bugün womens health alcaktım almadım.marie claire aliyim barihihoyyyt

pilarcım bu farda vardı ve o karışık kısımlar çok değişik yanar dönerdi. benimki bundan değil ama bu da çok güzeldi. hatta böyle allıklarıda vardı süperdi. alcam bidahaki sefere. tatlım ben kocatepe beğendikten aldım. 26 ya aldım. ama çok güzel ya akşam yaptım herkes bayıldı. o karmakarışık gibi duran kısımı sürmüştü kız bana sağdan soldan farklı duruyodu çok tatlıydı. ya makinanın ayarı mı bozuk ne dur tekrar çekeyim net olarak ama simleri çok güzel pilarcım üstelik çok da ucuz. buarada she beğendikte de satılıyor.ben çoğu ürünümü ordan alıyorum ikide bi yapışan yok. rosense de var hepsi var aklında olsunhihoyyythihoyyyt

Son düzenleme:
pilarcım bu farda vardı ve o karışık kısımlar çok değişik yanar dönerdi. benimki bundan değil ama bu da çok güzeldi. hatta böyle allıklarıda vardı süperdi. alcam bidahaki sefere. tatlım ben kocatepe beğendikten aldım. 26 ya aldım. ama çok güzel ya akşam yaptım herkes bayıldı. o karmakarışık gibi duran kısımı sürmüştü kız bana sağdan soldan farklı duruyodu çok tatlıydı. ya makinanın ayarı mı bozuk ne dur tekrar çekeyim net olarak ama simleri çok güzel pilarcım üstelik çok da ucuz. buarada she beğendikte de satılıyor.ben çoğu ürünümü ordan alıyorum ikide bi yapışan yok. rosense de var hepsi var aklında olsunhihoyyythihoyyyt

ay Allah beni ne etmesin yaa :roflol: beğendiğe kaç kere gitmişliğim vardır hiç kozmetik görmedim, her gittiğimde direk tatlılarından alıp çıkıyorum :roflol: sonra da sıkılaştırıcı ara dur delikafadulden bekliyorum tatlım fotoyu delikafadulden bodyshop ın 4lü küp farlarından morlu siyahlı olanda yüzde 50deydi haberiniz olsun :asigim: benim yanımda uyuzum vardı alamadım sositososito

tşkler canımmm Şeniz john frieda cidden mükemmel yaa delikafadulden kızlar buarada marie claire dergisiydi sanırım, frizz ease serum varya 34 ytl olan, onun azcık daha küçük boyutunu veriyor hediye olarak, kesinlikle kaçırmayın derim. alcaktım ama zaten çok azar azar kullanılan birşey, kendi elimdekini zor bitiririm ben hihoyyyt

teşekkürler tatlım Şeniz canım 15inde başlicam işte sınavlarım bitince :roflol: 4 haftada gözle görünür etki yazıyor bakalım -tatlicadiarzu- ben böyle ürünleri hiç düzenli kullanamam ama zorlicam kendimi laelaelaelaelae

valla bazen gercekten zo geliyor her gün sürmek :lepi: aynen bendede öyle.....
bu arada sinavlarinda basarilar, ürünlerini iyi kullanmalar kaydirigubbakcemile2

yaw canların ben de bugün bişeyler aldım ama fotoda bi problem var ya renkleri hiç güzel göstermeyoooo

bundan sonra bir tatlı bi kozmetik bölümüne artık cokacimcoook bide kapısına kadar hizmet var yani tunus tunalı beğendik servisleri hocam ŞenizŞeniz.

ya ben bu bodyshop u var yaaa elime alcam :eek:klava:yahu ben ne zaman gitsem indirim yok kötükedihüso

pilarcım ancak bu kadar çekebildim :çok üzgünüm:

1002332aa3.jpg

dscn0817gi9.jpg

w800.png

şimdi ben cuımartesi günü pastelin 61 67 nolu farlarını almıştım hiç beğenmedim gittim iade ettim kadın şok oldu neden diye sordu çok memnun müşterilerimiz dedi ben de dedim bana uymadı gözüme kat kat oldu dediim kullanamıyorum dedim verdim yerine de cozutup bunları aldım bebekler valla iyi mi yaptım kötü mü yaptım artık bilemem mavili olan loreal nosunu bulamadım üzerinde bi 318 yazıyır ama bilmiyorum öteki ikililer de pastelin geri verdiğim rendiyle benziyordu diye aldım mor ve turkuaz lı olan onun numarası 20kahvelisi de 22 allık da hediyesi oldu 2 ürün alana allık hediye bronzu da vardı pembelisi de ben bronzu aldım. siyah tekli far maybelline carminanın yuvarlak farı da 05 numara ayy yazarken farketim ki gerçekten cozutmuşum kalemlerde kız çok önerdi miss ten mavisini,n numarası 166 ordaki ruj da pastelin hediyesiydi232 numarası kokusunu çok beğenmememle beraber rengi çok güzel yandaki ruj paleti de avonun memnunum o da yeni sayılır

canım beyu allığın boyutu bodyshop ın allığının boyutuyla aynı, ama kaç gr bilmiyorum altında etiketi yırtiyim derken gr yazan yeri de yırtmışım -tatlicadiarzu- çok beğendim amaa, ayrıca evet kalıcı, dün buraya ekledikten sonra yatana kadar yanağımdaydı hihoyyyt Şeniz

pilarcım aynı allıktan bende kullanıyorum.3 gr o allıklar.Ben alalı 4-5 ay oldu.Çok makyaj yapmasamda dışarı çıkarken kullandığım 4 şey.Beyu kapatıcım,beyu göz kalemim,rimelim ve beyu allığım.hepsinden çok memnunum.:eek:Allığına bir kere fırçayı değdirmek yetiyor zaten.Hala bitmedi allığım.Uzun sürede bitmeyeceğe benziyor :dance:

ilarzucum hepsini güle güle kullan. bende geçen pastelden far aldım o glossdan bana da verdiler rengi çok hoşuma gitti. bence herkeste farklı sonuçlar veriyo birikme yaptıysa tabiki iyi yapmışsın.alakasız ama bu arada benimde kaşlarım seninki gibiydi ama kuaför incecik yaptı yaaa :eek:klava:

almagester şirinim, çok güzel görünüyor renkler de ben en çok yine kahveye takıldım yaa, çok seviyorum farda kahve tonlarını delikafadulden güle güle kullan tatlım, bende dadaniyim beğendik e, ayrıca bodyshopda indirim devam ediyor ihtiyacın olan birşey varsa ki daha neye ihtiyacımız olcak :eek:klava:

pilarcım aynı allıktan bende kullanıyorum.3 gr o allıklar.Ben alalı 4-5 ay oldu.Çok makyaj yapmasamda dışarı çıkarken kullandığım 4 şey.Beyu kapatıcım,beyu göz kalemim,rimelim ve beyu allığım.hepsinden çok memnunum.:eek:Allığına bir kere fırçayı değdirmek yetiyor zaten.Hala bitmedi allığım.Uzun sürede bitmeyeceğe benziyor :dance:

beyuyla ben ilk defa tanıştım, ama kaliteli bir marka sanırım ya dimi :asigim: kapatıcısı nasıl canım, morlukları kapatır mı iyi :eek:

hepinizin ürünleri cok güzel sizden görüyorum bende alıyorumm
bundan sonra bir tatlı bi kozmetik bölümüne artık cokacimcoook bide kapısına kadar hizmet var yani tunus tunalı beğendik servisleri hocam ŞenizŞeniz.

ya ben bu bodyshop u var yaaa elime alcam :eek:klava:yahu ben ne zaman gitsem indirim yok kötükedihüso

pilarcım ancak bu kadar çekebildim :çok üzgünüm:

1002332aa3.jpg

almagestercimm hacettepedesin heraldee :lepi:

almagestercım şimdi sana şaka gibi birşey sorcam, white musk ın erkek parfümü varya, ona ben bayıldımmmmmmm ama benimki beğenmedi, burun kıvırdı :mymeka: o parfüm direk erkek kokusu mu canım yaa, ben kullanmak istiyorum bana ne :çok üzgünüm: sıktığımdan beri bileğimi kokluyorum aşırı beğendim :asigim:

almagester şirinim, çok güzel görünüyor renkler de ben en çok yine kahveye takıldım yaa, çok seviyorum farda kahve tonlarını delikafadulden güle güle kullan tatlım, bende dadaniyim beğendik e, ayrıca bodyshopda indirim devam ediyor ihtiyacın olan birşey varsa ki daha neye ihtiyacımız olcak :eek:klava:

beyuyla ben ilk defa tanıştım, ama kaliteli bir marka sanırım ya dimi :asigim: kapatıcısı nasıl canım, morlukları kapatır mı iyi :eek:
canım beyunun kapatıcısını kullanıyorum bendelikafadulden
acayip memnunummm:asigim:
olmassa foto koyayım bi ara:nazar:

X