Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayrıca okudumda begendikte she ürünlerinin testerlarıda var ordan bakılıp daha iyi alınmaya karar verilio :)

papatya sende mi hacettepedensin :1shok: forumcak hacettepeli miyiz yoksa :roflol:

evttt vala hemde tunus tunalı begendik servisine binip her gün erkek arkadasını zorla begendik e götürüp sonrada makyaj ürünlerine bakan bi hacettepeliyimmm Şeniz Şeniz

pilarcım sana dedim ya bende sıktım allahım bayıldım az daha vermicektim:roflol::roflol: bi ara ben erkek kokuları kullanıyodum çokkk güzeller ya aman kullan gitsin madem burun kıvırmışklava:anaaaa hepimiz hacettepeli kokoşlarmıyız ne -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-papatya keri pilar oooo artıyozzz...

alakasız bir soru olcak ama acil sormam lazım, aranızda yağ bezesi gibi, küçük beyaz yuvarlak şeyleri (sivilcenin küçüğü gibi) iğneyle patlatan var mı :S

alakasız bir soru olcak ama acil sormam lazım, aranızda yağ bezesi gibi, küçük beyaz yuvarlak şeyleri (sivilcenin küçüğü gibi) iğneyle patlatan var mı :S

igneyle sakin patlatmca canim ya daha cok mikrop olur ay ne bilim ellede zaten o bicim yada ignenin ucunu atese tutmalisin önce-tatlicadiarzu-

sen de mi mor turkuazı aldın ikili ben de onu çok beğenmiştim ya canım siyah beyazını da aldım ama olmadı üzüldüm bayağı yaww yavrimm üzülme yaaa çıkar yine benimde arar kuaförler kaçırıyor inceliyor yine çıkar ya ben o zamanlarda genelde boyarım hiç moralimi bozmam sanki takılınca çıkacağı varsa da çıkmıyor gibikaydirigubbakcemile3

canım almamıştım zaten, bodyshopa girip koklattım, hele bi aldığıma burun kıvırsın görsün bakalım noluyor klava: kendime alsam mı diye düşünüyorum şimdi -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

igneyle sakin patlatmca canim ya daha cok mikrop olur ay ne bilim ellede zaten o bicim yada ignenin ucunu atese tutmalisin önce-tatlicadiarzu-

canım Şeniz iğneyi ısıtıp yaptım canım aynen dediğin gibi, 2 tane vardı, biri görünüş olark gitti gibi ama kızardı, eğer uf olmazsa yarın da diğerini alcam. kim uğraşcak dermatologla -tatlicadiarzu- papatyacım sanada tşkler Şeniz

valla dogru kim ugrasir )
kizarmasi normal bence icinden iltihap cikmistir....
insallah uf olmaz, gecmis olsun

pilarcım iğneyi iyice steril et ucunu kızarana kadar yak sonra da alkol (kolonya da olur) döktüğün pamuğa batır biraz dursun sonra kullanannemin de oluyor ara sıra doktor sayılırsın diye bana çkarttırtıyor aynı böyle iğneyle -tatlicadiarzu- bir sorun yaşamadık çok şükür sonra da yine biraz alkolle çıkardığın yerin üstüne bastır canım Şeniz

yarın diğerini senin dediğin gibi yapiyim tatlım, sağol Şeniz güzellik uzmanı bana kendiniz sakın ellemeyin, kesinlikle bir dermatoloğa gidin demişti de, ne zamandır o halde duruyordum valla, bir iğneyle geçerse şimdi klava:
Eudorabeta sağol canım Şeniz, kapatıcıya doymayan bir insanım ben, hep daha iyisi arayışındayım :tomato:

kızlar bişey sorcam saç bakımıyla ilgili...
ben saçlarımı her gün düzleştiriorumda..
böle ısı korumalı fln bişey önerir msnz banaa..
mesela saç topiğnde kuaförlerde kullanılan mavi suların iii geldiğini okudum nerde bulurum acabaa

ayrıca okudumda begendikte she ürünlerinin testerlarıda var ordan bakılıp daha iyi alınmaya karar verilio :)

Ya ne zamandır aklımda hem beğendiğe gidicem hemde body shopa she yi çok merak ediyorum özellikle rujlarınıa.sama su sınavlar bırakmadı yakamı:1no2:eve hapsoldum resmensenağlama

bende haftada 2 3 kere düzleştiriyorum saçımı,
düzleştirmeden önce, john frieda nın sarı olan frizz ease saç serumunu sürüyorum saçıma, ısıya karşı 1 serum zaten
çokkk memnunum hihoyyyt

Ya ne zamandır aklımda hem beğendiğe gidicem hemde body shopa she yi çok merak ediyorum özellikle rujlarınıa.sama su sınavlar bırakmadı yakamı:1no2:eve hapsoldum resmensenağlama

bende sınawlardan fırsat buldukça gidiyorumm bunalıyorum çünkü ii geliiokaydirigubbakcemile

bende deneyimm bi cnmm yaa cok kırılıo saçlarımmm Şeniz

bi de dipnott begendik e gideceklere alaksız amaa oranın çiğköftesii muhteşemmmmmm girince yemeden cıkmayınnnnnnnn cokacimcoook

Son düzenleme:
pilarcım ilarzu herkes cicilerini güle güle kullansın kızlar guerlain petek allık istiyorum aranızda kullanan oldu mu
[/URL]
[/IMG]
öff bide strawberry siparişlerim hala gelmedi ya hüsranlamı sonuçlanıcak ne bu iş
derinmor güvenilr bi site dimi kıslar alışveriş yapıodnz sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…