Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
makyajımı çıkarıyordum ki aldıklarımla birşeyler yapmaya çalışiyim dedim :lepi:
far paletinin pembe ve lacivertiyle, rengin karıştığı yerler mor oldu tabi haliyle :lepi:
-
-

piloşş yavrum çok güzel olmuş farrınada bayıldım
ama kirpikler olmamış :1no2:

farının markası ne

far o fotodan 1 önceki sayfaya koyduğum bodyshop ın paleti.
eve gelince makyajımı çıkarırken aklıma geldiğinden rimelin bir kısmı silinmişti :roflol:
Şeniz

kıslar emily kalemleri bende 1 tl ye almıştım :) bugüna aldığım rujları ekliorm hemen
[/URL]
[/IMG]
açık renkler tercih ettim hiç bu tonlarım yoktu çok memnun kaldım ben çeşit olsun die alırsanz tavsiye ederim
ışıktan hiç belli diil renkler ama idare edin gündüz çeker eklerm yine

Son düzenleme:
ah damlacım ya sende mı 1 ytl ye aldınn ayyy içime oturdu az mıktar ama olsun yahu devir tasarruf devriii heheh:1ninca:
damlacım rujların rengi çok güsel gerçekten bende acık tonları severim.marka ve numaralarını yazar mısın canım bizde bakalım.güle güle kullan canım.:1hug:

herkesee iyiakşamlarr. annembirmelek,pilar,almagester ismini unuttuğum varsa kızmayınn herkes yenilerini cicilerini gülegüle kullansın hepsi çook güzeel
bende bugun bunları aldım
dudaklarım kurudugu için blistex(çok iyi geldi,biraz yakıyor ama olsun :)
bango di romadan bi narlı sabun(sıkılaştırıcı ve antioksidan özelliği varmış) birde keçi sütlü yüz masajı&peeling sabunu(ismine bakmayın çook güzel kokuyor umarım iyidir:asigim:)
bide pamuk 1ytlye buldum bi sürü aldım buraya hepsini koymıyım dedimsırnaşık şey

hihoyyyt

damlaass renkler harika gülegüle kullanhihoyyyt

Son düzenleme:

Rujların rengi çok güsell bende istiyorum:1rolleyes: hangi marka ve fiyatı nedir acaba?a.s

cnm markası goldenrose 114-72-79-104-115

burçiin nerden buldun cnm sabunlarııııı

kipadan aldım şeker bir sürü çeşiti vardı kakaolusu kahvelisi susamlısı :teytey: annem engelledide hepsini almadım kokuları hepsinin çook güzel narı ben çok severim kokusuda süperdi o nedenle aldım diğeride peeling özelliği varış bakalım görecezsositososito

bcrine bakın helee bide burlarda bişi bulamıyorum diyııı
çook güzeller narlısını bende kullanıyorum bitince kayısı...
ama keçi sütlüsünü hiç görmedim kız bide masaja hazırlamışlar sabuncağızı ne hoş olmuşşşşcokacimcoook

for you mağzalarında var demek kipa dada varmış hihoyyyt

güzelliğine güzellik katsınlar seninde

brcinnn damlassss güle güle kullanın kızlar hepsi çokk güzel. ben bikere koyun plasentası maskesi aldım. çok faydalı diye. kızlar bende bi huylanma oldu sanki tüm ev koyun gibi kokuyodu. dolapta bekletin diyodu. tüm evi çamaşır suyuyla temizledim:1shok::1shok: halbuki alakası yok bi kağıt gibi maske.bide siz şimdi dedniz ya keçi sütü var diye ben onuda kullanamam-tatlicadiarzu- komik ama huylanıyorum böyle.

Son düzenleme:

ayy gece gece yarıldım gülmekten sen çok yaşa emiŞenizkız koyun plesentası maskesini nereden buldun :roflol:evi temizlemişin bi de çamaşır suyuyla oyy valla çok güldüm :roflol:

bu arada bizim topiği aradım alakasız yerlerde alla alla dedim slindi mi acep neyse buldum sonunda:)

:roflol::roflol: deliii:roflol: annemde alırken dedi nasıl kullanıcaksın onu ıyy diyee ama kokusu gayet güzel ya cidden kötü bi kokusu yok keçiye kokmuyo yaniisırnaşık şeylülülülülülü

from6234 tatlım okumuştum ayşenur yazıcı kullanıyomuş bide ünliler falan. ayy almaz olaydım allahtan bi tane aldım. bööö heryerim koyun koktu sankiii. istemem olmasın o eksik kalsın-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ay brcinn o maskede kokmuyodu ama bende psikolojik galiba yok ya ben hayatta onun keçi sütü olduğunu duydum ya kullanamamkafamçokkarıştı

ay amanın harika bir haber buu setine bayıldım zaten :lepi:ama giri siyah tonlu başka bir set resmi koymuştun o daha çok hoşuma gitti ay inş bir ay sürer bu indirim ya ben ocağın sonunda izmirdeyimhihoyyyt ordan alırım bende starwberry e bakıyodum stila allık vardı ya kim istemişti ondan yaff eline geçtiğinde bi zaahmet yorum yapabilirmi?
bide bojorious parlatıcı ve dior rujlarada yorum yapsanız bi zahmet kızlar hepinizi öptümŞeniz

murgiz canım ben ısmarladım stilanın allığını. sephoradan bakmıştım en iyiler arasındaydı. bide sınırlı üretim olduğu için aldım gitti.

Arkadaslar hepsini son bir iki ayda aldigim icin komple resimlerini koyayim dedim.

soldan saga deborah uclu far, inglot paletlerim,
inglot uclu farlarim, arcancil far
rimellerim, goz kalemlerim (siyah, kahve, mor, mavi)

inglot pigment farlarim, gece mavisi, gumus/mor, mor, yesil/bakir

lancome dortlu farlarim, chanel dortlu far

deborah uclu far, chanel dortlu far (kullanilmamis tester idi aldigimda), arcancil
loreal tekli farlar, rimmel uclu far

hatri sayilir para verdigim ojeler. flormarlari koymadim, cok fazla var =)

alliklarim, rimmel, lancome, maybelline kopuk allik.
allik fircam

sivi rujlarim maybelline, max factor dudak dolgunlastirici, loreal glam shine, maybelline water shine, loreal glam shine juice, loreal 6 saat, chanel rujlarim (cok kiymetli =)

normal ruj, ilk dordu maybelline, sonra loreal, inglot, loreal.

lancome juicy tubes setim ve lancome dortlu ruj paleti.

daha bir bu kadarini da koymadim fazla uzamasin diye =)

çikolata starım ürünlerin süperr:lepi:
ama bir far hastası olarak en çok farlarına bayıldımm:asigim:
bide allık fırçanadelikafadulden

kızlar teşekkür ederim her şeyden önce...
kocama aldığım parfüm givenchi marka adı very bunun yanında losyon hediyesi vardı yılbaşı paketiymiş.
bende kendime hem davidoff hemde lancome hypnose parfüm aldım .
bunu aldım 45 e.
son bitane kalmıştı pino da.
ordaki arkadaşta sağolsun çok yardımcı oldu 300 ytl bayıldım o gün ama aldıklarımın yanında bir okadarlıkta hediye verdiler...çekip hepsini yollicam size kıslarr....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…