Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
from6234 tatlım bende onu alcaktım ama adam kesinlikle bunu al dedi. kullan beğenmezsen ger getir dedi. yahu bi insanın dudağı hemen yırtılırmı anlamadım.-tatlicadiarzu- neyse bakalım bu işe yaramzsa aklımda sağol kuzucuk kaydirigubbakcemile5

whiterose sorma bak dalga geçceksiniz ama ben yemek yemeye çıkmıştım. dudaklarım çok acıyınca amnn dedim gittim eczaneye bunları aldım. benim sokağa çıkmamam lazım

güle güle kullanın kızlar cok cici şeyler almışsınız :)
AnnemBirMelek emily göz kaleminden yrn bende alcam inşş siyahı akmıo de mii :)

ben çok memnun kaldımemıly kalemlerden uzun süre kalıyor gözünde canım.bi tane al dene emily kalemlerden memnun kalırsan alırsın beğendiğin renkleri.yalnız bugün sinir oldum ya bir yere sordum bir buçuk dedi,başka yere sordum ikibuçuk ben hep kazıklanmışım ya ikibuçuk mılyona almıştım daha öncekıleride.dermokıl maskede 22 ytl arkadaşlar.

ben çok memnun kaldımemıly kalemlerden uzun süre kalıyor gözünde canım.bi tane al dene emily kalemlerden memnun kalırsan alırsın beğendiğin renkleri.yalnız bugün sinir oldum ya bir yere sordum bir buçuk dedi,başka yere sordum ikibuçuk ben hep kazıklanmışım ya ikibuçuk mılyona almıştım daha öncekıleride.dermokıl maskede 22 ytl arkadaşlar.

Hoşbulduk tekrardan kızlar:) ya bende emily kalemleri çok sevdim de sanırım aynı şekilde bende kazıklanmışım çünkü 2.50 ytl ye almıştım:çok üzgünüm:ayrıca sgmde de 2.90 ytl ydi geçen gördüm her yer kazıkçı mı olmaya başladı ne? :bbo:Ya bu emily kalemler ankara da nerde ucuz satılıyo bileniniz var mı? Serini almak istiyorum daa.s

Hoşbulduk tekrardan kızlar:) ya bende emily kalemleri çok sevdim de sanırım aynı şekilde bende kazıklanmışım çünkü 2.50 ytl ye almıştım:çok üzgünüm:ayrıca sgmde de 2.90 ytl ydi geçen gördüm her yer kazıkçı mı olmaya başladı ne? :bbo:Ya bu emily kalemler ankara da nerde ucuz satılıyo bileniniz var mı? Serini almak istiyorum daa.s

canlar emily kalemler for you larda ucuz ben yanılmıyosam 1.5 liraya falan almıştım dudak kalemini yine de yanıltmış olmayım ama for you da 2.5 falan olmadığından eminim

saol cnmm daha güzelleri size olsun:)
bunlar gözkalemlerim rimeller
ImageShack - Image Hosting :: 016fy1.jpg
ojeler
ImageShack - Image Hosting :: 018dz1.jpg
arkada milka kalemliğimde cıkmış kusura bakmayın:KK70::KK70::KK70: hala çocuk ruhluyum napıyım:KK70::KK70:

makyajımı çıkarıyordum ki aldıklarımla birşeyler yapmaya çalışiyim dedim :lepi:
far paletinin pembe ve lacivertiyle, rengin karıştığı yerler mor oldu tabi haliyle :lepi:
0601sku1.png
-
0601qeu3.png
-
0601cpz1.png

şöyle makyaj yapabilsem keşke ama nerde
Pilarcım haria olmuşsun aldıklarında çok güzel güle güle kullan
bişey sorucam termal su ne işe yarıyor acaba ?

ıtır&busecim canım sağol Şeniz termal su cildi nemlendiriyormuş bide cildi sıkılaştırıyormuş,canlandırıyormuş sanırım :sm_confused: bide eczacı makyajın üstüne sıkarsan makyajın daha kalıcı olur dedi. a.s.

kericim güle güle kullan hepsini ama ben en çok milka ineğine bayıldım yaa :asigim: a.s.

pilar almagaster güle güle kullanın kızlarrr :1hug: bu site 2nizin yüzünden kozmetik canavarı oldu bende dahil -tatlicadiarzu-sositososito
melek annem,keriii ben mersinde emily kalemleri 1milyona alıyorumm..iyice bak ucuzunu bulana kadarrr okadar yükseğini bulduysan 1milyonada bulursn :jeyyar:sırnaşık şey

Son düzenleme:
pilar almagaster güle güle kullanın kızlarrr :1hug: bu site 2nizin yüzünden kozmetik canavarı oldu bende dahil -tatlicadiarzu-sositososito
melek annem,keriii ben mersinde emily kalemleri 1milyona alıyorumm..iyice bak ucuzunu bulana kadarrr okadar yükseğini bulduysan 1milyonada bulursn :jeyyar:sırnaşık şey

evet ya bundan sonra bişey almaya karar verdiğimde gezeceğim ya şok oldum 1 milyon da aradakı fark birazdaha ekler 2 tane alırım.yanı kazıklamaları,e.... yerine koymalarına sinir oluyo insan pes yanı.... ders oldu bugün bana..:1shok: :kızgın:

Hakkaten ya... Bide emily kalemlerin satılmaya başlandığını görünce fiyatı arttıabildikleri kadar arttıyolar heralde bi daa dicem satıcı kızın yüzüne bunları herkes 1 ytl ye alıyomuş die:KK70::KK70:

ben yrn alcammm ankarda 1 milyona olan yer varsa söleyin de ordan alayımm kızlarr :)

X