Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
chocolastar cnm lancome allığın ne renk tam belli olmuo bide nasıl memnunmusn kalıcımı fln bide kaş numara yazabilrsen sevinirim tatım cicilerin harikaaa buarada ii günlerde kullan

internetten bulabildiklerimi gösteriyorum.en baştaki rengi arkadaşım yurt dışından getirdi çok ucuza almış...

buda dior far setim.almasamda olurmuş boşuna para vermeyin.kabı çok dikkatimi çekmiştide...duruyor öyle aradabir kullanıyorum.

şiddetle tavsiye edeceğim alluk ise...clarins.
senelerdir kullanırım.iki renkli hem cilde zarar vermiyor hemde çok kalıcı.
şeftali tonlarıda çok güze.biraz pahalı ama değer doğrusu...almadan önce bir deneyin tabi...

benimkilerimi göremiyorsunuz?ben görüyorum kızlar bilemedim sorun nerde?

biothermi kozmetikçilerde önerio kıslar çünkü doktor ve eczacıların görüş ve onaylarıyla hazırlanıomş biotherm ürünleri

şimdi gurbaacım..
biotherm tamamen cilt ürünlerine yönelik bir marka...
kalıcılığı kapatıcılığı muhteşem.
bir çok çeşiti var cilt tipine göre ben eskiden pudralı olanını kullanıyordum sivilce izlerim çoktu şıp diye kapatıyordu...ama şimdik yüzümde hiç bişi kalmadı çünkü roaccutane kullandım...
doğal olarak o fondoten bana ağır gelecekti..light diye bir fondoten çıkarmışlar.nemlendiricili hiç belli olmuyor ama yüzdeki ton farklarını çok güzel kapatıyor...
mutlakaaaa ama mutlakaaaa deneyin bi test edin sonrada bol bol dua edin emi hadi bakiimmmmm :)

ay canım ne güzel anlatmışsın
cildimle ilgili pek sorunum yok ama işte dayanamıyorum fondoten gorunce :asigim:
ilk fırsatta alip deniyicem
saol canım Şeniz

Dün YKM ye uğradım. Pilarımın göz kaleminden aldım. :) Bi glos bi de stretch yeşil far aldım. Hepsi Bourjois. Kalemi çok beğendim. Gözüm hassas olduğundan dolayı çekinceliydim ama hiç kaşıntı falan da yapmadı çok şükür.

pilooşş pembeli morlu makyajın harika olmuş tatlım çok beğendimm

kızlar yaa benim içimdeki kozmetik aşkına ne olduu kendime şaşıyorumm

bu aralar giyime yöneldim :))

birde yüzümde sivilceler çıktı bu ara onada uyuz oluyorumm.inşallah reglden dolayıdır.

kızlar hala bagno di roma sabunu arıyorum sormadığım yer kalmadı arkadaşlarıma da ismini verdim onlarda bakıyolar şöyle Kızılayda merkezi bir yerde satılmıyormu bu sabunlar yaa
birde şu emly kalemleri nerden 1 milyona aldınız ben her kaleme en az 4 milyon falan vermişimdir

ay incirim benimde bugün ykm`ye gidesim var inşallah üşenmem
bende istiyorum o bourjois kalemlerdendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…