Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kizlaarrr rimmel concealer dan memnun musunz acabaaaaa :-) bende aldim ama daha acmadim :-)

Canim su okyanus seyleri iceren sey yuz yikama jeli mi peeling mi ve memnun musun , etkileri nasil :-)

Bende buradakileri gorunce cok hosuma gittim aldigim seylern resmlerini ekleyecegim birazdan :-)

Çok belirgin fark yaratmıyor tatlım ama temizliyor,şu an Diadermineyi kullanıyorum,ondan daha memnunum:)

Son düzenleme:
$IMG_4668.JPG

Bende bugun bunlari aldim kizlar maskarayi cok zamandir almayi dusunuyordum millet öve öve bitiremiyor :26:

Yuvarlak kutudaki kas boyam netten arastirip aldim kaslari daha belirginlestirmek icin :KK31:

Olivia dan dudak nemlendiricim super bisey her bittiginde alirim :21:

Vee bebekyagimmmmm herseyim o benim :21:

Eki Görüntüle 623513

Bende bugun bunlari aldim kizlar maskarayi cok zamandir almayi dusunuyordum millet öve öve bitiremiyor :26:

Yuvarlak kutudaki kas boyam netten arastirip aldim kaslari daha belirginlestirmek icin :KK31:

Olivia dan dudak nemlendiricim super bisey her bittiginde alirim :21:

Vee bebekyagimmmmm herseyim o benim :21:

o maskara maybelline marka değil mi? hangi seriden o,yani falsies mi başka şey mi tam adını söyler misiniz? bende alacağım da maybelline almayayım diyorum ama en iyisi de o galiba.:KK14::KK14:

$06022013140.jpg $06022013141.jpg $06022013142.jpg $06022013143.jpg
maskara aramaktayım onu da alınca ekleyeceğim.
1- garnier bb krem.tenimin tonu nc 25.sarı alt tonlu koyu buğday.light tonu şıp diye uydu.tenimden ne 1 ton koyu ne 1 ton açık.zaten herkes tenin rengini alıyor,yani uyum sağlıyor diyordu.
2-ojeler,2 kalyon 2 tane rimmel baharlık renkler aldım çok hoşuma gittiler
3-el kremi yeşil elmalı
4-ağız çalkalama suyu.
:KK14::KK14::KK14:

$fotoğraf.jpg

eczanemizde sitesinden aldıklarım, avene peeling ve kil maskesi, bioderma nem maskesi, lrp nemlendirici ve güneş sütü, burt's bees renkli balm

aldıklarınızı güle güle kullanın arkadaşlar yalnız aldığınız ürünlerin fiyatlarınıda yazarsanız sevinirim:KK16:

$CAM00219.jpg $CAM00167.jpg $CAM00226.jpg

- classic kapatıcı
- garnier göz altı kapatıcısı
- marrakesh dudak koruyucu
- essence ruj
- maybelline rocket rimel
- the balm aydınlatıcı pudra

içlerinden dudak koruyucuyu beğenmedim sadece . aydınlatıcı pudrayıda bugün aldım denemedim henüz :)the balm da %40 indirim vardı :)

Son düzenleme:
Bende alışveriş yaptım ama fotoğraf yükleyemiyorum
Diadermine nemlendirici 2'li buldum çok uyguna geliyordu aldım:))
Maybelline affınıtone pudra
Maybelline siyah far
birde sipariş verdiğim ürünler var gelirse toptan yüklerim resimlerini

Son düzenleme:
Bende alışveriş yaptım ama fotoğraf yükleyemiyorum
Diadermine nemlendirici 2'li buldum çok uyguna geliyordu aldım:))
Maybelline affınıtone pudra
Maybelline siyah far
birde sipariş verdiğim ürünler var gelirse toptan yüklerim resimlerini

maybelline affinitone pudra ile ilgili yorumlarını merak ediyorum canım ben de almayı düşünüyorum çünkü, paylaşırsan sevinirim

Bunlar da benim yeni çocuklarım :)
Mac fondoten,
Mac makyaj bazı,
Flormar ruj,
Loreal lipstick,
Alix Avien Dipliner,
Alix Avien Allık,

$fotoğraf.jpg

X