Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Neden toplatılıyomuş ki acaba

aa..ay çok şaşırdım canım :18:..ben izmir karşıyakadayım,yücel parfümeride falan var carmina ama..ben zamansızlıktan netten sipariş ediyorum..site güvenilir olmasının yanısıra çokta tatlı ve ilgili müşteri hizmetlerine sahip.ürünler tekirdağ huncadan geliyor.benim paketimi birde güzel hediye paketi yapmışlardı.kargo takip no vermiyorlar yalnız.onu almak için aramıştım dünya tatlısı kızlar bilgilendirdiler beni.2 günede geldi.şimdi 30 tlye tekli teracotta far hediye..ve kargo ücretsiz 30 tl üstüne..ben çok memnun kaldım..flormarın sitesindede online alışveriş var,bir ürünle ilgili bir soru sormuştum kimse lütfedip cevap vermedi mesela.bende ordan bişi almam güvenip..ama carmina beni çok mutlu etti

Bende bugün bunları aldım

bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim.Maybelinenin fondötenini iyiki almamışım ozaman.Aynen bende lorealin likit fondötenini kullanmadan önce aklım nerelerdeymiş daha önce dedim.Yıllardır kullanıyorum hiç sivilce gözenek tıkanmasından kızarıklık vs hiç bişe olmadı.Temizliği iyi yaptıktan sonra çok güzel duruyor yüzde.Kahverengi lekelerimi kapatıyor.Birde sanırım su bazlı olduğu için cilde esneklik katıyor çok bi zararı yok alkol olmadığı için.Fransızların yaptığı her kozmetik harika oluyor ya

Neden toplatılıyomuş ki acaba

ya içinde kimyasal çokmuş falanmış filanmış dediler ama bilmiyorum öyle bi duyum aldım ve cosmteicada görmeyncede çok üzüldüm carmina mineralin lip gloslarına aşığım resmen çok kalıcı ve dudağı gerçektende vaadedildiği gibi dolgun gösteriyor.Bende carminashop tan alayım ozaman.Mineral fondotenle ilgili olumlu yorumlar okudum.cildim çok hassas hava alması gereken bi cilt çünkü

Son düzenleme:
Pastel Pompom Blush-On Allık No:131

Maybelline Color Sensational Ruj No:422

Allık & rujun rengi çok uyumlu.İkiside çok hoş şeftali tonu,yaz için oldukça ideal,tavsiye ederim.

ozaman tüm kozmetikleri toplamaları lazım piyasadan içlerinde bilmediğimiz öyle çok şey var ki..
carminanın mineral serisinde "paraben içermez"yazıyor.ben kapatıcısını aldım.çok memnunum.mineral farlarıda öyle.benimde gözlerim hassas.fakat kapatıcı renkleri biraz açık.ben orta ton diye aldım bana açık kaldı.fondöteni bilmem.lipglosslar çok güzel hakikaten.

işte yeni aldıklarııım bunlar güneş ürünlerim güneşten koruyucu 50 faktör güneş kremi ve aloe veralı güneş sonrası rahatlatıcı sprey..Niveada kampanya vardı iki ürün alana plaj çantası veriyorlardı pembe çok tatlı bişeeeey Gözlerimi iri göstermek için içe çekilen beyaz kalem veritanın.ve cecile in far paleti kolaksiyonunu tamamladııımm Buda son parçasıydı

Eklentiler

• $040620112739.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 84
  • $040620112741.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 82
  • $040620112742.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 86

Cecile'nin bu far paletlerini ben de beğeniyorum ama bulamadım hiç bir büyük kozmetik mağazasında İstanbul'da nerde satılıyor acaba bilen var mı arkadşlar?

karbeyaz,babyface güle güle kullanın kızlar...karbeyaz hani çantanın fotosunu neden koymadın..merak ettim şimdi..

antalya da olanlar için şu an var terracity.de nyx kızlar ama tüm ürünleri varmıdır bilemicem ben sadece tekli farlarından aldım ruj ihtiyacım değildi bakmadım

bıyıldımmmm canım güle güle kullan daha dün sephoraya gittim ama bu bronzerı hiç görmedim ne bahtsız bi kızım benn en en en sevdiğim tonlar swatch yapman için öleblirim :)))

blogumda ayrıntıları ve swatchları mevcut.blogumun adı nickimn altında yazıyor hatta koyduğum resmin üzerinde de blog adresim yazıyor cnm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…