Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ay evt karışımları bende yapıyorum ıspartadan aldığım gül suyunu falanda döküorum gül kolonyasıyla karıştırom mis gibi oluyo sephoraya girdm mi onu bile hatrlamıom..terrada insan kaybedio çok güzel yapmışlar en son the body shop açıldığı gün gttm elemanlar ne sattığını bilmio mineralli fondoten diyorum saf saf bakıo bizim herşeymzde mineral var dedi saf yaaa... bende sinr oldum onlara watsons da geçrdm vaktimin çoğunu..Niveanın da roll on üstüne sıktım deoyu ben koltuk altı için..benim giydiim kıyafette siyahtı okadar terledm ettm ama lekelenmedi kokuda yapmadı kocaman ter izleri çıkarmadı beğendm yani..ama ayak spreyi berbat terlemeden kurtulamadım hala

Son düzenleme:

ben kendim yaptım gül suyunu bahçedeki gülleri toplayıp doğru söylüyosun hiçbişey bilmiyo bazıları sırf dış görünüşü için alıyolar işe bilgi sıfır sephorada öyleydi ben kıza tekli farların moroccosunu göremedim diyorum o bana ayakkabınızı nerden aldınız tam istediğim gibi bakın iş elbisemle ne kadar uyuyo diyo döveyimmi sonrayamı bırakayım bilemedim watsons.ı bende çok seviyorum daha eğlenceli geliyo.deo.dan memnun kalmana sevindim ben çok sık beyaz giydiğim için sevinerek aldım ama halen azda olsa sarı leke oluyo :44: ayak spreyinin koku için olanını aldım spor ayakkabılar için babama memnun galiba hergün kullanıyo

aynen ya geneli dış görünüşçü zaten kozmtk tezgahtar kasiyer bunların geneli(hepsi değil) güzeldr ama saftır şaka bi yana delirdim mineral üsrüne çok ihtiyacım vardı..en iisi body shoptu karar veremedmki ne alsam

canım sen ne almak istiyosun mineral ürün jane iredale hiç denedinmi ben 1 ay önce özdilekteki akgün eczanesi sayesinde tanıştım girdim ürünleri incelerken numaramı aldı bayan sizi makyözü geldiği zaman arayayım gelin bi deneyin dedi verdim numaramı aa bi baktım hemen ertesi gün şansıma makyöz gelmiş gittim bi makyaj yaptı aşık oldum benim göz altlarım çok mordur yani kan damarlarım çok belirgin ona uygun bi ürün aldım circle delete ismi 2 tonu var gerçekten çok iyi kapatıyo birde cildim için likit mineral verdi ondanda feci memnunum aslında üstüne mineral pudrasınıda alın dedi ama ben cildim sorunlu olmadığı için almadım daha fazla ürünü var tabi ama ben sadece 2 tane aldım şimdilik.umarım yardımım olmuştur.

bu pastelin kapaticisinida cok iyi diyorlar
ama türkiyede ben hic denk gelmedim bu markaya
normal kozmetikcilerde satiliyor mu?
fiyatlari nasil? daha uygun bi marka mi yoksa pahalilardan mi lancome, chanel gibi?

watsonslarda bulabilirsin tatlım 13 lira birşey küçücük ama çok dağılıyor uzun süre gidiyor ve çok etkili bir baz tavisye ederm cnm

ya canım ben aslında fresh mineral istiyordum ama migrostaki eczanede bir pudrasına 100 lira dediler..Ben öğrenci olduğumdan çıkarıp 100 lirayı bi pudraya veremem yani..Cildim aşırı hassas sivilcelenme yok ama siyh noktam ve kırmızı minik kızarıklıklarım var yüzümde beyaz tenliyim birde hemen belli oluyor..Avon,maybelline,flormar hep cildimi tahriş etti yanlış kozmetik işte bende en iyisinin mineral olduğunu düşündüm.özdilektekine hiç gitmedim ama çok pahalıysa yine alamam bana fondoten,kapatıcı,pudra lazım..arkadaşım cildiyeye git dedi araştırma hastahanesnde çok iyi bir doktor varmış imex krem duydun mu bilmiyorum renkli nemlendirio ayrıcada tedavi ediyo yüzü..doktor verirse cildime uygunsa onu yazdrmayı düşünüyorum ama kafam karışık işte

beğendinmi nereleri karıştırdın ne aldın çabuk yazz :)) ne güzel hafta içi gidebiliyosun ben pazardan başka gidemem pazarda hınca hınç yaww

evet yaa pazar kıyamet yeri gibi..geçen yemek yicek yer bulamadık nişanlımla çıldırdımm eskiden özdilek öyle olurdu artık orda in cin top mevzusu var..Bende gitmeyi düşünüorum pazara ama kalabalığa gelemiyo insan ya

beğendinmi nereleri karıştırdın ne aldın çabuk yazz :)) ne güzel hafta içi gidebiliyosun ben pazardan başka gidemem pazarda hınca hınç yaww

dün iyiydi co k kalabalk yoktu. ben deniz dönüüşü gittğim icin pek anlamadm doğrusu :) haftasonu da tekrar rahat rahat alışverişimi yaparm iyice kurcaalrım sonavdan sonra ohh

imex kremi hiç duymadım canım evet haklısın bi pudraya yüz tl öğrenci için çoookkk fazla bende çalışmasam alamam ki sınavdan sonra allah nasip ederse harçtı oydu buydu benimde son alışverişlerim olucak likit minerali 70e aldım pudralar grama göre değişiyodu 19 tl.yede vardı ama en küçük göz farları varya o kadar minik 24 karat altındanmış yalnız o yüzden dedi bayan :) 55,65,70 hatta 86 olan dahi vardı dediğin gibi anammm kalsınn dedim kocaaa likit mineral 70 yeter bana dedim bende renkli nemlendiricileri 55 tl idi aklında olsun yine.bide araştırma hastanesi bi numara kesinlikle babamı kaç aydır yaşam hastanesine götürüyoruz midesi için para alıp alıp yolluyolar eğitime gittik endoskopi yapıldı hemen midede mikrop çıktı allah bildiği gibi yapsın o yaşamı eğitime git canım sen

dün iyiydi co k kalabalk yoktu. ben deniz dönüüşü gittğim icin pek anlamadm doğrusu :) haftasonu da tekrar rahat rahat alışverişimi yaparm iyice kurcaalrım sonavdan sonra ohh

ohh yüz denizlerde bakalım bu arada sende sınava giriyosun sanırım şimdiden başarılar hemşo allah gönlümüze göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…