Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$DSCF5253 (Küçük).JPG
-Lancome Allık
-Max Factor Maskara
-Kajal Sürme (Bunu Nusaybin'den aldım. Burada yaklaşık 10 tl oluyor ama oradan bi liraya aldımm.)
-Kalyon Oje Çözücü(Bi bijüterinin oje sepetinde buldum. Sanırım satan kişi de ne olduğunu bilmiyordu bi lira dedi.)
-Flormar Ruj
-Arap Kızı Kremi

$DSCF5248 (Küçük).JPG

-Sevgilimle yaptığımız Erkul Kozmetik yağmalaması:)) (Bazen kendimi çok şanslı hissediyorum, bu alışverişlerimde onu da peşimden sürüklüyorum ama bir gün olsun öff bile demedi:KK69:)
-Ve arkada yeni aldığım parfümler Hypnose, Jadore, Carrolina Herra 212)

evet canım sana demiştim :KK1:

makyaj malzemelri toka parfüm saat vs satan bi mağazadan aldık düğün alışverişinde canım gelin seti oluyo bunlar çeyizlik kayınvalidem aldı bohçam içn:KK16:
tesettürlüyüm ama hafif makyaj kullanıyorum özel günlerde bayanlar arasında herşeyi içinde iyi oluyo yakında kullanacam inşallah

12240.jpg

Boots No.7 Kırmızı Ruj
Rapsodi French Set
Rapsodi Shine LipGloss
Elite Çatlayan oje
Classics Kütikül Giderici
Flormar Törpü
Fondöten süngeri
Flormar Şeffaf parlatıcı

tatlm şu kütikül giderici ne işe yarıo tam olarak

Tırnak diplerine sürüyosun ordaki deriyi yumuşatıyor,sonra kütikül makasıyla o deriyi kesiyosun,ya da geriye doğru itiyosun,tırnak dibindeki deriden kurtarıo yani.
Aldım ama pek kullanmıorum,deri fazla inceyse pek işe yaramıo,zaten inceyse belli de olmuo pek.

Tırnak diplerine sürüyosun ordaki deriyi yumuşatıyor,sonra kütikül makasıyla o deriyi kesiyosun,ya da geriye doğru itiyosun,tırnak dibindeki deriden kurtarıo yani.
Aldım ama pek kullanmıorum,deri fazla inceyse pek işe yaramıo,zaten inceyse belli de olmuo pek.

hmm.saol :129::129:

$Fotoğraf1485.jpg

avon bronzlaştırıcı inciler
color trend parlatıcı
golden rose- stik fondoten
color trend - vino disco ruj

Son düzenleme:
antalya da olanlar için şu an var terracity.de nyx kızlar ama tüm ürünleri varmıdır bilemicem ben sadece tekli farlarından aldım ruj ihtiyacım değildi bakmadım

terra city nin neresinde var canım MAC hariç tüm mağazaları gezmişimdir ama gözüme çarpmadı hiç :44: kaçıncı katta ki :44:

terra city nin neresinde var canım MAC hariç tüm mağazaları gezmişimdir ama gözüme çarpmadı hiç :44: kaçıncı katta ki :44:

sephora.da canım girer girmez görürsün nyx yazıyo şok oldum valla ben tam ortada standı zaten,kaçıncı kat hatırlamıyorum ama inanki pazar günü gittiğim için beynim döndü kalabalıktan bu pazar yine gidicem sen halen gitmemiş olursan yazarım buraya bu arada ıts beaty beklentimi hiç karşılamadı sırf parfüm abarttıkları gibi hiç bişey yoktu mac.i çok karıştıramadım rujlarda gözümüz kaldı annemle makyözler harıl harıl makyaj yapıyodu e malum birde girişte tam ayağımı ezdi bi kadın bende kaçtım

X