Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bende bugün bunları aldım :KK61:

loreal-1.jpg

makyaj malzemesi degil sac boyami almistim ama , yaninda bedava bi goz fari seti verdiler, $photo (4).JPG $photo (3).JPG herseye dunya para dokmekten canimiz ciktigindan, birden cok degerlendi mini mini farlarim , gunumu isittilar :KK37::KK37:

herkes aldıklarını güzel günlerinde kullansın kızlar..bunlarda benim carminashop.com dan getirttiklerim..sensation parfümde hediyesi oldu..:KK34:
kapatıcı
mineral farlar(hemen kurcaladım):KK52:
gri ve laci gözkalemi
lip gloss (rengi biraz koyu çıktı ama karıştırıcm artık açık bi renkle)
mercan,gri ve açık gülkurusu oje

Hizliupload.com

taze taze cicilierim :KK64:
bunlar avon siparişlerim bugün geldi
10434.jpg

avon far paletim loreal göz kalemlerim ve max factör mineral fondötenim. fondöteni ilk kez deneyeceğim
10475.jpg

max factör rujlarım netten aldım kampanya vardı dayanamadım orjinal değil galiba.umarım iyi çıkarlar
10498.jpg

mac cüzdan modeli fırça setim
10520.jpg

10535.jpg

ilk baştakı losyonlar ve farları avondan sipariş ettim diğerleri netten. ilk defa netten makyaj malzemesi aldım tavsiye üzerine umarım iyi çıkarlar.ama orjinal değiller galiba yaaaa kullanan arkadaşım çok memnunum deyince dayanamadım ama artık tuzağa düşmek yok

Son düzenleme:
herkes aldıklarını güzel günlerinde kullansın kızlar..bunlarda benim carminashop.com dan getirttiklerim..sensation parfümde hediyesi oldu..:KK34:
kapatıcı
gri ve laci gözkalemi

Hizliupload.com

Güle güle kullan canım aldıklarını, hepsi çok güzel görünüyor.Farlardan memnun musun acaba ben de almayı düşünüyorum da:26:

lorealin o soldaki yuvarlak kutudaki ne? birde likit fondötenim lorealin true matchı ve memnunum ama bu infallible nasıl duruyor ciltte? birde hangisi daha pahalı
Cevap biraz geç oldu kusura bakma. Yeni farkettim sorunu :KK61:
Yuvarlak kutudaki pudra canım. İkisini 70 75 TL civarı bir fiyata aldım. Şuan tam hatırlayamıyorum fiyatını. Ama benim aldığım zaman aldığım yerde loreal ürünlerinde %30 indirim vardı. Normalde kozmetik sitelerinde fondoten 55 TL civarı pudraysa 45 TL civarı oluyor.
Ben bunları aldıktan 1 ay önce maybeline in şu 24 saat kalıcı olduğu idda edilen fondotenini almıştım. 2 saat kalırsa şükredin. Kalıcı falan değil. Kilolu olduğum için yazın özellikle makyaj büyük dert oluyor. Terleyince hoop akıveriyor makyaj. Ama bu iki üründe şuana kadar böyle bir sorun yaşamadım. İlk defa loreal ürünü kullanıyorum ve şimdiye kadar aklım nerdeymiş diye düşünüyorum :KK9: Ciltteki duruşuda çok güzel kesinlikle tavsiye ederim.

Bunlar da benimkiler
$31052011222.jpg

Lacivert rimeli pek beğenmedim ben daha belirgin bi lacivert istiorum :/

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Güle güle kullan canım aldıklarını, hepsi çok güzel görünüyor.Farlardan memnun musun acaba ben de almayı düşünüyorum da:26:

teşekkür ederim canım..:KK71: evet farlar şahane..yapısı yumuşak ve gayet yoğun..ben mat far sevdiğim için tam benlik.mavi olan çok hafif ışıltılı sadece..tavsiye ederim:KK61:

kapatıcı
gri ve laci gözkalemi

Hizliupload.com

carmina ürünleri toplatılıyormuş diye duydum burada cosmetica var gittim va bi baktım şoook cidden yok hiçbi ürün..Çok üzüldüm carmina rujları herşeyi çok güzel çünkü..buradan hala alışveriş yapılıyormu acaba :KK43::KK43: ve site güvenlimi..Carmina toplatılmasın :KK43::KK43:

X