Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

maybelline allık güzel mi :mymeka:
bugüne kadar söyler insan dimi :a015:
yüzde50 indirimde kaptım bitane maybelline allık, sonra bıraktım ucuz diye almiyim, sonra elimde kalıyor herşey diye :a015:

b&m tşk ederim tatlım. bende çeşit çeşit rimel ve fondöten var ve cidden ben çok beğenmiştim fondötenini. hatta rimeli biteli tarih oldu ama geçen bi arkadaşım ya senin bi kahve rimelin vardı neydi sormuştu. ama işte ben çok kötü oluyorum her marka yaramıyo. hatta çok iyi markalar bile bazen alerji yapıyor:bbo::bbo: bakalım bide bunu deneyelim. bide ben fırça falan almayı istiyorum bayılıyorum böyle aksesuar almaya.umarım iyi çıkarhihoyyythihoyyyt

pilarcım ben bide oriflame el atayım size hbr vererim şuyu iyi buyu iyi diyesırnaşık şeysırnaşık şey bende öyle dedim zaten bide indirim var diyolar. ama kız çok bozuldu ben zaten o fiyata aldım diyincedelikafaduldendelikafadulden ohh iyi yaptım

avonun fırçaları çok yumuşak değil daha çok ı.d bare in fırçalarına benziyor. biraz daha sert. ama büyüklüğü falan çok güzel. ben kullanamıyorum öle küçük fırçalar. oriflame in fırçalrıda beğendim buarada test etcem

yüzde50 indirimde kaptım bitane maybelline allık, sonra bıraktım ucuz diye almiyim, sonra elimde kalıyor herşey diye :a015:

kıss sölemiştim hatta makyajlarımın olduğu resimde var
cok doğal bi renk veriyo benim cok hoşuma gidiyo hiç yanaklarımada bi zararrı olmadı 2 senedir kullanıyorum ne sivilve ne başka bişi cicim :)))

aynen bende şöle bi el attım ama allahım o ne kalabalıktı migrosta. boğuluyodum neredeyse. sonra aman dedim bıraktım herşeyi. çünkü acayip sıra vardı. bide tam seçememiştim resmen standalrın önünde kadın birkmişti bide kenarda kocaları ve sevgilileri:roflol::roflol: keşke bilseydim bende alırdım.Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

ben amway in fırca setini almıştım biraz pahalıydı ama süper valla herşey var içinde
şidi oriflamenin şeftali rengi veren doğal duran fondöten gibi bi ürünü var onu cok merak ediyorum

b&m imdadıma yetiştin resmen. ben amway i çok merak ediyorum ama malesef bulamadım satan biri.baktım netten setlere ama küçüktü resimler ve merak ediyodum. senden onay almış oldum:sm_cool::sm_cool:

pinoda mı canım bu olay? beyu satan yer lazım bana, far bazı bakcam, çoooook lazım bana :lepi: ben de tekin acar görevlilerine uyuzum en çok, çok yönlendirmeye çalışıyorlar yaa, arkadaşımla gitmiştik kapatıcı almaya, birine chanel birine benim diordan denedik, chanel olan kapatmadı pembe durdu dedim, adam kıza 2saat ısrar etti chaneli alın çok doğal çok doğal diye tutturdu uyuz, kıza aldırdı zorla, sonra gittik değiştirttik ama :dilcikar: mac görevlileri süper, minicik birşey al komple makyaj yapıyorlar valla delikafadulden

valla ben 5 sendir kullanıyom o şahsı :)))
iki adet göz fırcası
ruj fırcası
bi alalık fırcası
bi kaş düzeltme vs fırcası
bide allık fırcasndan biraz küçük makyaj fırcası var

ankamall- migros mu canım yaa delikafadulden ben ordaydım, benimki de aynen köşede bekliyordu :roflol: çok kalabalıktı ciddi, elimi attım ne çıktıysa onu aldım, bide indirim diye anlayan anlamayan herkes gelmiş, ön sırayı kaplamışlar, ayyyy bunu mu alsaammm yoksa bu muuu diye 2saat seçtiler ya klava: biri de eline allık almış görevliye bunu nasıl kullanıyoruz diyordu şakkıdı

evet pilarcım ankamall daydım :roflol: dur az kaldı biz senle dan diye karşılaşcaz:roflol: kadınlara uyuz oldum zaten. bide görevliye sinir oldum. aiswarya rai nin bi ruju vardı onu soruyodum ne o falan diyodu. hani dedm ünlülerin varya rujları onları göremiyorum haa diyo bizde posteri vardı :roflol::roflol: ay çok sıkıldım bende önümde teyzeler ona buna el atıyo:bbo: neyse dedim çıktım zaten kasa sırasıda çoktu. ya ben şu 3 al 1 ödeden faydalanmadım öffffffffffff. estee den alcaktım fondöten falan ama kaldı artık. çilekten ısmarlarım zaten 79 dedi kapatıcıya yuhh dicektim aynısı 38 çilekte:dilcikar:

b&m canım bende dünya kadar fırça var ama bayılıyorum almaya. bi ara sana msj atayım şu amway le ilgili bilgiler alayımhihoyyythihoyyyt. onda burnumu sokayım eksik kalmayayımdelikafaduldendelikafadulden

ben de estee kapatıcımı çilekten almıştım canım, 30ytl e şakkıdı dolar daha düşüktü o zamanlar :lepi:

galiba fondöteni sevilden alırım aynı fiyat ama diğer şeyleri yine çilekten alırım gibi geliyo kaydirigubbakcemile5

pilar aynısını bende düşündüm biliyomusun ama nasıl acaba böyle kullanabilirmiyim diye tereddütte kaldım. bu arada aklında olsun lancomun kaç şekillendiricisi 15 dior allık 29 bide bourjois 2li gloss 24 dü.bide addict rujlar 25 di sanırım :asigim:

kızlar body shoptan aldığım ruj leş gibi kokuyor sizdede aynı sorun oldumu bide pudrası hiç hoşuma gitmedi.....

ben bunu düşünüyorum çilekten
concealer&highlighter
versace ve 22 ytl :roflol:
22 ytl mi :1shok:
versace'in concealerları bile 80 dolar civarındayken 22ytl sudan ucuz kalıyo bu ürün için :1shok:
pilarım sakın kaçirma bu harika bir ürün sositososito

kızlar body shoptan aldığım ruj leş gibi kokuyor sizdede aynı sorun oldumu bide pudrası hiç hoşuma gitmedi.....

ruju kesinlikle geri götür canım, çok kötü kokuyor bu değişmek istiyorum de, yüzde 99 değişirler. benneyaptımki

gurbaam 4adet concealerım var bitmemiş ama yinede alcam sanırım, ciddi çok iyi fiyat, hem yeni birşey denemiş olurum hihoyyyt

kıslar bunalımdayım tam bir rakamla 50 bin yaaaa biletimin sonu 5 eğer 2 olsaydı 50 bin ytl benim oluodu resmen :) sizinlede paylaşım dedim kafayı yemeden :) buarada çilekten sipariş vericem bakınıorm var mı öle gözünüze çarpan ii bişiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…