Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
damlasss kafana takma canım
bendede 6 biletten 1 amorti çıktı :roflol:

geçmiş olsun damlacım, bilet almak benim aklıma bile gelmedi malesef, hep son güne attım sonra alırım diye veee unuttum
önceki sayfaya baktın mı canım, çilek konusu orda var biraz delikafadulden

güle güle kullankaydirigubbakcemile5 acaba far ve ruj paleti nasıl beğendinmi bende avonun 4 li farı var hiç kalıcı değil bu kalıcımı kalıcıysa renkleri güzelhihoyyyt:lepi:
güzel dün aldım ilk defa dün akşam kullandım. yani şimdilik memnunum.
ve gerçekten palatler harika.

ben bu ruj paletine bayıldım yalnız...şakkıdı

bende bayıldım bu palete markası ne acaba cnm yaa...renkleri harika.hihoyyyt[/quote]
avon canım. geçen katalokta indirimdeydi.
top allık başka bi harikaaa

mrb kızlar..bunlarda benım 3 al 2 ode kampanyasından payıma dusenler :) renklı nemlendırıcı ılk defa kullanıcam burdakı yorumlar uzerıne aldım..

kıslar dior addict ruj siparişi verdim starw dan gelince yazarım nasılmış die kullanan var mı addict ten aranızda

bende avonun yeni cıkan mangolu saç kremi ve sampuanı bir arada olanı aldımm coooook güzel kokuo saçıma nası gelir bilmem ama kötü bile olsa banyo yaparken kullanırımm boşa gitmez yani delikafadulden delikafadulden

cecile in rimelini kulllanan var mıı gecen begendikte hem deodorantı hemde rimeli 7 ytl idi bende karasız kaldımm size bi sorayım dedim kullanan var mı nasıl ? Kahve

bende tunikanın dörtlü farını aldım mavi olanından harika bişey simli....
fiyatı 6 tl ama dükkan kapanıyor diye indirim yapmışlar 2 tlye aldım...
resmini eklerim bir ara

pilaarrrrdelikafadulden tatlım bu renklerde bişey arıyodun sanırımmm gördüğümde aklıma gelen sen oldun Şeniz ekliyim dedim

Cameleon die bir markanın strawda gördüm

Cameleon die bir markanın strawda gördüm[/COLOR]

[/QUOTE]

ay renkler harika ya tam bana göre...şakkıdı

pilaarrrrdelikafadulden tatlım bu renklerde bişey arıyodun sanırımmm gördüğümde aklıma gelen sen oldun Şeniz ekliyim dedim

Cameleon die bir markanın strawda gördüm

tatlım benim çok sağol Şeniz çok güzel görünüyor, tam da benim istediğim renkler, ama markayı hiç bilmiyorum kullanmadım ya kalıcılığı falan nasıldır acaba :uhm:

1saatliğine çıktım birşeyler aldım geldim delikafadulden
nerde indirim var atlıyorum buaralar, kolye bakmak için claire's e girdim, kozmetik alıp çıktım -tatlicadiarzu-
hiç claires i kozmetik olarak düşünmemiştim, inşallah alerji falan yapmaz allık :1ninca:

french seti,
terracota allık ve terracota gri far. -tatlicadiarzu-

alem kızsın dene bakalım inş sorun teşkil etmez iyi günlerde kullan canımŞenizcvffdfrfrrd

pilarım ii günlerde tatlımŞeniz
loreal farından memnunmusun yoksa sadece banamı gıcıklık yaptı:mymeka:

pilarım ii günlerde tatlımŞeniz
loreal farından memnunmusun yoksa sadece banamı gıcıklık yaptı:mymeka:

canım gözümde 2saat durdu birikme yapmadı, ama simleri heryerime bulaştı kötükedihüso uyuz oldum :dilcikar: ama rengi çok güzel ona birşey diyemem :asigim:

pilarım güle güle kullan cnm hepsiniŞeniz

yahu kızlar straw dan dior ruj siparişi vermiştim daha gelmedi fizandan mı geliyor mübarek anlamadım sorgulatıyorum da numarayla ama yok gelmedi:1shok:

pilarcım sen hani sabun resimleri eklemiştin ya ykm dekileri bugün gittim ykm ye bi heves sabunları kaldırmışmışlarmış anlamadım gitti deliler mi ne?:mymeka:

heveslenmiştim de o kadar

canım kaç iş günü oldu sipariş edeli? bazı ürünleri yılbaşından sonra çıkartacaklardı kargoya onlardandır belki, gelir ama merak etme, araya yılbaşı girdiğindendir.
ben de diorun 2li allıklarından istiyorum, ruj ve kapatıcıyı alırken kadın allık da sürmüştü, çokk güzeldi yaa :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…