Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
2008 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2009 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim.Hepinize Mutlu Yıllar Kızlar ! Şeniz

herkese mutlu yıllarrr delikafadulden
yeni yıl inşallah hepimize sağlık, huzur, mutluluk,aşk ve yeni yeni ciciler :jeyyar: getirir, 213 sayfanın 500 olduğunu da görürüz. delikafadulden
burdaki herkesi çok seviyorum ayrıca. :asigim: Şeniz

Arkadaşlar hepinizin yeni yılı kutlu olsun.Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve sıhhatli,huzurlu,bol makyaj malzemeli ve aşk dolu bir yıl dilerim hepinize Şeniz

bütün herkesin yeni yılı kutlu olsun arkadaşlarım.Allahım sağlık sıhhat huzur bol bolda para versin:sm_cool: bol bol güzel güzel ciciler alalım kocaları kızdırmadan delikafadulden

pınarcım sen bu renklerde far arıyodun sanırım ykmnin sitesine bakarken gördüm max factor.....:)

kozmetik manyaaa arkadaşlarım yeni yıl size bol para ve bol bol makyaj malzemeleri getirsin inşallah :roflol:
inşallah piyangoyu tutturup odalar dolusu makyaj malzemesi alabiliriz hepimiz :roflol:
sağlıklı mutlu huzurlu ve bol makyajlı bir yıl diliyorum hepinize canım arkadaşlarım
hepinizi kocaman öpüyorum Şeniz

pınarcım sen bu renklerde far arıyodun sanırım ykmnin sitesine bakarken gördüm max factor.....:)

canım benim Şeniz :1hug: 3 renk arıyorum ben aslında beyaz, gri , siyah şeklinde. bide fardan çok far bazı lazım bana :roflol: 3 5 farım dışındakiler renklerini doğru düzgün vermiyorlar yaa, ben de kat kat sürmeyi sevmiyorum :çok üzgünüm: mac den alcaktım direk ama almagestercım beyu nun bazı çok güzel dedi onu denemeye karar verdim önce :dance:

mutluuuu yıllarrr herkeseeee.tüm dileğim bu koca seneyi en iyi şekilde hep beraber geçirmekk.herkesin yeni yılı kutlu olsun.öptüm sizi şekerler.:asigim:a.s.:enbuyukkk:

kızlarr iiki varsınızz hepinize mutlu güzell ve bol makyaj malzemeli yıllarr sizleri seviyorummm Şeniz

yeni yılınız kutlu olsun yeni yıl size istediğiniz herşeyi sunsun hepiniz çok tatlısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…