Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
5907.jpg
[/QUOTE]

ben bu ruj paletine bayıldım yalnız...şakkıdı

migrosa gittim biraz önce canımla.
yüzde50 indirim vardı tüm makyaj ürünlerinde,
ama öyle 1 kalabalıktı ki, bunları alabildim sadece, bunları da zar zor aldım hatta :roflol:

pict6186ge4.jpg

vee bunun konuyla hiçbir alakası yok ama bu da sevgilicimin hediyesi :asigim: önceden vermiştik hediyelerimizi ama yinede almış canım benim :asigim: çokk beğendim, noel baba ve geyikleri dönüyor, yukardan kar fışkırıyor bide ışıkları yanıp sönüyor :roflol: Şeniz

3112avw5.png

herkese yenidenn mutlu yıllar, 2008 :a015: , 2009 :teytey: :sm_cool:

pilarcımmmmm ne zamana kadr devam edio indirim rimeli 6 ya fln aldın öyleysee :) bi de nerdeee :)

pilarım yaa ben bugün lorealin o farının grisini sürdüm topaklanma yaptı acayip gıcık oldum yaaa:eek:klava:
sen kullan bakalım senin yorumlarınıda bekliyorum ama renk süperr:lepi:

tüh ya topaklanmasın ama rengine bayıldımmm :çok üzgünüm:
sürdüm şimdi, görünüş olarak mükemmel pırıl pırıl,
ilerleyen saatlerde haber veririm bebişim topaklanma durumunu Şeniz

kızlar hepimize bol kozmetikli yıllar diliyorum:lepi:
inşallah yeni yıl tüm iyi dileklerimizin gerçekleştiği sadece mutlulukların hatırlandığı bir yıl olurdelikafadulden
bu topiğide topiktekileride çok seviyorum:asigim:
Rabbim biz kozmetik sevenleri ayrı komasın:lepi::roflol:

yeni yılınız kutlu olsun kıslar... yeni yıl mutluluk başarı sağlık ve bol para getirsin...her günümüz böyle mutlu olsun... :))

pilarcm pembe rujun harika candy sanırım... dudakta rengi nasıl duyuyo çok mu pembe yoksa hafif mi?

pilarcm pembe rujun harika candy sanırım... dudakta rengi nasıl duyuyo çok mu pembe yoksa hafif mi?

canım numarası 05-juicy bubblegum, açık pembe, tek kat sürersen hafif, ama ben 3 4 kat sürdüm tam fotodaki rengini verdi :lepi: Şeniz

bugün çekilen fotolardan sizin için kestiklerimm :roflol: delikafadulden
2 saatliğine çıktığım için çok özensiz makyaj yaptım, kusura bakmayın :nazar:

yeni aldığım maybelline rujum

0101sx3.png

bu da yeni loreal farım, kahve olan da lancome, çok net değil malesef fotolar :çok üzgünüm:

0101ktr8.png

0101eta1.png

loreal iyi güzel de simleri çok dağılıyor yaa, yüzüm komple simdi, çeneme falan nasıl geldiyse gözden :lepi:

makyaj sevenlerim benim, nice mutlu senelere, her günümüz kokoş geçsin =))

pilarcım hem ruj hem far hemde sen çok güzelsin... yeni yılın ilk msjınıda yazmış bulunuyoruzdelikafadulden. kahve altın tonlarını bende çok seviyorum. bende kahve gözlüym ve bence çok yakışıyor kahve kestane gözlülere.güle güle kullan canım. ayrıca bugün pinoya gittim isadora bulamadım ve beyu nun farından alayım dedim indirim var diye. kız bana 37 dedi. ee dedim ben zaten 37 ye aldım nasıl indirim var dedim mırın kırım yaptı almadan çıktım.kötükedihüso

ya bide ben oriflame de kafayı taktım.katalogları görünce dayanamıyorum. bi tane fondöteni vardı bende müthişti cidden proselen gibiydi.bi tanede rimeli vardı bi arkadaşımı kıramadığım için almıştım satıyodu. ama benden gören herkes aldı. bide benim cildim çok hassas alerjik. hatta doktor hiç makyaj yapma demişti ama bunlar bende bi sorun çıkartmadı. ki bide rimel beni mahveder. acaba makyaj malzemeleri nasıl. çok cici duruyolar. ben genelde herşeyi deniyorum ve alerji yapmayını alıyorum. beğendiğim bişeyin pek markasına bakmıyorum. acaba kullanan varmı başka ürünlerini.çok ucuzlar çok şirinlerhihoyyythihoyyyt

pilarcım hem ruj hem far hemde sen çok güzelsin... yeni yılın ilk msjınıda yazmış bulunuyoruzdelikafadulden. kahve altın tonlarını bende çok seviyorum. bende kahve gözlüym ve bence çok yakışıyor kahve kestane gözlülere.güle güle kullan canım. ayrıca bugün pinoya gittim isadora bulamadım ve beyu nun farından alayım dedim indirim var diye. kız bana 37 dedi. ee dedim ben zaten 37 ye aldım nasıl indirim var dedim mırın kırım yaptı almadan çıktım.kötükedihüso

ya bide ben oriflame de kafayı taktım.katalogları görünce dayanamıyorum. bi tane fondöteni vardı bende müthişti cidden proselen gibiydi.bi tanede rimeli vardı bi arkadaşımı kıramadığım için almıştım satıyodu. ama benden gören herkes aldı. bide benim cildim çok hassas alerjik. hatta doktor hiç makyaj yapma demişti ama bunlar bende bi sorun çıkartmadı. ki bide rimel beni mahveder. acaba makyaj malzemeleri nasıl. çok cici duruyolar. ben genelde herşeyi deniyorum ve alerji yapmayını alıyorum. beğendiğim bişeyin pek markasına bakmıyorum. acaba kullanan varmı başka ürünlerini.çok ucuzlar çok şirinlerhihoyyythihoyyyt

canım aynen bende oriflame kullanıyorum
diğer herşey cildime yaramıyo sivilce pütürcük yapıyo
fondötenini kullanmıştm hiç bi sorun olamamıştı cildimde
hatta pudrası sivilceleri kurutuyo
ama farları pek kalıcı diil yani resimdeki gibi renk vermiyo yada ben beceremiyorum sürmeyi :))
bide meybellıne nin allığı cok güzel kullanıyorum
bide rimelini almayı düşünüyorum mutlulukreçetem önermişti

beyunun farları 37 mi :nazar: mac farlar 33 ytl tatlım yaa, hemde mükemmel yani, beyuyu boşverdim o zaman :dilcikar:

oriflame hiç kullanmadım ben, avon denedim beğenmedim ama fırçalarından alcam :jeyyar:

X