Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

aybikecim ben de mineral makyaj kullanmak istiyorum hem de termal su. ancak tam bilemedim şimdi nasıl kullanacağımı termal suyu o nedenle bi kaç bişi sorucam cevaplarsan sevinirim canım:
yüzümü jelle yıkıyorum ardından nemlendirici sürüyorum, dışarı çıkarken de güneş koruyucu. termal su kullanırsam önce jelle yıkayıp sonra termal su sıkıp sonra nemlendirip üstüne güneş kremi sürüp ardındna makyaj mı yapacağım?

üstelik şimdilerde bir de la roche posayin toniğine taktım kafayı, bu durumda önce jelle yıkama ardından tonik ardından termal su arkasından nemlendirici üstüne güneş kremi sürsem kat kat bi sürü şey sürmüş olucam.. fondöten pudra kullanmıyorum ama mineral makyaj zararsız diye kullanasım geliyo. bu kadar şeyin üstüne bi de makyaj yapsam cildime zarar gelir mi. çok karışık ve uzun oldu yaafisfisfis :bbo: cevaplarsan sevinirim canım ama:1hug:

yoo karışık olmamış aynı teredditleri bende yaşadım çünkü
deneye deneye zamanla bi yol buluyorsun kendine..
sabah jelle yıkadıktan sonra termal su bunun üzerinede mineral makyaj...

akşam jelle yıkıyorum+tonikliyorum+termal su+nemlendirici bide en son yatarken bi kaç fıs sıkıyorum yüzüme ...

anlatmak istediğim şu aslında gündüz nemlendiriciye ihtiyacın kalmayacak bu termal su da nem veriyor canım .güneş kremini bunun üstüne sürersin yine..

aybikecim teşekkürler.. termal su nem de veriyorsa nemlendirici sürmem ben de, çünkü kat kat bi sürü şey sürmek istemem. bazen burun kenarlarımda ufak tefek soyuklar oluyo cildim yağlı olmasına rağmen, bu nedenle nemlendiriciyi eksik etmiyorum. ama bu durumda sadece burun kenarlarına sürerim nemlendiriciyi geri kalanına termal su yeterli olur. sağol canım bilgilendirdiğin için..:1hug:

ilk defa kapatıcı alıcam hihoyyyt göz altı morluklarım yok ama son zamanlarda stres-sıkıntıdan ve kilo kaybından dolayı gözlerimin altı çukurlaştı iyice:çok üzgünüm: kapatıcı denemeyi düşünüyorum.. birkaç arkadaşım bunları tavsiye etti sizin de görüşlerinizi alıp 1. seçileni alıcam şakkıdı
bunların dışında önerecekleriniz varsa (max 25lira olacak şekilde) önerilerinize açığım şakkıdı

1.Loreal Touche Magique Concealer
2.Max Factor Master Touch Undereye Concealer
3.Maybelline Everfresh Concealer

cnm bence maybelline al ben kullanmıştm ama baya oldu güseldi kapatıcılıpı fln

yuzume gozume bulastirdim gene,Allah beni ne etmesin:mymeka:,cok pardon,cok pardon

ay canim benim hic önemli degil cok güzel oldu gözlerim senlendi birde fikir oldu bana da kaydirigubbakcemile

bende denemek istiyorum su termal suyu baya bir merak ettim, ama uriage markayi tanimiyorum ya burda da varmidir acaba? Ezcanedenmi aliniyor-tatlicadiarzu-

bugün almayı planladıklarım clinigue 110 nolu allık givenchy fantastic pink ruj:)

canim max factor'den cok memnunum ben... ucu da duzgun bir sekilde dagitmaya cok uygun... zaten fondoten tipi urunler arasinda en iddialisi max factor, bu yuzden onu tavsiye ederim...

canim max factor'den cok memnunum ben... ucu da duzgun bir sekilde dagitmaya cok uygun... zaten fondoten tipi urunler arasinda en iddialisi max factor, bu yuzden onu tavsiye ederim...

teşekkür ederim çikolat delikafadulden
benim de göynüm max factorden yana gibi ama deneyince daha iyi karar vereceğimdir

bugün almayı planladıklarım clinigue 110 nolu allık givenchy fantastic pink ruj:)

damlas al şu pembe rujuda bi göreyim ya çook merak ettim

kızlar babenin ürünlerini kullanan varmı aramızda düm temizleme sütünü aldım eczacı maskesinide önerdi. haftada bir gün yapmanız yeterli gözenekleri kapatıyor falan filan dedi kullanan varsa yorum alabilirmiyim:içelim:

a.s.

kızlar annemin zoruyla gül suyu ve kayısı yağı alacağım galiba kafamçokkarıştı gül suyunu tonik olarak kullanıp sonra kayısı yağı sürmek çok iyi geliyormuş cilde ama endişelerim var :bbo: yani yağ sonuçta cilde sürmek kötü olmaz mı? ama annem çok iyi olduğunu iddia ediyor kullanıyormuş 1 haftadır

canım yaa yağı doğrudan yüzüne sürmek yağ bezeleri oluşmasına neden oluyomuş bazı ciltlerde.dikkatli ol lütfen tatlımŞeniz

canım yaa yağı doğrudan yüzüne sürmek yağ bezeleri oluşmasına neden oluyomuş bazı ciltlerde.dikkatli ol lütfen tatlımŞeniz

ben de yağlandırmaz mı diye düşünüyorum canım ya benneyaptımki annemde bir şey yok gerçi yumuşacık cildi anneciğimin :1hug::asigim: tabi şöyle de bir şey var annemin hayatında 1 tane sivilcesi olmamış çok sorunsuz bir cildi var

tatlım ben uzun zamandır gülsuyu kullanıyorum çokta memnunum.
kayısı yağınıda işyerimde bi bayan kullanıyor yıllardan beri kullanıyomuş çok memnun kesinlikle tavsiye ediyor üstelik cildi yağlı ama yinede çok iyi geldiğini anlatmıştı. eşide kokusuna bitiyomuş ayrıca onuda ekledi:roflol:
eklemek istedim bence yaşını göstermiyor kırışık felan yok yüzünde ama ben yağ kullanmayı sevmiyorum o yüzden almamıştım

Ben Naturin diye bir markanın buğday ve üzüm çekirdeği yağını kullanıyorum. Nar çekirdeği yağını da ısmarladım. Eczanelerde satılıyor ve Ege Üniversitesi destekli üretiliyor. Yağ kullanmaya başladığımdan beri cildimi papatya sabunu ve süngele temizliyorum. Ayrıca yağları tonik ile dilüe edip kullanıyorum. Hiçbir sorunum olmadı ve bana çok iyi geldi.

kızlar ilgilendiğiniz için sağolunn Şeniz şimdi yüzümü normal temizleyicimle temizleyip gül suyuyla sildim ve kayısı yağı sürdüm sonra da pamukla hiç de beklediğim gibi yağlı bir his bırakmadı :1shok: yumuşacık oldu yüzüm ve mükemmel kokuyor :asigim: tatil boyunca deneyeceğim bakalım izlenimlerimi yazarım a.s.