Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım benım ıkıncı parfumum o
her ne kadar sahtesı kullanılsa dısarıda cogu kısı tarafından gercegı durdukca cok hoş ve fresh hale getıren notaları ortaya cıkıyor, ustelık acık tenlılerde ıyı duran bır parfummus , benım erkek arkadasım cok begenıyor ama yazın daha cok kullanıyorum baharda felan:1hug:

evet pırlantacım kesinlikle durdukça güzelleşiyor,
sevilde ilk sıktılar, hiç beğenmedim, aynısı değilki bu arkadaşımda kokladığımla oldum hatta
ama bi yarım saat falan sonra kokladığımda çokkk güzel kokuyorduu :asigim: bayıldım ben bu kokuya :asigim:

ne kadarmıs canım ben ekımde felan almıstım

aL aL aL aL aL aL aL aL aL aL aL aaaaaaLLLLLLLL hihoyyythihoyyythihoyyyt
ben 5 senedir bırakamadım bu kokunun müptelasıyım sanki yeni yeni sıkılmaya başladım
bi bu light blue bide white musk sız asla yapamam.kaydirigubbakcemile5
bu yüzden eşim beni limon çiçeem diye sevio

tatlım en son sevilden aldım 50 ml 130yetele bişeydi
bide ben havaalanından kremini aldım parfümüyle birlikte kullanıca banyo yapana kadar bir gıdım çıkmıyo üzerimden

[/URL]
[/IMG]
KISLAR BUNDAN ALICAM İNŞ. BUGÜN HARİKA Bİ BRONZLUĞU VAR VE KREM ALLIK

ilk olarak termal su almayı planlıyorum alan herkes çook memnum ben almazsam olmazsırnaşık şey

bide bu kofre seti istiyorum benim görüdğümde çok hoş bide minik çanta vardı

bu termal su nası kullanılır ne edilir bi anlatın kızlar ya...aybike brcin...

ben bunu istiyoooomdelikafadulden
bide bunu istiyoooomdelikafadulden
altinada bundaaandelikafadulden
bide bundaaandelikafadulden

:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

ben bunu istiyoooomdelikafadulden
bide bunu istiyoooomdelikafadulden
altinada bundaaandelikafadulden
bide bundaaandelikafadulden

:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

canim bunlar cok güzel, böyle elbiseler bende itiyorum ama daha henüz bulamadim
ama burasi makyaj malzemeleriyle ilgili -tatlicadiarzu-

aynen bende merak ettim, ne icindir, özelikleri hangi markalar iyidir vs
he biri anlatsın bir an önceyerimsenibenfisfisfis

hulicim sen daha ne kadr zayıflıcan kızz...kaç kilocuksun zaten yeter artık benceekaydirigubbakcemile

YOK MU MİNERAL SUYU ANLATAN

brcinn sally hansen seti ne kadar tatlı görünüyor renkleride çok güzel nerden bulabiliriz ki yakından görmek isterdim.

canim bunlar cok güzel, böyle elbiseler bende itiyorum ama daha henüz bulamadim
ama burasi makyaj malzemeleriyle ilgili -tatlicadiarzu-

yuzume gozume bulastirdim gene,Allah beni ne etmesin:mymeka:,cok pardon,cok pardon

kızlar termal suyu ilk pilardan öğrenmiştik zaten aslında bir değil bi sürü yararı var. aklımda kaldıklarıyla yazıyım makyaj sabitleyici özelliği varmış lekelere zamanla iyi gelebiliyomuş cildi ferahlatıyomuş vb. ulu bilge gugula sorarsanız daha detaylı bilgi edinebilirsinz zaten çok pahalı bişey değil bir çok markanında var eczanelerde var diye biliyorum bitek.

semyılcım sallynin kofresini ben eczanede görmüştüm yılbaşı için bi set çıkarmışlar ellerinde vardı. yaşadığın şehirde hangi eczanede var diye sitesinden sorgulatabilirsen oraya gidip bakabilirsin

termal su sanırım yüze tazelik veriyor içeriğindeki mineraller sayesinde de besliyor.

termal suyu bi ara la roche posayden effaclar set alana hediye ediolardı bana da vermişlerdi ama ne işe yaradığını bilmediğim için duruyo öyle hiç kullanmadım.. bozulmuştur artık heralde, kaç sene oldu.

bu site sayesinde öğreniyorum ben de faydalarını. la rochedan bi şişe alıcam bakalım deneme amaçlı..

bir de sarıkız marka var ismi biraz komik ama sanırım aynı zamanda maden suyu markası. fiyatları da uygun gördüğüm kadarıyla. belki ondan da bi şişe alıp denerim. bir de mineral makyaj yapanlar öneriyor termal su kullanımını sanırım brcnin dediği gibi makyaj sabitleyici özelliği de varmış.

arkadaşlar ben uriage nin termal suyunu kullanıyorum
mineral makyaj kullanan biri olarak baz olarak yani makyaj altı olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
makyajımı temizledikten sonra jelle yıkıyorum ve üstünetermal suyumu sıkıyorum ,yatmadan sıkıyorum uyanıncada sıkıyorum cildimi 1 hafta içinde değiştirdi.bunun sayensinde nemlendiriciyi günde 1 e düşürdüm cildime nemlendirici sürmeyi pek sevmiyorum çünkü tıkar diye endişe ettiğim için.
cildi yumuşacık yapıyor lekelerim gitti kızarıklıklarım vardı onlarda yok oldu bebek gibi bi cildim oldu termal su sağolsun