Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
01862487001xo3.jpg
kızlar elene kullanan yada bu markayı cilt bakımında duyan kullanan varmı strawda 40 tl ye düşmüş

Son düzenleme:
anladım cnm bende clinique renkli nemlendirici alıcam ama yazın kışın gerek görmüorm yazın pudra fondöten sürülmüo sıcaktan en azından bunu sürüp çıkabilrs yüzümüze renk gelir hemde nemlenir:)

anladım cnm bende clinique renkli nemlendirici alıcam ama yazın kışın gerek görmüorm yazın pudra fondöten sürülmüo sıcaktan en azından bunu sürüp çıkabilrs yüzümüze renk gelir hemde nemlenir:)

doğru diyosun yazın daha uygun fondoten kullanan için ayrıca güneş korumlıymış bende acil istemiyorum sonuçta evdeyim şu ana ama renkli nemlendirici istiyorum starw dada indirimde ama hiç duymadım bu markayı ya :bbo:ben fondoten pudra kullanmıyorum ama mutlaka güneş koruyucu kullanıyorumyerimseniben

ozmn ii araştır cnm hem korumalı hemde böle renkli nem. tarzı bişi al derim ben

kızlar bahsetmiştim ben kayısı yağı almak istiyorum da önerebileceğiniz bir marka var mı? annemden otlan otlan nereye kadar sırnaşık şey ona da yurdışından getirmiş arkadaşı ama sökülmüş ambalajı annem de atmış markasını bilmiyoruz :bbo:

ne fark vardı canım ve ne kadara aldın acaba?

ya canım dıorunkı aynı renk oldu yuzumle ben canlandıracak bısey ıstedım
hatta koyu renk verdıler bana
bu cok ınce nemlendırıcı etkılı fondoten ama yuzune surunce abartmadan surunce renk verıyor ama fondoten gıbı durmuyor, bu uygulandıgında yuzum guzel durdu ondan aldım
dıor 60 kusurdu sanırım bunuda 70 kusure aldım yabancı bı sıtede ıyı yorum vardı eve gelınce baktım

ya canım dıorunkı aynı renk oldu yuzumle ben canlandıracak bısey ıstedım
hatta koyu renk verdıler bana
bu cok ınce nemlendırıcı etkılı fondoten ama yuzune surunce abartmadan surunce renk verıyor ama fondoten gıbı durmuyor, bu uygulandıgında yuzum guzel durdu ondan aldım
dıor 60 kusurdu sanırım bunuda 70 kusure aldım yabancı bı sıtede ıyı yorum vardı eve gelınce baktım

tamam canım çok sağol

kızlar bahsetmiştim ben kayısı yağı almak istiyorum da önerebileceğiniz bir marka var mı? annemden otlan otlan nereye kadar sırnaşık şey ona da yurdışından getirmiş arkadaşı ama sökülmüş ambalajı annem de atmış markasını bilmiyoruz :bbo:

kayısı yağının namını cok duydum, bende denemek istiyorum aktardan aldığımız kayısı yağları işe yaramaz mı? yarın iş cıkcışı bir koşu gidip alıcam aklıma koydum :lepi:

kızlar bu ürünü kullanan oldumu?? japon sitelerinde falan da gördüm baya övülmüş çilekte 46 tl denemek istiyorum. 48 saat etkili dudak dolgunlaştırıcıymış. öyle angelina jolie gibi beklemiuyorum ama hafif bi etki yapsa bile güzel

07798968602bt8.jpg

kayısı yağının namını cok duydum, bende denemek istiyorum aktardan aldığımız kayısı yağları işe yaramaz mı? yarın iş cıkcışı bir koşu gidip alıcam aklıma koydum :lepi:

evet canım ben de watsons da bulamadım her şey vardı bir kayısı yağı yoktu anneme söyledim aldı aktardan :lepi: tavsiye ederim ben de 1 haftadır kullanıyorum yağ ama nasıl desem kii :asigim: hiçç yağlı bir his bırakmıyor yumuşacık oluyor ciltt :asigim: nemlendirici fln kullanmana gerek kalmıyor zaten akneye karşı çok etkili bir şey ben devam etmeyi düşünüyorumm :lepi:

evet canım ben de watsons da bulamadım her şey vardı bir kayısı yağı yoktu anneme söyledim aldı aktardan :lepi: tavsiye ederim ben de 1 haftadır kullanıyorum yağ ama nasıl desem kii :asigim: hiçç yağlı bir his bırakmıyor yumuşacık oluyor ciltt :asigim: nemlendirici fln kullanmana gerek kalmıyor zaten akneye karşı çok etkili bir şey ben devam etmeyi düşünüyorumm :lepi:

canımcım pamuğu ıslatıp sıktıktan sonra kayısı yağını pamuğa döküp uygularsan daha iyi oluyomuşhihoyyythihoyyyt