Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar dikkat dikkat ben bunu nasıl unutuum ya.... deniz tuzu varya ben ondan aldım. atıyorum küvete cidden işe yarıyor. bide şey o tuzu az miktar su ile koltuk altını ov cidden çok az terliyosun. deniz tuzu diye aktarlar kandırabiliyo migrosta new era mı ne dye marka çıkartmış 5 ytl falan.

:roflol::roflol: ay öldüm musluk suyu dyo ya koptum burda. canım maxim için ii diyolar ya. bende de aynı mahvoluyorum hatta botoks yaptırcaktım ama zararlıymış ya. 6 ay falan gidiyomuş

botox muuCADIARZU ya kurtulayım ben herşyi yaptırabilirim
bakma sen piların konuştuğuna başına gelse bi bilse nasıl bişey olduğunu koltuk altında
kedi besler tüyleri emsin ıslaklığı diyesırnaşık şey

senin bioderma diye tavsiye ettiğin toniğimi kullanıyormusun?gözeneklere etkisi neyy:nazar:

kızlar dikkat dikkat ben bunu nasıl unutuum ya.... deniz tuzu varya ben ondan aldım. atıyorum küvete cidden işe yarıyor. bide şey o tuzu az miktar su ile koltuk altını ov cidden çok az terliyosun. deniz tuzu diye aktarlar kandırabiliyo migrosta new era mı ne dye marka çıkartmış 5 ytl falan.

üff ben onu biliyorum babam kiloyla almıştı bize o çok meraklıydı bu tuzlara
bi çok şeye faydası var hatta kullandığım bi peeling deniz tuzlu mis gibi yapıyo ildimi 2 gün bebek gibi aguluyorum etraftagamyoncuiremsu
ama tere bi etkisi olmadı :çok üzgünüm:

evet ben de sölenip duruyodum annem çok kızdı. hatta roll on kullanmıyorum şimdi çok zor durumda kalmazsan. ama yazın kötü oluyo yaaa-tatlicadiarzu- aybike gibi bende kazak giysemde ıslanıyo ama koku olmuyo sonra hemen makina ööf bıktım ama ya

şimdi bir site var ki link vermek yasak hihoyyyt o sitede ürünlerin zararları yazıyor, 0-10 arası işte, 10 en zararlı, 0 zararsız. tüm içeriğiyle, şu madde kanserojen şu şöyle şeklinde. ben ordan araştırıp almay diye bir markanın roll-on unu almıştım (tr de yok, abdden arkadaşıma getirttim) onun zararı 1 di, mesala onda içeriğinde kanserojen hiçbir madde yoktu ki gayet de ucuz 1 marka sanırım. yerimseniben

bakma sen piların konuştuğuna başına gelse bi bilse nasıl bişey olduğunu koltuk altında

senin bioderma diye tavsiye ettiğin toniğimi kullanıyormusun?gözeneklere etkisi neyy:nazar:

aybikecim ben makyaj çıkartırken özellikle gözlerim kıprkımızı olurdu. bunu ayşenur yazıcıdan duydum. cidden hem tonik hem makyaj temzileyici. durulanma gerektirmiyo. resmen çeşme suyu gibi hafif. en ufak yakma falan yok. ben aşırı memnunum biodermadan özellikle bu H2O dan.pamuğa döküp gözüme koyuyorum bisüre en makyajı mükemmel temizliyo.bide ben aşırı rimel sürerim. aynı zamanda sabahları cidlimi sadece bunla siliyorum duru oluyor:sm_cool:

evet ben de sölenip duruyodum annem çok kızdı. hatta roll on kullanmıyorum şimdi çok zor durumda kalmazsan. ama yazın kötü oluyo yaaa-tatlicadiarzu- aybike gibi bende kazak giysemde ıslanıyo ama koku olmuyo sonra hemen makina ööf bıktım ama ya

yaf şekerparem yazın bende yoktu bu meret hep kupkuru gezerdim bu soğuklarda foşur ter de neyin nesi demi amaÇok üzgünüm çoook
evlilik bana yaramadı galiba:çok üzgünüm:

şimdi bir site var ki link vermek yasak hihoyyyt o sitede ürünlerin zararları yazıyor, 0-10 arası işte, 10 en zararlı, 0 zararsız. tüm içeriğiyle, şu madde kanserojen şu şöyle şeklinde. ben ordan araştırıp almay diye bir markanın roll-on unu almıştım (tr de yok, abdden arkadaşıma getirttim) onun zararı 1 di, mesala onda içeriğinde kanserojen hiçbir madde yoktu ki gayet de ucuz 1 marka sanırım. yerimseniben

biliyorum o siteyi :jeyyar: yahu hemen birini bulup getirtmek lazım ondan :1ninca:ya vichy nin aldım bi ara allahım resmen tarçın kokuyorum yaaakafamçokkarıştı

yaf şekerparem yazın bende yoktu bu meret hep kupkuru gezerdim bu soğuklarda foşur ter de neyin nesi demi amaÇok üzgünüm çoook
evlilik bana yaramadı galiba:çok üzgünüm:

aybikecim acaba çok dar yada naylon ağırlıklımı giyoysun hani kışın daha üst üste giyiyoruz ya. öle oluyomuş çok dar badiler falan giymek terletiyomuş.

4704.jpg

ben de bourjois in kestane-dore allığını almayı düşünüyoru :asigim:

yok nan, büyük konuşmiyim gerçi de -tatlicadiarzu-
zaten istesem de annem hayatta izin vermez, bioder e bile vermiyor, kafayı yedirtti bana :1ninca:
karınca yağını söyledim, çok enterasan bakışlara maruz kaldım,
emlayı söyledim, yine 2 saat laf yedim :roflol:
tatlıcık dr a gitsene, kış günü terlemek çok normal değil, eskiden de böyle birşeyin yokmuş, hormonlarla falan ilgilidir belki :sm_confused:

ne içindi bu ıslaklık karşıtımı kokumu?? adı neydi bide...:Saruboceq:

canım anti-perspirant, yani terlemeye karşı. ama ne kadar korur bilmiyorum çünkü ben normalde de pek terlemem, bana iyi geliyor bu.
adı ALMAY-anti-perspirant&deodorant (roll-on olan) kokusuz bir ürün ayrıca.

pilarcım lancome tonik demişsin. ben uzun bi zaman kullandım kocaman bi şişe almıştım free shoptan anca bitti. içeriğine hiç bakmadım ama benim cildimi çok azda olsa yakıyodu mesela clinique var tester oda yakıyor cildimi ki hassas bi cildim yoktur. yazdan beride body shopun seaweed serisinin toniğini kullanıyorumhiç yakma olmadı belki daha öncede yazmışımdır. yanişöyle söyliyim ne kadaar doğru bi tezdir bilemiycm ama eğer body shop sende yanma yaptıysa bence lancome daha fazla yapar-tatlicadiarzu- heralde yani bilmiyorumCADIARZU

almagester yaa bendede var deniz tuzu benim selülitlerime çok iyi gelmişti bide üşenmesem her zaman yapsam daha iyi olacak ama sırnaşık şey

victoria's secret sitesinde buldum bu ürünü ama dediğin gibi too faced yazıyor markası.. görürsen ve fiyatını da öğrenirsen çok sevinirim yihhudelikafadulden

canım bugun sephora'daydım. bahsettiğin fara baktım, 43 ytl şu an. biraz daha açık renk olsaydı düşünmüştüm ama bana biraz siyah geldi. bir de lancome'un tekli farları şu an 37'ye düşmüş, orada da güzel renkler var.

bugün bir suru cici aldim... koyacağım birazdan.

Son düzenleme:
canım bugun sephora'daydım. bahsettiğin fara baktım, 43 ytl şu an. biraz daha açık renk olsaydı düşünmüştüm ama bana biraz siyah geldi. bir de lancome'un tekli farları şu an 37'ye düşmüş, orada da güzel renkler var.

bugün bir suru cici aldim... koyacağım birazdan.

teşekkür ederim çikolatstar Şeniz
ben de yarın gidip bakıcam sephoraya.. 43 benim için çok aslında ama yakından bi göreyim farı da ona göre bakarım artıkkaydirigubbakcemile2

dolce gabbana - light blue alcammm cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook
mükemmel bir parfüm, arkadaşım sıkmıştı bugün, kızın dibinden ayrılmadım :roflol:
sevilde sıktırdım bileğime, şimdi koklayıp duruyorum.
çok güzel yaa :asigim:

benimde arkadaşım kullanıo cnm light blue yi bende çok beğeniorm ama ysl cinema alıcam parfümlerim bitince kafaya koydum:)