Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$indir.jpg

Maybelline Volume Ekspres rimeli almayı düşünüyorum. Bir kaç tavsiye üstüne denemeye karar verdim.

Hazır The Balm indirimdeyken Mary Lou Manizer almayı düşünüyorum :) Şunun tatlılığına bakar mısınız :)

Eklentiler

• $mary lou the balm.jpg
    $mary lou the balm.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 135
bitmeyen istek listem..

macten;
strobe cream, vanilla pigment, naked pigment,
select cover up kapatıcı, brow set kaş sabitleyici, magically cool liquid powder,cream color base luna,prolongwear allıklardan rosy outlook, fluidline brow gelcreme (tabi koyu rengi gelince şu anki renkler sarışın ve kumrallara uygun,mağazada varmıdır koyusu bilmiyorum ama, hiç görmedim), kinda sexy rujumda bitti bitecek yenisi:KK52:

yavaş yavaş alıyorum işte:KK14:

birde guerlain madame rougit allık ve chanel sheer base

bunları düşünüyorum hatta siparış verdim yarın elimde olucaklar muhtemelen.herkes çok tavsiye etti.bende bir deneyeyim dedim.umarım memnun kalırım.

flormar göz altı kapatıcı

KnOljR.jpg

flormar stick fondöten

e76D7r.png

flormar terracotta pudra

xG9DBv.jpg

macten,

strobe cream, so sweet so easy allık, iredescent powder aydınlatıcı (magically cool kalkmış) ve kinda sexy ruju aldım.

şu an ilk hedefim mac 130 fırça:KK37:

$web_chocolatebar_open.jpg

Too facedin chocolate bar far paleti almayı çok ama çok istiyorum ama Türkiye'de satılmıyor.
Yurtdışından da cesaret edip nasıl alacağım bilmiyorum bilen varsa bilgi verirse çok sevinirim.
Sephora akıllısı (!) şu paleti getirmediği gibi mevcut too faced ürünlerini de Türkiye piyasasından çekti.
Nasıl bir fiyat politikaları var onuda anlamıyorum yurt dışında 20-30 $ olan ürünü burda 100 küsür liraya satıyorlar.
tamam kar ette yüzde %150 etme %50 et sürümden kazan hem sen hem müşteri memnun olsun ne olur.

$the balm.jpg
Eki Görüntüle 1162946

Too facedin chocolate bar far paleti almayı çok ama çok istiyorum ama Türkiye'de satılmıyor.
Yurtdışından da cesaret edip nasıl alacağım bilmiyorum bilen varsa bilgi verirse çok sevinirim.
Sephora akıllısı (!) şu paleti getirmediği gibi mevcut too faced ürünlerini de Türkiye piyasasından çekti.
Nasıl bir fiyat politikaları var onuda anlamıyorum yurt dışında 20-30 $ olan ürünü burda 100 küsür liraya satıyorlar.
tamam kar ette yüzde %150 etme %50 et sürümden kazan hem sen hem müşteri memnun olsun ne olur.

the balm balm jovi makyaj setindeki farlar bu resimdeki farlarla çok yakın ben kullanıyorum çok uygun hem gratislerde inidirme girdiğnde çok uygun olabiliyor tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 1163401

the balm balm jovi makyaj setindeki farlar bu resimdeki farlarla çok yakın ben kullanıyorum çok uygun hem gratislerde inidirme girdiğnde çok uygun olabiliyor tavsiye ederim.

balm joviyi swatchladım bazı farlarının yapısı harikaydı yağ gibi kayıyor bazısı ise daha kuru ve pigmentasyonu düşük.
o yüzden ikilemde kalıyorum. nude tude yapı olarak daha hoşuma gitti en son baktım too facede ulaşamıyorum onu alabilirim.
teşekkür ederim tavsiyeniz için :KK71:

Ben de şuan için bunları almayı düşünüyorum. Özellikle de şu fırçaları :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1405549351796.jpg
    $1405549351796.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 195
  • $1405549370078.jpg
    $1405549370078.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 185
  • $1405549419931.jpg
    $1405549419931.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 191
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407518824.905834.jpg

yves rocher hindistan cevizli vücut spreyi... Cesitli kokularida var... Yaz aylari icin dustan sonra kendinizi fresh hissetmek icin 1 numara... Kesinlikle tavsiye ederim... Parfum kullanmaya gerek bile kalmiyor...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de şuan için bunları almayı düşünüyorum. Özellikle de şu fırçaları :)

Ya bu fircalar cok tatli? Nerden satin alabiliriz? Kullanislilarmi bide

Ya bu fircalar cok tatli? Nerden satin alabiliriz? Kullanislilarmi bide

Ben daha alamadım canım bi türlü fırsat olmadı ama bu hafta içinde bu veya buna benzer bişi sipariş verneyi düşünüyorum. Aliexpress ten alcam :)

Ben daha alamadım canım bi türlü fırsat olmadı ama bu hafta içinde bu veya buna benzer bişi sipariş verneyi düşünüyorum. Aliexpress ten alcam :)

Ya senden ilk kez duydum aliexpressi. Merk ettm neymiş bakayim dedim. Yabanci bi site. Yurtdisindan mi geliyo urunler? Bayada uygun.nasil siparis vericem.guvenilirmi? Oncedrn alisveris yaptin mi?
Cok soru sordum farkindayim :p