Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hadi ya tatlım benim bu 3. alısım olacak

neden begenmedin kı tatlım ? dermatolojik testlerden gecirmis harika bir maskara bence

fırçasını sevmedim ben ya dolgun göstermesini isterken bu upuzun bıraktı zaten uzundur kirpiklerim ne bileyim bi maskaradan bekledigim özellikleri bulamadım ama hiç alerji yapmadı o konuda çok iyi normalde alerjiktir gözlerim.

anlıyorum bitanem herkesin maskaradan beklentileri farklı gercekten ...bende kolay cıkmasını uzun gostermesini ve topaklanma yapmamasını seviyorum =)

bebegim gozlerin hassassa estee lauder,elizabeth arden,clinique gibi markaları kullanmanı tavisye ederim opuyorumnanaktan

bebişim estee ye bakıcaktım zaten çok sagol tatlım:lepi:

evet ben baya memnundum o konuda ama lacivert olanını.sarı ile karsılastırınca lacivert olanı daha i bence

aa ben bu topiği hiç görmemiştim tam aradığım yer kaydirigubbakcemile2
kızlar bu avon-color trend göz kalemi(alırsam kahverengi alacağım)

ve color trend 2si 1 arada göz kalemi&far(royality hoşuma gitti)

color trend maskara(kahverengi düşünüyorum)
siyah curlacious sipariş ettim alırsam bunu kahverengi alacağım

kullanan,memnun kalan/kalmayanlar varsa görüşlerinizi alabilir miyim??

Son düzenleme:

kızalr bunu kullanan var mı benim oriflame hakkında bir bilgim yok nasıldır ii midir kaydirigubbakcemile3

bende göz altı kapatıcısı almak istiyorum ama hangi marka daha iyi bu konuda onu bilemiyorum

ben bu color trend setini almıştım tatlım ama benımkının göz kalemı daha farklıydı ve harıka bir kalem..maskarası da iyi ama far hakkında bişey diyemeyeceğim.
ama kullanırken dikkat et temizlemesi biraz zor oyle bir yapmışlar ki çıkmıyor insanın gözünden yerimseniben

kızlar bu farı almak istiorum sizce nasıl bide kullanan var mı bu farıışutarafagitti

ben de lorealin iki fazlı göz makyajı temizleyicisini almak istiyorum.. kullanan var mı tavsiye eder misiniz?

Son düzenleme:

çok sağol tatlım opuyorumnanaktan
artık göz kalemini de denemiş oluruz bakalım kaydirigubbakcemile3

Melisdeniz canım öyle bir set bulursan ne olur banada haber ver olurmu bende uygun fiyata set arıyorum ama yok bulamıyorum :bbo:

ben acikcasi pek begenmemiştim yağlı oluşundan dolayıı
bugün aldım canım, evet haklısın yağlı bir şey kalıyor ,üst fazda zaten yağ varmış,benim de ilk hoşuma gitmedi sürünce ama sonra baktım cildim yağı emmiş yağ kalmadı yani sonradan..:uhm::uhm::sm_confused:

bende o yağlı hissi sevmiorum ve benim cildim zaten yağlı olduğu için bi daha kullanmadım ins memnun kalırsın tabiiia.s

bende o yağlı hissi sevmiorum ve benim cildim zaten yağlı olduğu için bi daha kullanmadım ins memnun kalırsın tabiiia.s
saol canım, zaten sanırım ben yanlış aldım, waterproof makyaj malzemesi kullananlar içinmiş o sanırsam çünkü suyla çıkmayan makyajlarda diye bir ibare geçiyor, sanırım yağlı olması bundan dolayı yağda çözüyor suda çözemediği için makyajı..CADIARZU

evvet o yusden çift fazlılar dierlerine oranla daha ii çıkarıyorr.ben rimel çook sürdüğüm için çift fazlı kullaniorum baya bi markanınkini aldım ama en iisi lancome bu arada.o yağlılık hissi yok en azından ve cook uzun süre gidiyor çünkü cook az pamuğa koyarak tüm makyajı süper şekildee siliyorr yerimseniben sırnaşık şey