Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar bende bu iki maskaradan birini almak isityorum ama hangisini alsam diye kararsızım :bbo: Gerçi öğrenci olduğum için bütçeme uygun olan maybelline fakat maxfactorun çok iyi olduğunu duydum ay yine karar veremiyorum

Buara da yupppii bende resim ekleyebiliyorum artık çok mutluyum zemuszemus hihoyyyt

canım ikinci maskaradan bende vardı,fırçanın öyle eğik olması çok güzel gerçekten çok kolay sürülüyor bu şekilde hem de baya kıvırıyor kirpikleri..şimdi avon shock maskara kullanıyorum o da çok güzel tavsiye ederim ama onun ucu düz böyle eğik değil..Alan tüm arkadaşlarım da bayıldı shock maskaraya o da aklında bulunsun yani hem de öğrenciymişin indirime girince 10 tl falan oluyor fiyatı da :)))

resimdeki makyaj ürünü sizce nasıl?

30 liraymış nette almak istiyorum ama?

Canımcım önce mesajımı dikkate alıp yorum yaptığın için çok teşekkür ederim a.s. Fıstık nedendir bilmiyorum ama ben avonun maskaralarına karşı biraz ön yargılıyım belkide arkadaşta denediğim maskarasının bende çok kötü durmuş olmasıdır ancak o senin bahsettiğin shock olmayabilir tabi yani shock maskarasını denemedim.Maybellini kullanan birisi olarak memnun olduğunu bilmek benim için çok iyi oldu CADIARZU Bide tatlım hiç maxfactor kullandın mı yani calori 2000 modelini ay bunu da çok övüyorlar ama maybelline göre pahalı yuh ya bana yine başladım o mu bu mu demeye :bbo:

resimdeki makyaj ürünü sizce nasıl?

30 liraymış nette almak istiyorum ama?

Canım bu set gg den ise pek kaliteli olduğunu düşünmüyorum bide sonuçta göz şakaya gelmez o yüzden riske atma derim yerimseniben

SUPERİSİ

canım ben bunu kullanıyorum,çok memnunum,kirpikleri güzel ayırıyor ve kıvırıyor,topaklanmada yapmıyor tavsiye ederima.s sengözlerimebaksanab

Bende maybelline de var,max factor 2000 calori de ,neredyse aynı gibiler..
Öğrencisin..Maybelline e devam et..Fiyat olarak 5-10 katı rimellerle aynı kategoride..
en az 10 adet kullanmışımdır..Memnuniyetsizliğim hiç olmadı..

Tuucee canım benim yorumun için çok teşekkür ederim öğrenci birisi olarak bende maybelline almaya karar verdim inşallah memnun kalırım

Son düzenleme:

Çok sağol canım benim sen ikisini de kullandığın için bak şimdi içim rahatladı yoksa hep acaba hangisi diye düşünecektim ki gördüğüm kadarıyla maybelline den herkes çok memnun fiyat olarak da uygun inşallah bende memnun kalırım zemuszemus

Tuucee canım benim yorumun için çok teşekkür ederim öğrenci birisi olarak bende maybelline almaya karar verdim inşallah memnun kalırım

evet evet bütçemizi düşünmeliyiz ama fiyatına göre gerçekten kaliteli,memnun kalıcağına eminim canım mucuk opuyorumnanaktan

hangisini önerirsiniz, almayı düşünüyorum ikisinden birini, kirpiklerimi uzun göstermesine gerek yok, sadece tel tel ayırsın pul pul dökülmesin istiyorum...

---

rica ederim canım max faktör hiç kullanmadım ama kararını vermişsin zaten geç görmüşüm mesajını :))kaydirigubbakcemile5

Bunları istiyorum bi de bordo bi ruj istiyorummmafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
hangisini önerirsiniz, almayı düşünüyorum ikisinden birini, kirpiklerimi uzun göstermesine gerek yok, sadece tel tel ayırsın pul pul dökülmesin istiyorum...

---

sarı renkli rimelin fırçası daha iyi duruyor bence.hihoyyyt Zaten rimelin özellikleri fırçasından belli olur.

bende acil vücut losyonu ve yüzüm için arındırıcı alıcam. Cildim karma yapıda bir cilt.opuyorumnanaktan
bana da bir tavsiyede bulunun yaaa...

---

2. rimeli hiç begenmedim bende var hosuma gitmedi
kirpiklerimi kaldırmıyor 2.kat olarak kullanıyorum ben tavsiye etmiyorum..