Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ben almanyadayim ama yukari bir link verdim ordan bakabilirisin
fiyati pahali degil tas catlasa 15 - 20 lira olur dis boyasi

cnm bulmaadım ya ozelden msj yazabılırmısn sıte ısmı yasak ya sılmısler heralde sıte ısmınbı beklıyorum seker msj senden

bende kızlar mat ve çok abartılı olmayan bi kırmızı ruj almak istiyorum da bana önerebileceğiniz marka ve no varmı???

canım ben bu ayki instyle'da yada öyle bir dergide gördüm demekki gelmiş bayıldım resmen ben de çok istiyorum.ama tuzlu azcık 130 a yakındı fiyatımafoldumben

Kızlar merhaba.Ben içerisinde pek çok rengin bulunduğu bi far seti almak istiyorum.Genelde makyaj yapmadığım için sadece 5 tane farım var bunlarında 3 ü yeşil :) Nasıl bir şey ve marka önerirsiniz bu konuda tavsiyeye ihtiyacım var :)

Avon Top Allık istiyorum.. ablam kullanıyo bende otlanıyorum:)) alıcam ama

Bende bunun laciverti var gerçekten çok güzell fazla kullanmasamda arada 1 kullanıyorm tavsiye ederim

canım yeşilini kullanıyorum...herkes bayılıyo bakan bi daha bakıyo ne sürdün diye...ama siyahın yerini tutmuyo diyenler de çıkıyo tabi...ama ufak bi değişiklik için güzel oluyo renkli rimel...şuan gözlerimde tavsiye ederiiim...:1hug:

diorshow blackout almayi dusunuorumkaydirigubbakcemile2

denemeden alma canım ben free shopta denemeden aldım memnun kalmadım kiprikleri yapıştırıyor dolgunlaştırmıyor ama herkeste farklı olur
sana bojourios volume cubbing ultra black i öneririm aslında water proof değil ama zor çıkyor onun dışında çok güzel dolgunlaştırıyor ve çok siyah hemde dior un yarı fiyatına ayrıca siyah kalemide harika simsiyah ben smokey yaparken kullanıyom

canım ne habr nasıl oldun

she coral blossom ruj. rengini bir blogda gördüm, vuruldum. kararsızım ama alabilirim.:)
Sephora far bazı. daha dün uğradım Sephora'ya ama bunu unutup başka şeyler aldım .fisfisfis neyse bu da başka zamana inşallah.
bir de bu.

Smoky jazz 001

Pruple jazz 002

Christian Dior un 2009 paletleri çok güzeller bende bunlardan istiyorum...
Fiyatını öğrenmek isteyen olursa 158 tl. Sephoralarda....