Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
my.php
[/URL][/IMG]

sunun güzelligine bakin
my.php
[/URL][/IMG]

dudak boylari

Rimelin icinde ip gibi bir seyler var kirpigin ucuna yabisiyor ve daha uzun oluyor böylelikle kirpikler
my.php
[/URL][/IMG]

kullanmayı öğrendikten sonra kolay kolay vazgeçemeyeceğin bir sürme ama almadan önce dene sürebiliyorsan al onun içi toz ben baya heba etmiştim öğrenicem diye ama çok güzel üründür tavsiye ederim

icindeki tozlu cubugu kirbiklerin üstüe koyuyorsun o islak olan yere, gözünü kapatiyorsun ve yandan disari cekiyorsun... bunun teknigi böyle oluyormus

tatlım bu nasıl bir pudra ısımı hep duyuyorum ama içerigi nasıl cilde zarar veriyor mu hiçbir fikrim yok ...nasıl guzel mı cnm ?

hic kulanmadim.. ama cilde zarar verecegini sanmiyorum cünki porfessionel ürünler

ben bu markayi bu istede duydum sonra biraz arastirma yaptim... sinema tiyatro fotocekim de kulanilan makyajlar o beyaz pudra makjaji tamamladiktan sonra en son olarak yüze göz dudak komple sürülyör ve makjayi sapitlestiriyor... sitesi var ama ingilizce ve almanca
öyle cok pahali da degil... ben ilk olarak fondatenin altinda yani base matlasitirci jeli almak istiyorum yüzdeki en ufak cizgileri düzlestiriyor mus

hic kulanmadim.. ama cilde zarar verecegini sanmiyorum cünki porfessionel ürünler

ben bu markayi bu istede duydum sonra biraz arastirma yaptim... sinema tiyatro fotocekim de kulanilan makyajlar o beyaz pudra makjaji tamamladiktan sonra en son olarak yüze göz dudak komple sürülyör ve makjayi sapitlestiriyor... sitesi var ama ingilizce ve almanca
öyle cok pahali da degil... ben ilk olarak fondatenin altinda yani base matlasitirci jeli almak istiyorum yüzdeki en ufak cizgileri düzlestiriyor mus

sagol tatlım verdigin bilgiler için ...bende içerigini fln bir arastırayım ...bulursam siteye koyarım...
tatlısım bende makyaj altı bazı istiyorum aklında herhangi bir marka var mı ?

dis boyasi bile var... disleri kuruladiktan sonra dislere sürüyüorsun üc renkte mecut iki si bizim isimize yaramaz...1 siyah cürük dis yapmak icin 2 nikotin sigara icin rolü yapanlar icin 3 olarkta kirik beyaz
kirik beyaz dogal bir beyazdir sanirsam katalogu elime gecisin daha iyi inceleye bilirim

Kızlar bana yardım edin ben bunu almak istiyorum ama Türkiyeye gelmiş mi gelmemiş mi bihaberim nette bulamadım zaten , yabancı sitelerde varda burda nerde bulucam ben bunu bana bi yardım edin..

P219210_hero.jpg

Renk Seçenekleri:
1100106_sw.jpg

1100114_sw.jpg

1100122_sw.jpg

Guerlain Meteorites Illuminating Pressed Powder

Son düzenleme:
sagol tatlım verdigin bilgiler için ...bende içerigini fln bir arastırayım ...bulursam siteye koyarım...
tatlısım bende makyaj altı bazı istiyorum aklında herhangi bir marka var mı ?

suan icin bioterm kuanliyorum ben... M A C de cok öneriliyor

Kızlar bana yardım edin ben bunu almak istiyorum ama Türkiyeye gelmiş mi gelmemiş mi bihaberim nette bulamadım zaten , yabancı sitelerde varda burda nerde bulucam ben bunu bana bi yarım edin..

P219210_hero.jpg

Renk Seçenekleri:
1100106_sw.jpg

1100114_sw.jpg

1100122_sw.jpg

Guerlain Meteorites Illuminating Pressed Powder

canim istanbulda büyük bir alisveris merkezi var ama malesef adini hatirlamiyorum söyle üstü acik bir yer... orda douglas diye bir parfümeri var orda sanirsam bulabilirsin

canim istanbulda büyük bir alisveris merkezi var ama malesef adini hatirlamiyorum söyle üstü acik bir yer... orda douglas diye bir parfümeri var orda sanirsam bulabilirsin

Bakırköyde varmış mağazası ayyy canım teşekkür ederimm opuyorumnanaktan umarım vardır bu üründen yaa ..

KANYON alisveris merkezdiydi onun icinde douglas diye bir magaza var oraya bakabilirin

Bakırköyde varmış mağazası ayyy canım teşekkür ederimm opuyorumnanaktan umarım vardır bu üründen yaa ..

ohhh yardimim dokuna bildiyse ne güzel... douglas yabanci herhalde alman bir magaza oldugu icin orda bulma ihtimalin yüksek burdaki douglaslarda ne varsa ordada vardir olmadi telefon ac gitmeden önce telefon ac sor bosuna gitmis olmasin en azindan

dis boyasi bile var... disleri kuruladiktan sonra dislere sürüyüorsun üc renkte mecut iki si bizim isimize yaramaz...1 siyah cürük dis yapmak icin 2 nikotin sigara icin rolü yapanlar icin 3 olarkta kirik beyaz
kirik beyaz dogal bir beyazdir sanirsam katalogu elime gecisin daha iyi inceleye bilirim

AA BILDIGINIZ DIS BOSASI VARMI ARADA SIRADA 10 GUNDE 15 GUNDE BI BOYAYACAGIM BI GUNLUK KLASA BOYASI YETERLI VARMIDIR OLE BI DIS BOYASI senn bu soledının markdası ne fıstık pekı fıyatı ne bılgılendırısen sevınırım tesskkurler:enbuyukkk: