Renkli nemlendirici önerileri

• Konu Sahibi GaydiricubbatCemilem
bende elf var ama yağlı değil ,rahat kullanıyorum....

çok sağol canım çok açıklayıcı bir anlatım olmuş gerçekten çok teşekkürler
birde ben güneşte sıcakta ve soğukta çok kızarıyorum
beyaz tenli olduğum için ve bu kızarıklıktan nefret ediyorum
bu kızarıklığıda önlermi sence canım
aslında güneş koruyucu alıcaktım ama onun yerine bundan alsam aynı işlevi görürmü ?

maalesef benimde öyle yanaklar hep kırmızı sıcak soğuk hep aynı offff ama bu kapatmaz canım bence hafif bişi zaten biraz renk verir sadece body shopun denedim o hiç bişi yapmadı hatta

daha çok pembelik veriyorsa almayım ozaman ya zaten pembeleşiyoruz domates gibi sinir oluyorum
çok sıcakta yada çok soğukta hep pespembeyim
ancak normal oda sıcaklığında normal rengimdeyim çok sinir bozucu ya
bunu da önlese keşke bu ürün

daha çok pembelik veriyorsa almayım ozaman ya zaten pembeleşiyoruz domates gibi sinir oluyorum
çok sıcakta yada çok soğukta hep pespembeyim
ancak normal oda sıcaklığında normal rengimdeyim çok sinir bozucu ya
bunu da önlese keşke bu ürün

valla canım işte işe yaramaz kapatıcı özelliği yok çünkü hafif renk veriyor bende almadım beğenmedim bodyshoptakini açıkçası sende git bir dene ama kapatıcı kullanmak lazım bende alıştım böle olmaya :KK43:

sorununuzu anladım kızlar :) kıvılcımcım yüzündeki pembeliği kapatmaz malesef o kadar güçlü kapatıcılıkları yok bunların,dediğim gibi dengeleyici gibi bişey renk tonlarını ama kızarıklıklarını gidermek için çokta cilt sorunun yoksa güneş kremi kullanman daha faydalı bence hem de kızarıklık önleyici kremler var onlardan olabilir mesela uriage markasının kızarıklık giderici ürünleri var günlük kullanımda rahat olabilir...
mangrenta evet pek bir kapatıcılığı yok ama sanki cilde renk veriyor daha sağlıklı daha net gösteriyor,bir de ben çilliyim çillerimi kapatıyor,ama body shop un pek iyi değil zaten renki nemlendiricisi bence bi shiseido ya bak aradaki farkı göreceksin bayanssulusmile

sorununuzu anladım kızlar :) kıvılcımcım yüzündeki pembeliği kapatmaz malesef o kadar güçlü kapatıcılıkları yok bunların,dediğim gibi dengeleyici gibi bişey renk tonlarını ama kızarıklıklarını gidermek için çokta cilt sorunun yoksa güneş kremi kullanman daha faydalı bence hem de kızarıklık önleyici kremler var onlardan olabilir mesela uriage markasının kızarıklık giderici ürünleri var günlük kullanımda rahat olabilir...
mangrenta evet pek bir kapatıcılığı yok ama sanki cilde renk veriyor daha sağlıklı daha net gösteriyor,bir de ben çilliyim çillerimi kapatıyor,ama body shop un pek iyi değil zaten renki nemlendiricisi bence bi shiseido ya bak aradaki farkı göreceksin bayanssulusmile

saol canım shisedioyu duymuştum onu denemek lazım bende de çil var yazın baya bir belirginleşiyor :)) arada kullanmak için alıcam ben fondoten falan kullanmıyorum çünkü :)

ben de çilliyim ve kapatıor canım,ben de hiç fondoten kullanmam,ben shiseidoyu ilk kez sürdüğümde herkes ne sürdün yüzüne die sormuştu bence süperrr :)

miniiii bayanssulusmile
sana kk shiseido distribütörlüğünü(umarım doğru yazmışımdır) veriyorummmmsempatiksalakcinni

:) shiseido duy sesimi bana hediye yolla kaydirigubbakcemile3
napim anacım ürün iyi bayanssulusmile

siseydodan daha alt bişeyler önersen hangi ürünü söylersin minicik pericik :tomato:

mesela stila olabilir canım o da iyi bir ürün ama cildin yağlıysa olmaz,cinique var canım bi de o daha uygun fiyat olarak ve indirim dönemlerinde yari yarıya inior nerdeyse,8 martta indirimler olacaktır bi bak istersen,du ben biraz araştırayım diğer markalarıda öle sölümbilmiyorumkismile

tamam pericik stilanınkine baktım evet cokta pahalı diil yerimseniben

kizlar ben MAC'in renkli nemlendiricisini aldim. cildim pek de sorunlu sayilmaz. oyle kapaticiligi mukemmel birsey degil bildiginiz gibi. ama durusu guzel. parlak degil mata yakin bir goruntusu var. cilt tonunuzu guzellestiriyor. homojen bir goruntu sagliyor. ben havaalanindan 22 euroya aldim. ama turkiyede 70 tl idi. arada cok fark var. degmez 70 tlye. oyle bir urun degil yani.

akitram baktım netten biraz sanırım golden rose ve olay 'ın da renkli nemlendiricisi var,ben olay 'ı görmüştüm fiyatı uygundu canım bir bak istersenbayanssulusmile
mnlacım ben çok merak ediyordum mac ınkini,hatta sipariş vermeyi düşündüm ama denemeden almaya cesaret edememiştim,dediğin gibi matsa istemem,bir ışıltı hastası olarakaklinialirimsmile

bende bi ışıltı hastasıyım canım ya
her nekadar kzıarıklığı önlemeslerde denemk istiyorum bu rürünleri
en azından normal rengimde olduğum zaman kullanırım normal sıcaklıklarda yani =)
cildim çok kuru sayılır benim cnım ve beyaz trenliyim sorunsuz bi cildim var ışıltı için ve başlangıç için hangi markayı önerirsin bana..ay nğlur fala tuzlu olmasın..=)

canım malesef biraz tuzlu bi ürün,ben en nemlendirici olarak dior'u yada estee nin renkli nemlendiricisini tavsiye edebilirim ammaaa eseğ stilayı alabilme durumun varsa ki o daha uygundur fiyat olarak onun nemlendiriciliği en en en fazla ve çok güzel bi ışıltısı var bayanssulusmile

canım onu izmitte bulabiileceğimi sanmıyorum ben ya =(

cinique nin pudrasını kullanıyorum çok memnunum sence renkli nemlendirici nasıl canım onu almayı düşünüyordum ben ama ?

canım malesef biraz tuzlu bi ürün,ben en nemlendirici olarak dior'u yada estee nin renkli nemlendiricisini tavsiye edebilirim ammaaa eseğ stilayı alabilme durumun varsa ki o daha uygundur fiyat olarak onun nemlendiriciliği en en en fazla ve çok güzel bi ışıltısı var bayanssulusmile

Stilayı merak ediodum bende kullandınmı sen mini şu fondotene giriş setini alayım diom çilekteki 01 sanırım numarası çok mu açık olur acaba?

kızlar dün kedi nemlendiricimle avondan aldığım ışıltılı pudarımı karıştırıp yüzüme sürdüm..=)) baya parlaklık sağladı ama sanırım sizin kullandığınız ürünler gibi olmadı ama =)

kıvılcımcım çok yaratıcısın bayanssulusmile
magrentacım cildin nasıldı bebeğim?eğer yağlı yada karmaysa tavsiye etmem,ben kullandım,budada pek kapatıcılık yok tabiki ama ışıltısı ve nemlendiriciliği çok iyi,lauramercierden kat kat daha iyi benceopuyorumnanaktan

X